reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@CarlaR pozazdrościłam rzęs i umówiłam się na wtorek [emoji16]. Uwielbiam mieć wyraźne oko bez jakiegokolwiek wysiłku [emoji6].

Może to ta pełnia tak wpływa [emoji6]? Te braki miejsc na oddziale [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na razie dłuższy przestój bo dziewczyna w 34tc przyszła z bólami, okazało się że łożysko przoduje, a do tego ma 2cm rozwarcia więc kolejka przede mną się wydłuża... No ale w takiej sytuacji wiadomo, nic nie zrobię
 
@Rossiczka jak sytuacja? Doszłam do wniosku, że jestem jakaś nienormalna, jak nie mam problemu to go sobie sama wymyślę. Powiedziała mi wczoraj, że to nic złego, że Pola taka pozwijana w brzuchu, bo na tym etapie tak może być, ale nie, ja już zaczynam wymyślać :-\:-\:-\:-\ grrr

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Rossiczka @Mikado93 oby jak najszybciej przeszły wam te krwawienia i czekamy na informację z rozwoju sytuacji. Mam nadzieję, że to jakieś drobnostki! :) Super Rossiczka, że potrafisz zachować taki spokój i racjonalne myślenie :)
Ogólnie coś chyba wisi w powietrzu, bo mnie w nocy zaczeły tak strasznie plecy boleć że aż się kilka razy budziłam w nocy. Dzisiaj też bolą. Jakby taki przykurcz trochę, ale brzuch miękki i żadnych plamień a mały się rusza i troszkę na głos reaguje już. W poniedziałek wizyta więc mam nadzieję, że nie będę musiała interweniować wcześniej.

yuudhqvkh0cpri5e.png
Odpoczywaj teraz kochana, może gdzies się przeforsowalas :-*
 
Na razie dłuższy przestój bo dziewczyna w 34tc przyszła z bólami, okazało się że łożysko przoduje, a do tego ma 2cm rozwarcia więc kolejka przede mną się wydłuża... No ale w takiej sytuacji wiadomo, nic nie zrobię
Na spokojnie poczekaj :-) daj nam znać oczywiście :*
 
@CarlaR pozazdrościłam rzęs i umówiłam się na wtorek [emoji16]. Uwielbiam mieć wyraźne oko bez jakiegokolwiek wysiłku [emoji6].

Może to ta pełnia tak wpływa [emoji6]? Te braki miejsc na oddziale [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie dziewczyny jaka metoda robicie rzęsy??
Ja mam swoje bardzo długie gęste i podkręcone.... Tylko szalenie jasne :-( więc i tak zawsze maluje. Powoli to malowanie zaczyna mnie irytować....henna nie wchodzi w grę - nie znoszę henny na rzekach.
 
Ja też muszę na rzęsy się zapisać :D

@JaneHeart to nie jest tak, że zachowuje luz. Tylko mnie do tego trochę sytuacja zmusza. Mój maz dzisiaj w robocie ma wizytacja 3 członków zarządu całej międzynarodowej grupy i chodzi z nimi od 9 ze spotkania na spotkanie. Gdyby się "paliło" to byłby w domu w 20 minut, ale nie chce mu robic pożaru w robocie jak to były dwie różowe plamki wielkości opuszka. Sama na IP z Tobiaszkiem nie chce jechac. Gdy miałam dużo mocniejsze w sumie nawet to krwawieniem nazwałam, chociaż lekarz na IP powiedział, że jak podpaski nie musiałam używać to to tylko plamienia było tylko mocniejsze, to jechałam od razu z Tobiaszem taxi nawet nie czekałam (maz wtedy w delegacji był). Ja niestety nie mam z kim Młodego zostawić, przyjaciele albo w pracy, albo na wakacjach, moja rodzina w Gda, na T. matkę nigdy liczyć nie mogłam... Po prostu w razie co prosciej mi do kliniki podjechać, gdzie Pani w rejestracji zajmie se Tobiaszkiem a lekarz powie co i jak. Niz pchać się do szpitala.

@gie_er odpukać spokojnie, żadnych plamień , bóli. Odpoczywam

Oczywiscie maż do mnie dzwoni co godzine jak tam, powiedziałam że skoro jego praca zawsze powoduje, że musze być zaradna, to chociaż ja wykorzystaalm jego posadę i poszalałam na Zalando, a T. zaczął się śmiać że dobrze że go uprzedziłam to na konto zaglądać nie będzie :D
 
Ja też muszę na rzęsy się zapisać :D

@JaneHeart to nie jest tak, że zachowuje luz. Tylko mnie do tego trochę sytuacja zmusza. Mój maz dzisiaj w robocie ma wizytacja 3 członków zarządu całej międzynarodowej grupy i chodzi z nimi od 9 ze spotkania na spotkanie. Gdyby się "paliło" to byłby w domu w 20 minut, ale nie chce mu robic pożaru w robocie jak to były dwie różowe plamki wielkości opuszka. Sama na IP z Tobiaszkiem nie chce jechac. Gdy miałam dużo mocniejsze w sumie nawet to krwawieniem nazwałam, chociaż lekarz na IP powiedział, że jak podpaski nie musiałam używać to to tylko plamienia było tylko mocniejsze, to jechałam od razu z Tobiaszem taxi nawet nie czekałam (maz wtedy w delegacji był). Ja niestety nie mam z kim Młodego zostawić, przyjaciele albo w pracy, albo na wakacjach, moja rodzina w Gda, na T. matkę nigdy liczyć nie mogłam... Po prostu w razie co prosciej mi do kliniki podjechać, gdzie Pani w rejestracji zajmie se Tobiaszkiem a lekarz powie co i jak. Niz pchać się do szpitala.

@gie_er odpukać spokojnie, żadnych plamień , bóli. Odpoczywam

Oczywiscie maż do mnie dzwoni co godzine jak tam, powiedziałam że skoro jego praca zawsze powoduje, że musze być zaradna, to chociaż ja wykorzystaalm jego posadę i poszalałam na Zalando, a T. zaczął się śmiać że dobrze że go uprzedziłam to na konto zaglądać nie będzie :D
Zawsze trzeba jakieś plusy znaleźć. A zalando zawsze pomaga[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@reniuszku ja robiłam zawsze uzupelnienie 2 do 1 czy jakoś tak :-) takimi cieniutkimi rzesami więc miałam naprawdę kocie oko

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry