reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Rownież mam termin na 25.12.2017 ale umówię się na cc wczesniej [emoji6]

P. S. Łóżeczko dla dziecka musi mieć wyjmowane szczebelka lub najlepiej cały bok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Brzuchatka2017 tez mi sie wydaje, ze lepiej lozeczko ze szczebelkami. Jak sie w nocy wieksze Dziecko obudzi to nie musi Cie wolac tylko moze sobie poprostu przyjsc. A jak usypiasz i nie chcesz wyby wychodzilo wtrakcie to ustawiasz te scianke z wyciaganymi szczebelkami od strony sciany :D okrutni rodzice.. ;)

Dzis poraz pierwszy Maz podczas zakupow (chcialam jakas luzna sukienke na lato): "Ojej, wygladasz jak taka babocha w ciazy..". W wolnym tlumaczeniu chcial mi powiedziec, ze klocek sie robie :D Faceci..
 
@doublemummy byłam w Tesco w Krasnymstawie i są jeszcze te świąteczne body. One leżą w koszu obok ubranek. Nie wszystkie mają metki, a jeśli mają to tylko z pierwotną ceną. A takie codzienne body są od 5 do 8 zl. Przynajmniej te, które sprawdzałam.
 
@Brzuchatka2017 tez mi sie wydaje, ze lepiej lozeczko ze szczebelkami. Jak sie w nocy wieksze Dziecko obudzi to nie musi Cie wolac tylko moze sobie poprostu przyjsc. A jak usypiasz i nie chcesz wyby wychodzilo wtrakcie to ustawiasz te scianke z wyciaganymi szczebelkami od strony sciany :D okrutni rodzice.. ;)

Dzis poraz pierwszy Maz podczas zakupow (chcialam jakas luzna sukienke na lato): "Ojej, wygladasz jak taka babocha w ciazy..". W wolnym tlumaczeniu chcial mi powiedziec, ze klocek sie robie :D Faceci..

Ja bym pieszczotliwie palnęła w tył głowy [emoji14] Przecież Ty zgrabna ciężaróweczka jesteś, co się ten chłop czepia?!

@Maglik, cześć ;) Witam Cię również z Krakowa :)

My dziś mieliśmy niezapowiedzianych gości. To co w obecnym stanie sprzątam 5 godzin, uprzątnęłam w jedną. Sporo za to zapłaciłam. Ten cudowny ból... Ech, bywa. Ale za to pojadłam dziś chińszczyzny. Brzuch aż mi od tego wreszcie wyskoczył :D No i przez to wszystko kino odpadło. Za to jak pospałam :D Dobrze mi się w brzuchu po tym żarełku zrobiło i nawet nie wiem kiedy odpłynęłam.

Ja się łamię pomiędzy łóżeczkiem tradycyjnym a turystycznym.... Oba mają wady i zalety i już sama nie wiem. Zawsze marzyłam o takim szczebelkowym, ale znam osoby które za nic nie zamieniłyby swojego turystycznego na tradycyjne. Co tu wybrać, co tu wybrać...
 
Ja bym pieszczotliwie palnęła w tył głowy [emoji14] Przecież Ty zgrabna ciężaróweczka jesteś, co się ten chłop czepia?!

@Maglik, cześć ;) Witam Cię również z Krakowa :)

My dziś mieliśmy niezapowiedzianych gości. To co w obecnym stanie sprzątam 5 godzin, uprzątnęłam w jedną. Sporo za to zapłaciłam. Ten cudowny ból... Ech, bywa. Ale za to pojadłam dziś chińszczyzny. Brzuch aż mi od tego wreszcie wyskoczył :D No i przez to wszystko kino odpadło. Za to jak pospałam :D Dobrze mi się w brzuchu po tym żarełku zrobiło i nawet nie wiem kiedy odpłynęłam.

Ja się łamię pomiędzy łóżeczkiem tradycyjnym a turystycznym.... Oba mają wady i zalety i już sama nie wiem. Zawsze marzyłam o takim szczebelkowym, ale znam osoby które za nic nie zamieniłyby swojego turystycznego na tradycyjne. Co tu wybrać, co tu wybrać...

Tym bardziej proponuje kiedys spotkanie w Krakowie Dziewczyny :) taki zlot ciezarowek to niezly widok na miescie :D

Ja rowniez lozeczkoz zwykle, a turystyczne uzywalam tylko na wyjazdach, ewetualnie pozniej rozlozone w salonie jako kojec do zabawy dziecka, zebym mogla cos zrobic np ugotowac. Ale tak jak piszesz - znam tez osoby, ktore sobie nie wyobrazaja drewnianych szczebelkow, ze niby dziecko sie obija..
 
Tym bardziej proponuje kiedys spotkanie w Krakowie Dziewczyny :) taki zlot ciezarowek to niezly widok na miescie :D

Ja rowniez lozeczkoz zwykle, a turystyczne uzywalam tylko na wyjazdach, ewetualnie pozniej rozlozone w salonie jako kojec do zabawy dziecka, zebym mogla cos zrobic np ugotowac. Ale tak jak piszesz - znam tez osoby, ktore sobie nie wyobrazaja drewnianych szczebelkow, ze niby dziecko sie obija..
O to, to, to. Właśnie o to obijanie mi głównie chodzi. A tak logicznie myśląc, my wszystkie byłyśmy w drewnianych i żyjemy ^^ Moja przyjaciółka obłożyła szczebelki podusiami. To tak słodko wygląda <3 Jeżeli moja Mama nie zorganizuje mi kojca to chyba podkradnę ten motyw z turystycznym w roli kojca. Nie mamy aż tak dużo miejsca w dużym pokoju, więc turystyczne łóżeczko w tym miejscu będzie jak znalazł :D
 
Ja wstałam 4.15 przyszłam Was nadrobić. Śnił mi się seks ehhh ale miło ;) Potem było już mniej ,że szłam uliczką i ciągle oglądałam się za siebie stał tam facet i mówi nie oglądaj się tak ja za Tobą nie idę stoję sobie. Potem zaczął mnie gonić i kiedy był już blisko chciałam krzyknąć mamo!!!

Widzę,że rozmowa z ciuszków i połówkowych przeszła na wózki. Ooo to jest temat którym tak wcześnie mogę się zająć bo bardzo mnie interesuje zakup spacerówki bardziej poręcznej niż to co mam w domu . W domu zwykla parasolka ale nie rozkłada się do pozycji lezącej tylko pół i beznadziejnie się składa , miałam problem zmieścić ją w bagażniku. Znacie może takie modele ,które składają się w pół jednym ruchem i nie są bardzo szerokie bo nie wiem gdzie miałam oczy jak auto kupowałam z tak małym bagażnikiem.
Ja miałam Link do: Quatro Cross Wózek spacerowy lekki ,mega solidny !! radzi sobie w każdym terenie i składa się jednym ruchem ! Jedyny minus to ,że nie rozłożysz go całkowicie do pozycji leżącej .
 
Espiro magic miałam i byłam zadowolona :) teraz będziemy kupować cybex iris spacerowke, z regulowanym siedziskiem, kubelkowym, czyli całkiem lezaco sie da jednym ruchem i składa sie tez jednym ruchem. Espiro nosilam pod pacha złożony po klatce jak z córka schodzilam na dwor :D także dla mnie lekki i mały, zlozony w szafie w domu trzymalam :D

p19uflw1nv024jhl.png
fajny też jest całkiem rozkładany na leżąco greentom reversible
 
reklama
Do góry