reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@gie_er przede wszystkim spokojnie, wszystko będzie dobrze :* Jesteśmy z Tobą.

@Ankuś - dziękuję ;)

@blair_90 chopy są gupie [emoji14] Nie rycz i się nie denerwuj, bo gdyby nie my to świat pogrążyłby się w chaosie i nieładzie. Niech se brzdąka pod nosem a Ty to olej ;) Jak Wam córa wyjdzie w pięknych ciuchach to jeszcze Ci podziękuje. Przynajmniej na to liczę ;)

@pieszczoszka 1988, gratuluję córuni. Jest piękna i dziewczęca na tej fotce :) Taka buźka słodka.

My akurat skończyliśmy drugą turę cukiniowych placków. Mniomniomniom :D Wersalki już zamienione i właśnie sobie leżę na prostym. Jestem szczęsliwa <3
Kurcze to tylko ja przy moim wzroście mam taką tycią stópkę? Hihihihi ^^
 
reklama
Może chociaż położna sprawdzi czy to wody ....

p19uflw1nv024jhl.png
Nie na razie tylko tu czekam, ale babeczka z Izby przyniosła patyczek do sprawdzania tylko bez lekarki mi nie da

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er trzymamy kciuki! Daj znac!
@blair_90 ich zawsze dziwi to, że trzeba coś do ubrania kupić, że kosmetyki się kończą, że dzieci rosną itd... Zgineliby w kretesie gdyby mieli być na naszym miejscu i ogarniać tyle spraw na raz... A przede wszystkim myśleć wielowymiarowo :-)
@pieszczoszka1988 gratuluję córeczki kochana!!! Duża dziewczynka :-) macie już imię??
 
@pieszczoszka1988 gratuluję córki [emoji16]!

@gie_er trzymam kciuki, żeby to była tylko nadprodukcja wydzieliny!

@blair_90 faceci są dziwni, dla nich zakupy to jak jakiś wyrok. Nie ma szans byś jutro wyskoczyła na zakupy sama na spokojnie [emoji6]?

@Mikado93 portal znany lekarz przy profilu zweryfikowanym (podobno opłaconym) ma podobno opcje selekcji opinii.. Dlatego niekoniecznie jest to dobry wyznacznik..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry