reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dopiero niedawno wyszłam z wizyty bo zamiast o 14.30 to miałam o 15.30 bo im się przeciągło.Będę miała syna już tak na 100 % :):):)Ogólnie wszystko ok.:)Napiszę wam dokładnie wszystko jak dojade do domu bo z mężem jedziemy jeszcze na zakupy
Gratulacje :-)

@reniuszek zdolniacha z Ciebie ! Ja to boję się, że pomalowalabym sobie paznokcie tak jak mój dwulatek [emoji23]


Ja u fryzjera, T z Tobiaszkiem więc mam relaks :-) W sumie tak cicho, dziwnie i nie trzeba cały czas mieć oczu dookoła głowy
 
Super Angella! Gratulacje!

Ja najadłam się gołąbków i coś brzuch mnie boli, nie wiem czy to żołądek czy bóle przypisane pod ciążę i nagle taka zmulona się zrobiłam.... no nic leżę i czekam aż minie ten ból...
Reniuszek Ty zdolniacho! Ja to jak Rosiczka żadnychh "ręcznych " zdolności :p ;-)
 
Dopiero niedawno wyszłam z wizyty bo zamiast o 14.30 to miałam o 15.30 bo im się przeciągło.Będę miała syna już tak na 100 % :):):)Ogólnie wszystko ok.:)Napiszę wam dokładnie wszystko jak dojade do domu bo z mężem jedziemy jeszcze na zakupy
Gratulacje :)

@Eraja Mam już wyniki i stabilizacja z moją tarczycą chyba nigdy nie nastąpi. Nigdy takiego niskiego TSH nie miałam, dodatkowo FT4 mam podwyższone i nie wiem czy mam się niepokoić tymi wynikami...
Miesiąc temu miałam TSH 2,830 zaś FT4 17.9, gin jak tylko zobaczył, to od razu Euthyrox z 50 na 100 podniósł, a po 4 tygodniach wyniki wyglądają następująco:
wyniki.jpg
 

Załączniki

  • wyniki.jpg
    wyniki.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry