reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziś cały dzień w biegu i miałam już nie nadrabiać, ale jak zobaczyłam wiadomości, że Mikado jedzie do szpitala to musiałam się upewnić, że wszystko ok.
Dobrze, że z maluszkiem wszystko super. Mam nadzieję, że krwawienie się już więcej nie powtórzy.. A co do pójścia do tamtego lekarza by mu wygarnąć niekompetencje to nie wiem czy nie szkoda Twoich nerwów, czasem kopanie się z koniem nie ma sensu. Niektórzy ludzie są niereformowalni i jeszcze Ci powie, że sobie to wkręciłaś i to przez stres się stało.. Ale stosowną skargę bym na niego w przychodni złożyła. Z dołączeniem kopii dokumentów z izby przyjęć. Ale teraz najpierw odpoczywaj [emoji8]. I może spróbuj jednak coś w siebie wcisnąć, choć trochę, bo głód też może potęgować ten ból brzucha.

Dziewczyny z Gdańska, wspomniałyście o dr Doeringu, byłam u niego na genetycznym 12tyg i planuję iść na połówkowe (tylko się jeszcze waham czy skusić się na usg 4d [emoji16]). Sympatyczny i konkretny facet [emoji6]. Dodatkowo muszę przyznać, że cenowo konkurencyjny [emoji6].

@M@gda welcome home [emoji16]. Odpoczywaj i trzymam kciuki, żeby szyjka już się więcej nie skróciła.

@Ankuś dobrze, że z pieskiem okazało się, że to tylko niegroźna kontuzja.

@Millo ogrodniczki super [emoji16]! Ale one chyba są z "normalnej" kolekcji, Reserved chyba nie ma ciuchów typowo dla ciężarówek [emoji6]? A szkoda bo w h&m czy c&a ogrodniczki ciążowe 199..

@mrsMalec pewnie już wszystko wyprasowałaś [emoji6] ale czy to troszkę nie za wcześnie [emoji6]? Jeszcze dobrych kilka miesięcy poleżą w szafie [emoji6].

Czy któraś z pierworódek odpuszcza sobie temat szkoły rodzenia? [emoji6]. Mam dylemat [emoji6], strasznie mi się nie chce skupić na poszukiwaniu odpowiedniej [emoji6]. Zabrakło mi zachwytu [emoji12], mąż pracuje w kratkę więc pewnie też by nie mógł zawsze ze mną iść.. I jakoś tak się zastanawiam czy jest sens..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie wyszłam z 2 szpitala i jadę do domu (tzn aktualnie czekam na taxi) na szczęście. Za pierwszym razem w najbliższym szpitalu tylko tyle na IP zrobili, że kazali pokazać jak bardzo krwawię, po czym stwierdzili że z takim krwawieniem konieczne jest usg ale to muszą na oddział, a tam miejsca nie ma bo dziś wyjątkowo dużo przyjęli i odesłali mnie do szpitala wojewódzkiego, skąd właśnie wyszłam. Tu wymieniłam podpaskę bo przemokła i już byłam cała czerwona, dobrze że miałam ciemną wzorzastą kieckę na sobie normalnie. Następnie dość pilnie mnie na szczęście przyjęli poza kolejką (a trochę ciężarnych było i się bałam że tam spędzę ładnych kilka godzin z bólem brzucha i tym krwawieniem. Miałam baaardzo dokładne badania i na fotelu dobrych 15min i potem dłuuugie usg zmieniając ze 4-5 razy którą głowicą. Pan dr szukał krwiaków ew. odklejającego się łożyska ale całe szczęście nic nie znalazł. Potem sprawdził co z małym, serduszko i ogólnie pomierzył czy dobrze się rozwija jak się dowiedział że ostatnie usg miałam 1.06, a wczoraj mi lekarz nie chciał zrobić bo przecież co złego się może dziać i to ja panikuję niepotrzebnie bo ostatnio było wszystko w normie. grr :/ chyba jednak pójdę jeszcze do niego tego 2.08 tylko po to by powiedzieć o dzisiejszym dniu i o tym co myślę...

Ostatecznie nic nie znalezione, po tych badaniach mogę jeszcze mieć mocniejsze krwawienia ale jutro powinno już się uspokoić, a jak nie to mam się znów gdzieś zgłosić. Jak spytałam skąd takie krwawienie i to przy wieku ciąży 17t6d, to stwierdził że sam nie wie ale jak przechodzi to się nie martwić (ogólnie mnie chyba z 6 osób uspokajało, tak mnie nosiło) i że czasami tak bywa, że taka uroda szyjki macicy.
a żadnych leków na podtrzymanie nie dostałaś ???
 
Dziś cały dzień w biegu i miałam już nie nadrabiać, ale jak zobaczyłam wiadomości, że Mikado jedzie do szpitala to musiałam się upewnić, że wszystko ok.
Dobrze, że z maluszkiem wszystko super. Mam nadzieję, że krwawienie się już więcej nie powtórzy.. A co do pójścia do tamtego lekarza by mu wygarnąć niekompetencje to nie wiem czy nie szkoda Twoich nerwów, czasem kopanie się z koniem nie ma sensu. Niektórzy ludzie są niereformowalni i jeszcze Ci powie, że sobie to wkręciłaś i to przez stres się stało.. Ale stosowną skargę bym na niego w przychodni złożyła. Z dołączeniem kopii dokumentów z izby przyjęć. Ale teraz najpierw odpoczywaj [emoji8]. I może spróbuj jednak coś w siebie wcisnąć, choć trochę, bo głód też może potęgować ten ból brzucha.

Dziewczyny z Gdańska, wspomniałyście o dr Doeringu, byłam u niego na genetycznym 12tyg i planuję iść na połówkowe (tylko się jeszcze waham czy skusić się na usg 4d [emoji16]). Sympatyczny i konkretny facet [emoji6]. Dodatkowo muszę przyznać, że cenowo konkurencyjny [emoji6].

@M@gda welcome home [emoji16]. Odpoczywaj i trzymam kciuki, żeby szyjka już się więcej nie skróciła.

@Ankuś dobrze, że z pieskiem okazało się, że to tylko niegroźna kontuzja.

@Millo ogrodniczki super [emoji16]! Ale one chyba są z "normalnej" kolekcji, Reserved chyba nie ma ciuchów typowo dla ciężarówek [emoji6]? A szkoda bo w h&m czy c&a ogrodniczki ciążowe 199..

@mrsMalec pewnie już wszystko wyprasowałaś [emoji6] ale czy to troszkę nie za wcześnie [emoji6]? Jeszcze dobrych kilka miesięcy poleżą w szafie [emoji6].

Czy któraś z pierworódek odpuszcza sobie temat szkoły rodzenia? [emoji6]. Mam dylemat [emoji6], strasznie mi się nie chce skupić na poszukiwaniu odpowiedniej [emoji6]. Zabrakło mi zachwytu [emoji12], mąż pracuje w kratkę więc pewnie też by nie mógł zawsze ze mną iść.. I jakoś tak się zastanawiam czy jest sens..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie będę chodzić do szkoły rodzenia



Dziewczyny mam takie pytanie bo cały czas się zastanawiam jaki laktator kupić czy ręczny czy elektroniczny i który lepszy i z jakiej firmy z poprzednie jakie miałam to ręczne jeden z CANPOL a drugi z LOVI i teraz nie wiem co kupić :(
 
@Karolcia90 ja też się zastanawiam cały czas nad szkołą rodzenia (ciekawie będzie jak jeszcze na siebie trafimy ;) ). U mnie też ten wybór idzie tak że raczej nie idzie i mój S. też nie wie jak u niego z godzinami pracy akurat w jakimś tam odległym terminie będzie... Podobno koło września ma się mu uspokoić ale na wtedy planujemy przeprowadzkę i cóż, zobaczy się.
 
Ja nie będę chodzić do szkoły rodzenia



Dziewczyny mam takie pytanie bo cały czas się zastanawiam jaki laktator kupić czy ręczny czy elektroniczny i który lepszy i z jakiej firmy z poprzednie jakie miałam to ręczne jeden z CANPOL a drugi z LOVI i teraz nie wiem co kupić :(
ja na pewno kupie ręczny prawdopodobnie medela ale jeszcze zobaczę
 
w 1 ciąży miałam i ręczny i elektroniczny i lepiej sprawdził się dla mnie ten ręczny za pare groszy niż elektroniczny (philipsa) który całe szczescie miałam od znajomej za free
 
Mikado az w nocy wchodze tak sie martwilam!Dobrze ze napisalaś najpierw w skrocie.Robmy tak dziewczyny na przyszlosc bo to na prawxe stresujace:*
Dobrze ze wszystko jest okej!Dziwna sprawa ale najwazniejsze ze Cie przebadali i nic sie zlego nie dzieje i z Dzidzią w jak najlepszym porzadku:*Oby sie juz nigdy nie powtorzylo!!!Spijcie spokojnie!!!:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I ja się przebudziłem żeby sprawdzić co z Mikado, no dobra mąż mi pomógł :-p tak się cieszę że serduszko pięknie bije. Odpoczywaj kochana i zero stresu!
 
Do góry