reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hejka sklejka:rofl: Ja dziś lece na wesele wiec będę milcząca do jutra na bank. Buziaki dla wszystkich i spokojnego weekendu. Paaaaaaa:);-) ;)
 
reklama
Dziewczyny powiem Wam, że już nie wyrabiam psychicznie. Czy tylko ja widzę te wszystkie bezdomne psiaki?? Już mam jednego ze schroniska, drugiego znalazłam wygłodniałego na ulicy i już ze mną został. A dziś jadąc do weta z sunią mojej mamy na poboczu drogi znalazłam tą bidulkę
1499511150-aaaaaa.jpeg
Przemoczona, skołtuniona, wszystko się na niej ruszało od pcheł. Pideszla do mnie merdajac ogonem, bardzo przyjazna. Zawiozłam ją do weta i od poniedziałku będzie u mnie na bardzo awaryjnym tymczasie. No cholera jasna!! Gdzie Ci ludzie mają serce. Wakacje się zbliżają i kłopot do lasu?? My naszegozabieralismy ze sobą do Anglii. Dla chcącego nic trudnego.
Proszę uczulajcie swoich znajomych na takie porzucone nieszczęścia. One sobie same nie poradzą. W poniedziałek sunia będzie ostrzyżona i doprowadzona do ładu. Obejmie ją też sterylizacja. Jeśli jesteście gdzieś z moich niedalekiej okolic Zamość, Lublin, Chełm będę Was prosić o pomoc w znalezieniu jej domu. Na terenie tych miast sama ją odwiozę. Normalnie serce pęka z żalu. Jak tak można??
 
Idąc dziś do zoologicznego spojrzałam na piękny kwitnący klomb i przypomniałam sobie co dziś mi się śniło. Otóż, dostałam od jakiegoś Francuza bukiet papierowych! róż xD A że w Nowej Hucie mamy Aleję Róż, przy której jest plan projektu obywatelskiego obsadzenia jej różami, stwierdziłam że zrobię dobry uczynek i obsadzę klomby właśnie przy tej alei papierowymi kwiatkami ^^ I siedziałam tam w rękawiczkach i w ogrodniczkach, wkładając różyczkę po różyczce xD Było tak ładnie ^^

Skąd to się bierze?! o_O
 
Dziewczyny powiem Wam, że już nie wyrabiam psychicznie. Czy tylko ja widzę te wszystkie bezdomne psiaki?? Już mam jednego ze schroniska, drugiego znalazłam wygłodniałego na ulicy i już ze mną został. A dziś jadąc do weta z sunią mojej mamy na poboczu drogi znalazłam tą bidulkę
1499511150-aaaaaa.jpeg
Przemoczona, skołtuniona, wszystko się na niej ruszało od pcheł. Pideszla do mnie merdajac ogonem, bardzo przyjazna. Zawiozłam ją do weta i od poniedziałku będzie u mnie na bardzo awaryjnym tymczasie. No cholera jasna!! Gdzie Ci ludzie mają serce. Wakacje się zbliżają i kłopot do lasu?? My naszegozabieralismy ze sobą do Anglii. Dla chcącego nic trudnego.
Proszę uczulajcie swoich znajomych na takie porzucone nieszczęścia. One sobie same nie poradzą. W poniedziałek sunia będzie ostrzyżona i doprowadzona do ładu. Obejmie ją też sterylizacja. Jeśli jesteście gdzieś z moich niedalekiej okolic Zamość, Lublin, Chełm będę Was prosić o pomoc w znalezieniu jej domu. Na terenie tych miast sama ją odwiozę. Normalnie serce pęka z żalu. Jak tak można??

Jaki słodki Kudełek <3 Ja bym w życiu nie wyrzuciła! Ba! My wręcz przez naszego królika nie wyjeżdżamy na wakacje, bo nie mamy serca zostawiać go samego xD Kochałabym taką psinkę... :( Ludzie mnie osłabiają i zawodzą.... :(
 
Ja wczoraj ugotowałam... 3 obiady. Oczywiście na wszystko miałam ochotę i musiałam zjeść OD RAZU [emoji16], ale mąż narzeka, że chyba oszalałam, bo ilość jak dla jakiegoś wojska.. Także dziś i jutro już nie musimy nic gotować [emoji23]. Zrobiłam m.in. placki z cukinii [emoji6], ale zjadłam je z sosem czosnkowym, co przepłaciłam połową nocy na walkę ze zgagą. Ale było warto [emoji16].

@tusiaczzek1988 super maluchy rosną [emoji16]
@Mikado93 @Rossiczka dobrze, że sytuacja już opanowana [emoji6]. Mimo wszystko odpoczywajcie [emoji6].

@daruuunia3 tydzień szybko zleci [emoji6]. Skup się na sobie, a jak wrócą to będziesz stęskniona, ale wypoczęta [emoji16].

@M@gda no to gratuluję córeczki [emoji16]. Zaraz zaczniesz zakupowe szaleństwo [emoji6].

@CarlaR udanej zabawy na weselu [emoji6].


A dziś mam 19t3d [emoji6]. Ale ten czas leci [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiem Wam, że już nie wyrabiam psychicznie. Czy tylko ja widzę te wszystkie bezdomne psiaki?? Już mam jednego ze schroniska, drugiego znalazłam wygłodniałego na ulicy i już ze mną został. A dziś jadąc do weta z sunią mojej mamy na poboczu drogi znalazłam tą bidulkę
1499511150-aaaaaa.jpeg
Przemoczona, skołtuniona, wszystko się na niej ruszało od pcheł. Pideszla do mnie merdajac ogonem, bardzo przyjazna. Zawiozłam ją do weta i od poniedziałku będzie u mnie na bardzo awaryjnym tymczasie. No cholera jasna!! Gdzie Ci ludzie mają serce. Wakacje się zbliżają i kłopot do lasu?? My naszegozabieralismy ze sobą do Anglii. Dla chcącego nic trudnego.
Proszę uczulajcie swoich znajomych na takie porzucone nieszczęścia. One sobie same nie poradzą. W poniedziałek sunia będzie ostrzyżona i doprowadzona do ładu. Obejmie ją też sterylizacja. Jeśli jesteście gdzieś z moich niedalekiej okolic Zamość, Lublin, Chełm będę Was prosić o pomoc w znalezieniu jej domu. Na terenie tych miast sama ją odwiozę. Normalnie serce pęka z żalu. Jak tak można??
Oska masz wielkie serce [emoji4] psinka ma szczęście że na Ciebie trafiła [emoji8] nie wiem jak zwierze może przeszkadzać w wakacjach, u nas owszem nie ma kto się naszymi kotełami zająć, wiec my zawsze szukamy miejsca w które mogą jechać z nami i tak je ciągniemy 400 km w jedną stronę na wakacje [emoji39]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DigitalGirl ale mi narobiłaś smaka na tatarska jurte (bo obstawiam że tam byliście )
Chyba muszę zapanować wyjazd weekendowy :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarz absolutnie zabronił robić nasiadowki i podmywac. Tłumaczył większym rozpraszaniem bakterii.

Nasiadowki są absolutnie zakazane w ciazy, ale podmywanie się to chyba oczywiste że każdy to robi. Tylko zamiast żelu do higieny intymnej używa się rozpuszczonego tantum rosa, dokładnie tak jak po porodzie jest zalecane.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er Dzisiaj byliśmy w Salomonowie na plaży.Fajnie bo nie tak głęboko jest.My mamy domki w Świętnym.Bardzo spokojna okolica.Cisza i spokój.Na tamtej plaży nie byliśmy chyba.Ale jeszcze jutro mamy dzień:)
 
reklama
Do góry