reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny. Kto dzisiaj wizytuje?? :)

Śmiejecie się z tego co pisze, ale tak poważnie te dodatkowe kilogramy (6-7)powaznie widać :-D

Ja już nie śpię od dawna, mam dzisiaj rano tego okrutnego zęba :-/ najgorsze jest to, że muszę Maksia że sobą zabrać :-/ mam nadzieję, że pójdzie gładko, żeby dziecko się nie zaraziło do dentysty :-)

U Was też taka nijaka pogoda?? Pochmurno i zimno....
Powiem Ci cos @reniuszek - tylko sie nie obraz.. oblookalam Cie na tym FB jak dodalas wczoraj to zdjecie. I uwierz mi tez mam swira na punkcie aktywnosci, cwiczen i moich krotkich grubych nog ;) ale wygladasz na tym zdjeciu nieziemsko pieknie.. jesli te 6kg na plusie to sprawily - olej to :) pozniej to wszystko zrzucimy :*
 
Oj pierwsze polowkowe,super.
Ja też mam skurcze łydek. Gin mówi, że niektóre kobiety tak mają i nawet to, że suplementujemy magnez od początku ciąży niewiele daje.

U mnie ruchy są od około tygodnia, a jutro zaczynam 20 tydz. Jednego dnia je czuje, innego nie. I tylko biedny Ł przesiaduje godzinami z ręką na moim brzuchu i czeka hihi ale póki co on gorzej to wyczuwa niż ja.

Miłego dnia dziewczyny
 
Angella powodzenia dzisiaj. Wracaj ż super wieściami i opowiadaj nam szczegóły badania[emoji7][emoji11]

Dziewczyny jeśli macie u siebie Textil Market to mają teraz wyprzedaże na bodziaki [emoji4]
 
Powiem Ci cos @reniuszek - tylko sie nie obraz.. oblookalam Cie na tym FB jak dodalas wczoraj to zdjecie. I uwierz mi tez mam swira na punkcie aktywnosci, cwiczen i moich krotkich grubych nog ;) ale wygladasz na tym zdjeciu nieziemsko pieknie.. jesli te 6kg na plusie to sprawily - olej to :) pozniej to wszystko zrzucimy :*
Nie obrażam się :-) dziękuję :-*
Z tego co widziałam to zajmujesz się tańcem brzucha????

@Angella210 kochana koniecznie zdaj relacje. Nie mogę się doczekać :-)))) powodzenia!!!!
 
Jade dzisiaj zobaczyć ;D mam duży w carrefourze :D

p19uflw1nv024jhl.png
A kupił Ci mąż te świąteczne Tesco??
 
@Angella210 powodzenia na połówkowym. Jeny jak ten czas szybko leci. Jeszcze trochę i na usg w 34 będziemy się umawiać :D

@reniuszek ja się nie śmieje, bo mam 4 kg na plusie. Wczoraj będąc w centrum handlowym w c&a fajna niedrogą kieckę zobaczyłam więc stwierdziłam że przymierzę, wzięłam rozmiar większą z myślą, że na wakacje w sam raz. W przymierzalni się okazało, że na brzuch może jeszcze z dodatkowy cm czy dwa zostały :D Więc nie kupiłam, bo pewnie za tydzień byłaby za mała
 
Hej, ja właśnie wróciłam z laboratorium (kontrola hormonów tarczycy przed jutrzejszą wizytą). O dziwo dziś żadnej kolejki i jak przyszłam to zaraz już było i po :) pierwszy raz się takie coś zdarzyło. Co do pogody to jak wychodziłam, to zimno mi w kurtce było, wracałam za 15min to już gorąco na samym krótkim rękawku, a teraz jak tylko wróciłam to pochmurnie, wietrznie i właśnie urwanie chmury za oknem. Jak ja się cieszę że zdążyłam przed tym deszczem na spokojnie nawet jeszcze do spożywczego skoczyłam po drodze. :D
@Angella210 powodzenia na badaniach i tak jak reszta czekam na relację z pozytywnymi wieściami ;)
 
reklama
U mnie wczoraj było nijak a dzisiaj juz słonko od rana :) właśnie wstałam ;) pięknie jest nie musieć się zrywać żeby młoda odstawiac do przedszkola :D
Ja do dentysty też muszę w końcu ale to może juz poczekam :D
U nas dzisiaj w planie zakupy z Hania bo obiecałam jej nowe kleje, brokaty, kolorowe papiery i ozdoby do wycinania :D a na obiad dzisiaj tradycyjny schabowy z młodymi i mizeria :)

p19uflw1nv024jhl.png
Ale fajny plan! Chyba większość dzieci lubi wycinanki i pierdoly, fajnie. Ja szukam pomysłów dodatkowych na nudę domowa u Maksa heh..
Chyba będę Cię dzisiaj atakować, bo będę próbowała zrobić sobie sama hybryde... I uwaga będę też próbowała przedłużyć paznokcie hardem :-D Hahaha jeśli pozwolisz oczywiście! :-) buziaki dla Hani :-)
 
Do góry