reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Co do kolejek i miejsc np. A w autobusie to też wolę się nie odzywać jestem tego zdania że jak dobrze narazie się czuję i że jak nie widać to nie zaszkodzi mi trochę poczekać ;) będę koło 8, 9 msc to będę ten fakt wtedy wykorzystywać hehe [emoji41]. Kiedyś na moich oczach w Rosmanie Dzieczyna mówi że jwst w ciąży i ona idzie bez kolejki, a była promocja chyba wtedy o perfumy że druga gratis czy za grosz jakoś tak, duże kolejki były, a jakaś kobiecie która była przed nią i "przez nią" musiała jeszcze poczekać powiedziała na glos "ciąża to nie choroba" ale trzeba być wcipskim i nie mieć serca by ta jedna osobę przepuścić... Teraz jak bym powidziała że jestem w ciąży kasjerowi to sobie by pomyślał że żarty sobie robię ;)

@pieszczoszka1988 gratulacje drugiej córeczki!! Chyba na chłopca byłaś nastawiona nie? Piękny ma wzrost twoje cudo ;* a co do zdjęć 3D 4D to tak jak u nas małego łożysko przesłanialo i nie dało rady go w ogóle złapać.
Najważniejsze że wszytko ok i dzidzia zdrowa

@gie_er odpoczywaj ile się da, pierwszy raz Ci tak ciśnienie skoczylo? Ja mam też ostatnio uplawy duże i też właśnie nieraz myśli że a może to wody? Ale nic mi się nie działo prócz tego. Trzymam kciuki i daj znać pewnie Cie zatrzymaja.

@Lipska WITAJ!
@blair_90 chłopy mają inne myślenie, trzeba było wziąć kasę i iść kupić samej, bez niego. ;) nieraz też warto odwiedzić jakiś lumpek, my mamy super lumpka i super rzeczy można znaleźć jeśli by ktoś chciał i coś potrzebował to proszę pisać mogę za czymś popatrzeć wyślę potem pocztą. ;)








......:::::::::17t. i 1d::::::::.........
tak cały czas miałam nadzieje na chłopca hehehe a mój S i Laura byli za dziewczynką to skaczą z radości :p
 
reklama
Mi właśnie taki kokon będzie szyć przyjaciółka. Zachorowałam na niego jak go tylko zobaczyłam!
@zielona26 Ja miałam operowana przepukline okołopepkową. Wychodzi znowu ale teraz nic z tym nie zrobię. Czasem boli i jest wypukłe czasem bardziej- czasem mniej.
W czasie ciazy mialas operowane? Bardzo mam sie tym martwic? To wskazNie do cesarki? Juz mam dola
 
W czasie ciazy mialas operowane? Bardzo mam sie tym martwic? To wskazNie do cesarki? Juz mam dola
Operowaną miałam dwa lata temu, nie byłam wtedy w ciąży. Nie jest to wskazaniem do cesarki i w czasie ciąży nic się z tym nie robi. W zależności ile tak naprawdę wychodzi itp... Ale jak to początek to nie ma co panikowac.
 
Dziewczyny, czy na zbadanie tsh muszę być na czczo? Jutro będę w okolicy laboratorium i może bym sobie przy okazji sprawdziła poziom, przed wtorkową wizytą. Tylko będę tam pewnie koło 11, a tyle na czczo nie wytrzymam na pewno..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do kolejek i miejsc np. A w autobusie to też wolę się nie odzywać jestem tego zdania że jak dobrze narazie się czuję i że jak nie widać to nie zaszkodzi mi trochę poczekać ;) będę koło 8, 9 msc to będę ten fakt wtedy wykorzystywać hehe [emoji41]. Kiedyś na moich oczach w Rosmanie Dzieczyna mówi że jwst w ciąży i ona idzie bez kolejki, a była promocja chyba wtedy o perfumy że druga gratis czy za grosz jakoś tak, duże kolejki były, a jakaś kobiecie która była przed nią i "przez nią" musiała jeszcze poczekać powiedziała na glos "ciąża to nie choroba" ale trzeba być wcipskim i nie mieć serca by ta jedna osobę przepuścić... Teraz jak bym powidziała że jestem w ciąży kasjerowi to sobie by pomyślał że żarty sobie robię ;)

@pieszczoszka1988 gratulacje drugiej córeczki!! Chyba na chłopca byłaś nastawiona nie? Piękny ma wzrost twoje cudo ;* a co do zdjęć 3D 4D to tak jak u nas małego łożysko przesłanialo i nie dało rady go w ogóle złapać.
Najważniejsze że wszytko ok i dzidzia zdrowa

@gie_er odpoczywaj ile się da, pierwszy raz Ci tak ciśnienie skoczylo? Ja mam też ostatnio uplawy duże i też właśnie nieraz myśli że a może to wody? Ale nic mi się nie działo prócz tego. Trzymam kciuki i daj znać pewnie Cie zatrzymaja.

@Lipska WITAJ!
@blair_90 chłopy mają inne myślenie, trzeba było wziąć kasę i iść kupić samej, bez niego. ;) nieraz też warto odwiedzić jakiś lumpek, my mamy super lumpka i super rzeczy można znaleźć jeśli by ktoś chciał i coś potrzebował to proszę pisać mogę za czymś popatrzeć wyślę potem pocztą. ;)








......:::::::::17t. i 1d::::::::.........
Ciśnienie ogólnie mam wysokie w domu to co pisałam 158/91 wzięłam dopegyt spadło do 130/80, ale tu byłam tak zestresowana, że znowu 150/100 po 15 minutach się wyciszyłem i znowu 138/80. Siedzę tu 1,5h i nadal nic nie wiem

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gieer czekamy z Tobą... Co chwilę odświeżam stronę... oby szybko to sprawdzili i niech Was nie trzymają w tym szpitalu!
Chucherko super ze na wizycie wszystko ok! Skrytego masz dzidziusia :-D
 
Do góry