reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny :) mój termin to 15 grudzień .
18 tydzien . Nie mogę doczekać się kiedy poczuje ruchy i dam poczuć je mężowi :D
Wczoraj również czytałam forum i zdenerwowałam się Milado. Ale całe szczęście jest dobrze. Trzymałam kciuki jak wszystkie tu dziewczyny.
Pozdrawiam Was :)

18 tc
To jedziemy z ciążą łeb w łeb. Płeć już znasz? Ja jeszcze nie
 
Ja miałam Pimafucort do snarowania i nystatyne dowcipnie. Maść mi nasilała swędzenie i ból.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Zostały mi dwie tabletki nystatyny, ale chyba lepiej samemu nie kombinować

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@M@gda gratuluję kochana. Super ze jesteś :-)) i bluzeczki słodkie :-)

@pieszczoszka1988 najlepsza nystatyna jak pisze gier samo smarowanie nie pomoże. Ale jak coś spokojnie do poniedziałku wytrzymasz. Ja też biorę nystatyne dowcipnie i probiotyki doustnie że względu na antybiotk. Na szczescie dzisiaj koniec :-)

@Mikado93 do usług :-) możesz na nas liczyć. Ogólnie zauważyłam że nam się fajna grupa tworzy fajnych ludzi, którzy gdzieś tam są i mentalnie się wspierają. Aż się ciepło na sercu robi :-)) odpoczywaj sobie teraz dużo z Piotrusiem:-*

@daruuunia3 alez fajnie mężczyzn posłałas! Super maja wakacje

@Angella210 jak Ci fajnie Kobietko!! Odpoczywaj ciesz się słońcem mężem, przyjaciółmi :-*

@Eraja czyżby małe ożywienie?? :-) mnie od wczoraj len trzyma i nie może puścić nawet ciężko pranie z pralki wyjąć a co dopiero powiesić ajjj:-D

Mój Jasiu dzisiaj poszalal ok 6rano aż podskoczylam na łóżku tak mnie smyrnal niespodziewanie :-)) jak się wyciszyl to przysnelam i śnił mi się zaraz po urodzeniu aż miło ze zaczęłam personalizowac ta kochana mała istotę :-)
 
@M@gda gratuluję kochana. Super ze jesteś :-)) i bluzeczki słodkie :-)

@pieszczoszka1988 najlepsza nystatyna jak pisze gier samo smarowanie nie pomoże. Ale jak coś spokojnie do poniedziałku wytrzymasz. Ja też biorę nystatyne dowcipnie i probiotyki doustnie że względu na antybiotk. Na szczescie dzisiaj koniec :-)

@Mikado93 do usług :-) możesz na nas liczyć. Ogólnie zauważyłam że nam się fajna grupa tworzy fajnych ludzi, którzy gdzieś tam są i mentalnie się wspierają. Aż się ciepło na sercu robi :-)) odpoczywaj sobie teraz dużo z Piotrusiem:-*

@daruuunia3 alez fajnie mężczyzn posłałas! Super maja wakacje

@Angella210 jak Ci fajnie Kobietko!! Odpoczywaj ciesz się słońcem mężem, przyjaciółmi :-*

@Eraja czyżby małe ożywienie?? :-) mnie od wczoraj len trzyma i nie może puścić nawet ciężko pranie z pralki wyjąć a co dopiero powiesić ajjj:-D

Mój Jasiu dzisiaj poszalal ok 6rano aż podskoczylam na łóżku tak mnie smyrnal niespodziewanie :-)) jak się wyciszyl to przysnelam i śnił mi się zaraz po urodzeniu aż miło ze zaczęłam personalizowac ta kochana mała istotę :-)

Nie tyle ożywienie co chciałam dać Ł trochę wytchnienia w urodziny. No to się zmusiłam. Poza tym gości w brudzie trzymać - nie ładnie ^^ Dziś za to zdycham [emoji14] I paluszkiem małym u stopy nie ruszę, hihihi ^^ Leżymy z Olkiem i sobie bulgoczemy :)

Kochane te nasze Synusie <3
 
Całe życie żyłam w niewiedzy że moja grupa krwi należy do najrzadszych o_O Po porodzie chyba zacznę oddawać krew... AB rh (-) to jak skarb się okazuje. I tak pomyślałam, a jak mi się coś stanie? Nawet mój Ł mi nie pomoże... Co ciekawe nikt z rodziny mi nie pomoże bo tylko ja tak trafiłam o_O Jakiś przeszył mnie lęk... Brrr...
 
Nie tyle ożywienie co chciałam dać Ł trochę wytchnienia w urodziny. No to się zmusiłam. Poza tym gości w brudzie trzymać - nie ładnie ^^ Dziś za to zdycham [emoji14] I paluszkiem małym u stopy nie ruszę, hihihi ^^ Leżymy z Olkiem i sobie bulgoczemy :)

Kochane te nasze Synusie <3
Odpoczywaj teraz kochana. Ja się zaraz biorę za obiad, bo chciałam później wyskoczyć do hm do Wrocławia po spodnie i jakieś sukienki w końcu haha :-)
Teraz pojadlam kaszki manny z jabłkiem cynamonem i miodem - jak ja to Kocham :-D
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny :) wreszcie dzień spokoju..przez ostatni tydzień duuuuużo się działo. Agro wykazd, potem zwiedzanie Podlasia ze szwagier em i jego kolumbijską dziewczyną. Nażarłam się jak nigdy pysznym jedzonkiem. Najlepsze było tatarskie jedzenie. Była nas 4ka więc wypróbowaliśmy prawie całej karty :D tak się cieszę, że apetyt mi wrócił. Na wadze jeszcze nie ma na plusie ale od niezłej wyjściowej zaczęłam no i 2kg schudłam na początku. Teraz jest na zero, a pewnie i tak jestem cięższa od połowy z Was [emoji14] 71kg na razie.
Wreszcie trochę lepiej się czuje pomimo tego, że nadal wymiotuje ale to tylko rano, rzyg i już jest ok. Łaziłam sporo w ciągu tego tyg i o dziwo dawałam radę :) może zbliża się ta osławiona magia II trymestru.

Jutro cała ekipa płynie na kajaki, przez chwilę myslalam żeby z nimi popłynąć, ale myślę że umarłabym na siedząco 5h, więc idę tylko na grilla po :) znów się nawpierdzielam.

Zaglądałam do Was raz na jakiś czas i powiem, że nie za fajny był ten ostatni czas ;( mam nadzieję, że żadne plamienia, krwawienia i skurcze już się nam nie przydarza :*
 
Do góry