reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczynki ja dziś pospałam do 9.20 :) już nie pamiętam kiedy tak długo spałam, ale powiem Wam że ten remont daje strasznie w kość i to sprzątanie dziennie żeby aż tak się nie nosiło wrrrr zachciało mi się :( a teraz żałuję, a w sobotę synek wraca z koloni a ja tak bardzo bym chciała żeby było już skończone ale bardzo w to wątpię :(
 
Ja już po wizycie.
I uwaga uwaga :D [emoji7]
1498982265-aaaaaa.png


m3sx3e3k25iia4nv.png
Ogromne gratulacje :)
 
@blair_90 gratulacje :)
@Millo Twój jeszcze się nie ogarnął, oj nie dziwie Ci się, że masz ochotę go palnąć.
@Rossiczka to nieźle musiał Cie wkurzyć skoro wyjeżdżasz na wieś. Czasem taka rozłąka jest wskazana. Emocje opadną i będzie łatwiej. Mam nadzieję, że sobie poukladacie, a kłótnia nie była spowodowana czymś bardzo poważnym.
 
Digital wszystkiego najlepszego:*
Gieer,Angella,Ankuś co Wy!On jest uparty gorzej niz osioł..poki co "gadamy" przez syna.
Blair gratulacje syneczka:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :-)
Digital spełnienia marzeń :-D
Millo ehhh mam nadzieję że jednak pójdzie po rozum do głowy i Cię przeprosi... trzymam kciuki
Rossiczka może rozłąka dobrze Wam zrobi, chłop przemyśli i przeprosi, też trzymam kciuki ;-)
Blair super ze chłopczyk -gratulacje!!!
Olka mam nadzieję że zdazycie z końcem remontu przed powrotem syna do domu!
Co do spotkania w Krakowie to tez jestem za ;-)
Ja dzisiaj pospalam do 10! :szok: byliśmy do północy na grillu Ale fajnie było. Dzisiaj powtórka tylko u innych znajomych :rofl2:
Miłego dnia życzę! :blink:
 
reklama
@blair_90 ! AAAAA! Jak się cieszę :D Podskoczyłabym z radości gdybym mogła :) Gratuluję Synusia. Ależ będzie Męskie Granie na Grudniówkach :D Musimy koniecznie po połówkowych zrobić listę i podliczyć bo nam sie tu niezła reprezentacja piłkarska z drugim składem zebrała :D

@maja1987 my mamy oczyszczacz z nawilżaczem. Zimą w Krakowie po prostu już sobie bez tego nie wyobrażam żyć. A latem świetnie nawilża powietrze i lepiej się śpi :) Fajnie że pas się sprawdził. Ja wczoraj rozmawiałam o tym z Mężem.

@Millo no co z tym Twoim osiołkiem? Zaparł się okrutnie! Może by Mu jaką marchewkę przed nos wystawić? ;) Hihihihi... Mój by zmiękł jakby tylko zobaczył że chcę kupić bilety do Ojca albo Matki ;) Mam to szczęście...

Już po drugiej drzemce. Padłam jak kamień. Mąż mi troszkę humor poprawił <zawstydzona> a potem dostałam pyszny kakaowy omlet z truskawkowym dżemem i bananem <3 A teraz obudziłam się z zapchanym nosem. Niepotrzebnie wyłaziłam wczoraj z domu. Rozsadza mi czaszkę. Idę psiknąć Prenalenem. Może mi odetka ;) Niedługo musimy zebrać sie do Teściów na obiadek. :)
 
Do góry