reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Wstąp do apteki calodobowej po papierki lakmusowe

p19uflw1nv024jhl.png
Dzwoniłam do obu nie mają czegoś takiego w sprzedaży.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@gie_er tak jak piszą dziewczyny jedz do apteki. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Możliwe że to tylko wydzielina i jak.nie sprawdzisz to będziesz się stresowala całą noc. A sswoją drogą... polska służba zdrowia... bez komentarza, żal.
 
Właśnie oglądałam na eobuwie sandałki i trampki. Zamknęłam stronę, a zaraz na innych stronach pojawiły mi się reklamy tego sklepu ze... Śniegowcami [emoji23]. Internet mi podpowiada, że lata już chyba nie będzie [emoji23][emoji23]...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta babę w szpitalu też prosiłam żeby mi dała ten patyczek do sprawdzenia, to nie bo nie ma lekarza...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Oska305 mam podobnie. Muszę jeść często,ale nawet mniejsze porcje sprawiają że tak zalega i czasem aż wraca. Chyba to normalne.
@gie_er ja raz jak się przestraszyłam czy to wody ze mnie nie pociekły to miałam akurat pod ręką paski do badania krowiego moczu :D ale zbadałam i pH było ok, więc to nie były wody. Mam nadzieję, że u ciebie też to tylko fałszywy alarm :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
@Oska305 mam podobnie. Muszę jeść często,ale nawet mniejsze porcje sprawiają że tak zalega i czasem aż wraca. Chyba to normalne.
@gie_er ja raz jak się przestraszyłam czy to wody ze mnie nie pociekły to miałam akurat pod ręką paski do badania krowiego moczu :D ale zbadałam i pH było ok, więc to nie były wody. Mam nadzieję, że u ciebie też to tylko fałszywy alarm :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
Sprawdzałam detektorem i Poli serducho bije. Mam nadzieję że to fałszywy alarm chociaż majtki miałam wilgotne

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er kurczę, nieciekawie ale trzymam mocno kciuki aby to okazało się niczym groźnym, to raz, dwa- aby w miarę szybko się okazało byś nie musiała się długo stresować, biedna...
 
reklama
Do góry