reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@gie_er trzymamy kciuki! Daj znac!
@blair_90 ich zawsze dziwi to, że trzeba coś do ubrania kupić, że kosmetyki się kończą, że dzieci rosną itd... Zgineliby w kretesie gdyby mieli być na naszym miejscu i ogarniać tyle spraw na raz... A przede wszystkim myśleć wielowymiarowo :-)
@pieszczoszka1988 gratuluję córeczki kochana!!! Duża dziewczynka :-) macie już imię??
ciezko z tym imieniem wyjątkowo ... pare propozycji jest ale albo mi coś spodoba a mojemu zaś nie albo na odwrót
 
Gieer trzymaj się! Jesteśmy z Tobą!!!
Pieszczoszka ale dorodna córka! Gratulacje!
Blair90 nie płacz! Nie warto ;-) ja tam też zawsze sama na zakupy jeżdżę ;-)

Ja mam 170 i rozmiar buta 38, mój mąż ma 190 więc szpilki mogę nosić jakie tylko chce (mój mąż ma rozmiar buta..... 48!!!:szok::szok::szok:)
Byłam dzisiaj u przyjaciółki i zrobiliśmy 150 pierogów z jagodami, ale się przejadlam i już mam dość i o to chodziło ;):rofl:
 
@gie_er trzymam kciuki!!
Dziewczyny w piatek mam wizyte rano to podpytam lekarza. Ale moze ktoras wie cos na temat przepukliny pępkowej? Mialam wycinany pęcherzyk zolciowy i w miejscu blizny czasem wychodzi mi zgrubienie. Mysle, ze to to
 
Co do kolejek i miejsc np. A w autobusie to też wolę się nie odzywać jestem tego zdania że jak dobrze narazie się czuję i że jak nie widać to nie zaszkodzi mi trochę poczekać ;) będę koło 8, 9 msc to będę ten fakt wtedy wykorzystywać hehe [emoji41]. Kiedyś na moich oczach w Rosmanie Dzieczyna mówi że jwst w ciąży i ona idzie bez kolejki, a była promocja chyba wtedy o perfumy że druga gratis czy za grosz jakoś tak, duże kolejki były, a jakaś kobiecie która była przed nią i "przez nią" musiała jeszcze poczekać powiedziała na glos "ciąża to nie choroba" ale trzeba być wcipskim i nie mieć serca by ta jedna osobę przepuścić... Teraz jak bym powidziała że jestem w ciąży kasjerowi to sobie by pomyślał że żarty sobie robię ;)

@pieszczoszka1988 gratulacje drugiej córeczki!! Chyba na chłopca byłaś nastawiona nie? Piękny ma wzrost twoje cudo ;* a co do zdjęć 3D 4D to tak jak u nas małego łożysko przesłanialo i nie dało rady go w ogóle złapać.
Najważniejsze że wszytko ok i dzidzia zdrowa

@gie_er odpoczywaj ile się da, pierwszy raz Ci tak ciśnienie skoczylo? Ja mam też ostatnio uplawy duże i też właśnie nieraz myśli że a może to wody? Ale nic mi się nie działo prócz tego. Trzymam kciuki i daj znać pewnie Cie zatrzymaja.

@Lipska WITAJ!
@blair_90 chłopy mają inne myślenie, trzeba było wziąć kasę i iść kupić samej, bez niego. ;) nieraz też warto odwiedzić jakiś lumpek, my mamy super lumpka i super rzeczy można znaleźć jeśli by ktoś chciał i coś potrzebował to proszę pisać mogę za czymś popatrzeć wyślę potem pocztą. ;)








......:::::::::17t. i 1d::::::::.........
 
Dziewczyny mam problem i nie wiem czy to normalne. Jestem notorycznie głodna. Ale głodna tak, że musze zjeść tu i teraz. No tak jem i jem. Dziś np na obiad pomidorowa, mizeria, frytki, a na deser opakowanie orzeszków w czekoladzie. Potem stoi mi to w gardle i męczy. Już kilka razy musiałam sprowokować wymioty, bo po takim obżarstwie wszystko i tak samo mi wraca. Boję się, że to mi zaszkodzi. Może to przez Kropki. Jestem szczupła i niewysoka. Może dzieci naciskaja mi na żołądek i to powoduje problem. Macie tak, czy tylko ja jestem taki odmieniec??
 
reklama
Do góry