reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny, na spotkanie w Krakowie jestem bardzo chętna :)
Z poprzedniej ciazy mam koleżankę forumowa, z którą regularnie się spotykamy, a dzieci mają już prawie 6 lat.
Mam pytanie do Was czy używacie jakiś adapterów do pasow samochodowych dla ciężarówek ?
 
Cześć dziewczyny, na spotkanie w Krakowie jestem bardzo chętna :)
Z poprzedniej ciazy mam koleżankę forumowa, z którą regularnie się spotykamy, a dzieci mają już prawie 6 lat.
Mam pytanie do Was czy używacie jakiś adapterów do pasow samochodowych dla ciężarówek ?
Ja w przyszłym tygodniu jadę wypożyczyć adapter.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczynki :-)
Ja od trzech dni nie czuję się najlepiej zaczęło się w piątek jak zwróciłam cały obiad, pierwszy raz w tej ciazy zdarzyło się mi zwymiotować...a drugi trymestr niby ma być taki wspaniały... A od wczoraj cały czas kłuje mnie po bokach (lewy i prawy) na wysokości bioder, plecy masakrycznie bolą jakby ktoś mnie tam ciągle w lędźwie szczypał, jak zjem paracetamol i podłoże poduszkę pod pupę to przechodzi i jeszcze odczuwam takie kłucie tam na dole jakby u ujścia pochwy lub w wargach sromowych... Ma któraś z Was tak? Wizyta w piątek to znowu będzie 1000 pytań do...
 
Hejka Dziewczynki :-)
Ja od trzech dni nie czuję się najlepiej zaczęło się w piątek jak zwróciłam cały obiad, pierwszy raz w tej ciazy zdarzyło się mi zwymiotować...a drugi trymestr niby ma być taki wspaniały... A od wczoraj cały czas kłuje mnie po bokach (lewy i prawy) na wysokości bioder, plecy masakrycznie bolą jakby ktoś mnie tam ciągle w lędźwie szczypał, jak zjem paracetamol i podłoże poduszkę pod pupę to przechodzi i jeszcze odczuwam takie kłucie tam na dole jakby u ujścia pochwy lub w wargach sromowych... Ma któraś z Was tak? Wizyta w piątek to znowu będzie 1000 pytań do...
Mnie kłuło jakby w szyjce, ale lekarka powiedziała, że to normalne jak macica rośnie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie kłuło jakby w szyjce, ale lekarka powiedziała, że to normalne jak macica rośnie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Oprócz tego wszystkiego doszły mi jeszcze jakieś problemy z sercem, co jakiś czas odczuwam kołatanie serca, mam podwyższony puls i w środę idę do kardiologa bo właśnie też coś od wczoraj kłuje mnie w klatce piersiowej... Chyba moje serducho nie wyrabia przy tej dwójce bobasów... Lekarka na ostatniej wizycie dołożyłam mi potas ale chyba nie wiele to pomaga... :-(
 
Oprócz tego wszystkiego doszły mi jeszcze jakieś problemy z sercem, co jakiś czas odczuwam kołatanie serca, mam podwyższony puls i w środę idę do kardiologa bo właśnie też coś od wczoraj kłuje mnie w klatce piersiowej... Chyba moje serducho nie wyrabia przy tej dwójce bobasów... Lekarka na ostatniej wizycie dołożyłam mi potas ale chyba nie wiele to pomaga... :-(
A badała Ci wcześniej poziom potasu?
Oprócz tego wszystkiego doszły mi jeszcze jakieś problemy z sercem, co jakiś czas odczuwam kołatanie serca, mam podwyższony puls i w środę idę do kardiologa bo właśnie też coś od wczoraj kłuje mnie w klatce piersiowej... Chyba moje serducho nie wyrabia przy tej dwójce bobasów... Lekarka na ostatniej wizycie dołożyłam mi potas ale chyba nie wiele to pomaga... :-(


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie.
I uwaga uwaga :D [emoji7]
1498982265-aaaaaa.png


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
@Millo Myślałam,że twój zrozumiał już a on jednak nadal idzie w zaparte.Ech te chłopy...
@Rossiczka Głowa do gory. Może zrozumie co jest nie tak i wszystko będzie ok.Faceci potrzebują więcej czasu widzę żeby zrozumieć o co nam chodzi i czemu jest źle.Może jak na chwilę się rozstaniecie to on za tęskni i sam przyjedzie po Ciebie.Trzymam kciuki żeby było dobrze :)

Ja spałam do 9 a teraz jedziemy do mojego brata bo mój mąż ma pomagać mu w remoncie.Miłego dnia :)
 
Do góry