reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Gratulacje :)

@Eraja Mam już wyniki i stabilizacja z moją tarczycą chyba nigdy nie nastąpi. Nigdy takiego niskiego TSH nie miałam, dodatkowo FT4 mam podwyższone i nie wiem czy mam się niepokoić tymi wynikami...
Miesiąc temu miałam TSH 2,830 zaś FT4 17.9, gin jak tylko zobaczył, to od razu Euthyrox z 50 na 100 podniósł, a po 4 tygodniach wyniki wyglądają następująco:
Zobacz załącznik 813398
TSH masz w normie bo w ciąży od 0,1 jest. Jak miałam 0,2 i się przestraszyłam że za nisko to lekarz powiedział, że powinnam się cieszyć z takiego wyniku. Z tym ft4 pewnie coś będziecie działać, żeby zmniejszyć.

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Oj pierwsze polowkowe,super.
Ja też mam skurcze łydek. Gin mówi, że niektóre kobiety tak mają i nawet to, że suplementujemy magnez od początku ciąży niewiele daje.

U mnie ruchy są od około tygodnia, a jutro zaczynam 20 tydz. Jednego dnia je czuje, innego nie. I tylko biedny Ł przesiaduje godzinami z ręką na moim brzuchu i czeka hihi ale póki co on gorzej to wyczuwa niż ja.

Miłego dnia dziewczyny
Ja też jutro zaczynam 20 tydzień :) mój Marek też leży z ręką na moim brzuchu. Tylko raz poczuł, miał szczęście, bo jak kładzie rękę na brzuchu to dzidzia się uspokaja.
 
Reniuszek to Twoj 1 raz?wow szacun!!!:) sama sie zastanawiam czy sobie nie kupic zestawu:)

Angella super ze zdrowy synuś:*Gratulacje!!@

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry