reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Mikado93 jestes kolejnym przykladem na to ze nasza służba zdrowia jest do dupy... toc oni powinni Cie zostwic na obserwacje! Co za ludzie. Cudnie że już się sytuacja normuje. Trzymaj się kochana i odpoczywaj.
 
reklama
@Mikado93 ja w nocy z pozycji kanapy w salonie zobaczyłam że awokado miarę ok. Ogarnij lekarza i przede wszystkim nie forsuj się......!
@Rossiczka ja bym do tego tak nie podchodziła, tylko od razu gnala na ip, żeby sprawdzić czy z łożyskiem itp jest ok. Lepiej rozwiać watpliwosci. :*

Ja od wczoraj czuje Jasia coraz mocniej, cieszę się bo mnie więcej o stałych porach jest bardzo aktywny.
U nas remont łazienki bierze górę i nie wiem czy poszaleje na większych zakupach dla Jaska... :-/ w ogóle mam wrażenie, że w tej ciąży ogólnie mi się nie spieszy do wyprawki itd ale wiem że późniejage żałować promocji itd heh.
 
Do góry