reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziś cały dzień w biegu i miałam już nie nadrabiać, ale jak zobaczyłam wiadomości, że Mikado jedzie do szpitala to musiałam się upewnić, że wszystko ok.
Dobrze, że z maluszkiem wszystko super. Mam nadzieję, że krwawienie się już więcej nie powtórzy.. A co do pójścia do tamtego lekarza by mu wygarnąć niekompetencje to nie wiem czy nie szkoda Twoich nerwów, czasem kopanie się z koniem nie ma sensu. Niektórzy ludzie są niereformowalni i jeszcze Ci powie, że sobie to wkręciłaś i to przez stres się stało.. Ale stosowną skargę bym na niego w przychodni złożyła. Z dołączeniem kopii dokumentów z izby przyjęć. Ale teraz najpierw odpoczywaj [emoji8]. I może spróbuj jednak coś w siebie wcisnąć, choć trochę, bo głód też może potęgować ten ból brzucha.

Dziewczyny z Gdańska, wspomniałyście o dr Doeringu, byłam u niego na genetycznym 12tyg i planuję iść na połówkowe (tylko się jeszcze waham czy skusić się na usg 4d [emoji16]). Sympatyczny i konkretny facet [emoji6]. Dodatkowo muszę przyznać, że cenowo konkurencyjny [emoji6].

@M@gda welcome home [emoji16]. Odpoczywaj i trzymam kciuki, żeby szyjka już się więcej nie skróciła.

@Ankuś dobrze, że z pieskiem okazało się, że to tylko niegroźna kontuzja.

@Millo ogrodniczki super [emoji16]! Ale one chyba są z "normalnej" kolekcji, Reserved chyba nie ma ciuchów typowo dla ciężarówek [emoji6]? A szkoda bo w h&m czy c&a ogrodniczki ciążowe 199..

@mrsMalec pewnie już wszystko wyprasowałaś [emoji6] ale czy to troszkę nie za wcześnie [emoji6]? Jeszcze dobrych kilka miesięcy poleżą w szafie [emoji6].

Czy któraś z pierworódek odpuszcza sobie temat szkoły rodzenia? [emoji6]. Mam dylemat [emoji6], strasznie mi się nie chce skupić na poszukiwaniu odpowiedniej [emoji6]. Zabrakło mi zachwytu [emoji12], mąż pracuje w kratkę więc pewnie też by nie mógł zawsze ze mną iść.. I jakoś tak się zastanawiam czy jest sens..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja je dostałam od koleżanki wiec myślę że ze 2 razy pasuje je wyprać . Wiec teraz raz je wypralam a nie lubię mieć niewyprasowane wiec odrazu żelazko w ruch poszło . I drugi Raz będę prac jakoś w listopadzie ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mama mieszka na wsi zabitej dechami . Sklepy juz o 18 zamkniete hehe nawet nie mialam skad drożdży wziąć a ta pizza z pizzeri byla boska i ostra mmmmm a ja za ostre jedzenie dam sie ostatnio pokroic :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
zazdroszczę, że możesz takie jeść. Ja się boję bo jeszcze często wymiotuję wieczorami a po wymiotach "na ostro" to potem zgaga mnie męczy. Dziś przychodzą sąsiedzi wieczorem więc zaplanowałam, że zrobię calzone. To moje danie popisowe :D
 
Ja je dostałam od koleżanki wiec myślę że ze 2 razy pasuje je wyprać . Wiec teraz raz je wypralam a nie lubię mieć niewyprasowane wiec odrazu żelazko w ruch poszło . I drugi Raz będę prac jakoś w listopadzie ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zabieram się za pranie i prasowanie jak tylko będę wiedziała jaka płeć. Zrobię porządek w ciuszkach i to co nie potrzebne to na allegro. Chcę się z tym uporać zanim zrobi się zimno. Lepiej, żeby ciuszki wyschły na świeżym powietrzu na słoneczku. Zresztą z dużym brzuchem ciężko się prasuje.
 
Hej, już plamienie się zrobiło bardziej brązowe odrobinę ale nadal jest (na szczęście tylko drobne plamki) i nadal mam napady bólu brzucha (już na szczęście nie jest to ciągły ból, ciągle jedynie dyskomfort i co jakiś czas złapie na 3-5min). Próbowałam się dodzwonić do tej pani dr co byłam na prenatalnych ale nie odbiera, napisałam więc smsa z zapytaniem czy dziś przyjmuje i czy wciśnie mnie gdzieś opisując pokrótce sytuację. Zobaczymy, może akurat ma pacjentkę i zaraz odpisze (wiem że odpisuje na smsy bo już się z nią tak kontaktowałam w sprawie PAPPA).
Na razie staram się wylegiwać jak najwięcej i tylko do łazienki ew. do lodówki chodzę. Na wypisie wczorajszym w zaleceniach mam bardzo oszczędzający tryb życia, kontrolę w przychodni za 14 dni i w razie nasilenia szybszy kontakt z lekarzem.
Właśnie dostałam smsa zwrotnego i chyba muszę szukać dalej:
"Witam. Niestety nie mam możliwości zbadania Pani dzisiaj. Proszę podjechać na izbę przyjęć. Jeżeli nadal będzie potrzebne badanie to możemy się umówić na wtorek. Pozdrawiam"
Rozważam teraz napisanie, żeby i tak mnie na ten wtorek wpisała. W sumie i tak chciałam się umówić aby poprosić o przejęcie prowadzenia ciąży. A teraz chyba na prawdę pójdę choćby na IP, tylko nie wiem czy warto tam skąd wczoraj mnie odesłali ale za to mam 10-15min pieszo, czy od razu lecieć do większego szpitala. Jest jeszcze teoretycznie opcja mojej przychodni i palić licho tego lekarza może lepszy on niż nikt. Co o tym wszystkim myślicie?
 
Właśnie dostałam smsa zwrotnego i chyba muszę szukać dalej:
"Witam. Niestety nie mam możliwości zbadania Pani dzisiaj. Proszę podjechać na izbę przyjęć. Jeżeli nadal będzie potrzebne badanie to możemy się umówić na wtorek. Pozdrawiam"
Rozważam teraz napisanie, żeby i tak mnie na ten wtorek wpisała. W sumie i tak chciałam się umówić aby poprosić o przejęcie prowadzenia ciąży. A teraz chyba na prawdę pójdę choćby na IP, tylko nie wiem czy warto tam skąd wczoraj mnie odesłali ale za to mam 10-15min pieszo, czy od razu lecieć do większego szpitala. Jest jeszcze teoretycznie opcja mojej przychodni i palić licho tego lekarza może lepszy on niż nikt. Co o tym wszystkim myślicie?
Idź do tego pobliskiego szpitala. W dzień inaczej traktują pacjentów i mają więcej personelu. Do tego lekarza według mnie nie warto bo przecież nie przyzna się do błędu. I umów się na wtorek. Będziesz miała lepszego lekarza.
 
Ja wczoraj robiłam domową włoską pizzę, wyszła obłędna.

Miałam jechać na zakupy, a tutaj różowa plamka przy podcieraniu. Nic mnie nie boli, żadnych skurczy też nie, plamienie w sumie małe i szybko minęło w 20 sekund. Więc chyba nie będę jechać na IP. Poczekam jak sytuacja będzie wyglądać za kilka godzin. Znowu się cholernie przestraszyłam.
Dzisiaj powinny być wyniki mojej cytologii, aż boję się zadzwonić, bo obawiam się , ze moje plamienie znowu z tą cytologią jest powiązane :(
dzisiaj dzień na leżąco :(w stresie
 
Właśnie dostałam smsa zwrotnego i chyba muszę szukać dalej:
"Witam. Niestety nie mam możliwości zbadania Pani dzisiaj. Proszę podjechać na izbę przyjęć. Jeżeli nadal będzie potrzebne badanie to możemy się umówić na wtorek. Pozdrawiam"
Rozważam teraz napisanie, żeby i tak mnie na ten wtorek wpisała. W sumie i tak chciałam się umówić aby poprosić o przejęcie prowadzenia ciąży. A teraz chyba na prawdę pójdę choćby na IP, tylko nie wiem czy warto tam skąd wczoraj mnie odesłali ale za to mam 10-15min pieszo, czy od razu lecieć do większego szpitala. Jest jeszcze teoretycznie opcja mojej przychodni i palić licho tego lekarza może lepszy on niż nikt. Co o tym wszystkim myślicie?
To co pisałaś o bólach co kilka minut to właśnie mogą być jakieś skurcze. Pojechałabym do tego bliższego nie musisz mówić że tam byłaś w nocy.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj robiłam domową włoską pizzę, wyszła obłędna.

Miałam jechać na zakupy, a tutaj różowa plamka przy podcieraniu. Nic mnie nie boli, żadnych skurczy też nie, plamienie w sumie małe i szybko minęło w 20 sekund. Więc chyba nie będę jechać na IP. Poczekam jak sytuacja będzie wyglądać za kilka godzin. Znowu się cholernie przestraszyłam.
Dzisiaj powinny być wyniki mojej cytologii, aż boję się zadzwonić, bo obawiam się , ze moje plamienie znowu z tą cytologią jest powiązane :(
dzisiaj dzień na leżąco :(w stresie
Rossiczka dzwoń koniecznie i dowiedz się jaki wynik. Mam nadzieję, że to krwawienie to jednak nic groźnego_Odpoczywaj
 
Ja wczoraj robiłam domową włoską pizzę, wyszła obłędna.

Miałam jechać na zakupy, a tutaj różowa plamka przy podcieraniu. Nic mnie nie boli, żadnych skurczy też nie, plamienie w sumie małe i szybko minęło w 20 sekund. Więc chyba nie będę jechać na IP. Poczekam jak sytuacja będzie wyglądać za kilka godzin. Znowu się cholernie przestraszyłam.
Dzisiaj powinny być wyniki mojej cytologii, aż boję się zadzwonić, bo obawiam się , ze moje plamienie znowu z tą cytologią jest powiązane :(
dzisiaj dzień na leżąco :(w stresie
Rossiczka to na pewno nic groźnego, poleż spokojnie. Ostatnio wynik z cytologii nie był zły, więc teraz też będzie dobrze zobaczysz [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry