reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ale jestem zła na siebie, wczoraj wieczorem w c&a był kombinezon zimowy za 39,99 ze 129,99 rozmiar 62, teraz weszłam, żeby go kupić a już tylko 68 najmniejsze [emoji20]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Carlar Gratulacje Synka:*
Rossiczka Gratulacje Dziewczynki :))
Oska super ze wszystko cudownie i ze parka zostala parka:))Takie szczescie ze az sie opisac nie da:))

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!:)

Wczoraj zdechnąc szlo na dworze i w domu taki skwar.
Do tego poklocilismy sie z malzem przed wczoraj i sie nie odzywamy do siebie i spi na podlodze w 2 pokoju.I dobrze Mu tak!Wrrrr

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to chyba naprawdę ostro poszło. Jeśli jest szansa to pogódźćie się. Po co Ci teraz stresy. Ja z moim mężem bardzo często się klocilam, ale odkąd jesteśmy rozdzieleni już prawie wcale. Wiem, ze to ten i koniec. Więc Wy też rozmowa, buziak i zgoda. Teraz Maleństwo Najważniejsze, a ono nie lubi takich emocji.
 
Witam Was dziewczyny po paru dniach nie obecności ale brak czasu na cokolwiek :(, synek pojechał na kolonie w sobotę a my w poniedziałek zaczęliśmy remont łazienki i wc tylko że miał być to mały remont a jest kapitalny , mam tak brudno w domu pełno białego pyłu wszędzie :( i już zero sił a gdzie tam koniec a chcemy skończyć przed powrotem synka
Wszystkim wizytującym życzę super wizyt , ja dziś zaczęłam 17tydzień i nadal zero ruchów dzidzi :( a tak bym chciała już czuć byłabym spokojniejsza że wszystko jest ok
Miłego dnia
 
Oska tym razem Mu niestety tak łatwo nie popuszcze bo przegioł pałe.. nie bede dluzej tolerowac jego napadów zlosci.Zwlaszcza teraz jak jestem w ciazy.Rzucilam Mu nawet obrączką to widze ze swoja tez sciagnąl.Nawet sam nic nie potrafi wymyslec:/Jeszcze wykrzyczalam Mu placząc takie rzeczy ze teraz zaluje sama ale trudno.Moze wkoncu Go cos zaboli i przemysli swoje zachowanie..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo to wesoło u Was :/ mam nadzieję, że mąż pójdzie po rozum do głowy i wyjdzie z inicjatywą, a Ty przeprosisz o trzy słowa za dużo. Kurde..podejrzewam, że musiałaś być doprowadzona do ostateczności skoro powiedzialaś coś czego żałujesz. No ale niestety..czasem tak bywa. Ja w swojego byłego męża też raz rzuciłam obrączką.
 
Udanych wizyt [emoji1]

Ja dziś ledwo żyję. Jest strasznie gorąco. I na dodatek musiałam wracać się z pod przedszkola bo moja córka przypomniała sobie, że majtek nie założyła [emoji23]
Pierwszy raz się to nad zdarzyło ale wracać się trzeba bolo bo jak w sukience bez majtek [emoji23]

Zrobiłam szybkie zakupy a na obiad mąż kupi pierogi. Mamy tu taki sklepik gdzie sprzedają pierogi własnej roboty. [emoji39]

Dziewczyny jak Wam zazdroszczę, że znacie już płeć. Strasznie bym chciała już wiedzieć czy to junior czy juniorka. W sobotę chyba powiem gin że nie wyjdę dopóki mi nie powie [emoji2]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dziewczyny blagam pomocy! Czy ktoras z Was tez tak masakrycznie boli/bolala ostatnio glowa? Apap nie pomoze mi na taki bol. Jeszcze musze w pracy siedziec :( internista powiedzial. ze mozna w 2 trymestrze wziac ibuprofen bo gorzej dla dziecka jesli tak cierpie. Co robic? :(
 
Oska tym razem Mu niestety tak łatwo nie popuszcze bo przegioł pałe.. nie bede dluzej tolerowac jego napadów zlosci.Zwlaszcza teraz jak jestem w ciazy.Rzucilam Mu nawet obrączką to widze ze swoja tez sciagnąl.Nawet sam nic nie potrafi wymyslec:/Jeszcze wykrzyczalam Mu placząc takie rzeczy ze teraz zaluje sama ale trudno.Moze wkoncu Go cos zaboli i przemysli swoje zachowanie..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom


Kochana, to faktycznie trudna sytuacja.... Trzymaj się :*
Ja akurat tez jestem z tych co powiedzą coś zanim pomyślą, potem tez się źle z tym czuje. Mój T. za to zawsze waży każde słowo, podczas sprzeczki oszaleć można :D Jednak zawsze mi sie wydaje, że lepiej to co się myśli, czuje wyrzucić z siebie, niż być toksyczną żmiją, która cały jad trzyma w sobie ...
Mi nigdy nie zdarzyło się rzucić obrączką, za to miałam fazę "wyprowadzania się i pakowania torby". U nas wszelkie awantury minęły wraz z pojawieniem się Bombiasza. Jakos ta nasza rodzinka wtedy się w pełni ułożyła.
Życze aby u Was też spokój nastał, ale chyba najpierw musicie sobie szczerze porozmawiać i wyjasnić kwestie które doprowadziły do tej sytuacji
 
Dziewczyny blagam pomocy! Czy ktoras z Was tez tak masakrycznie boli/bolala ostatnio glowa? Apap nie pomoze mi na taki bol. Jeszcze musze w pracy siedziec :( internista powiedzial. ze mozna w 2 trymestrze wziac ibuprofen bo gorzej dla dziecka jesli tak cierpie. Co robic? :(

Mój ginekolog w pierwszej ciąży jak bolała mnie głowa powiedział że albo to odwodnienie i żebym 3 litry dziennie wody piła, albo cukrowe sprawy. Podobno to są najczęstsze powody. Ja bym ibuprofenu jednak nie brała, może paracetamol mocny w czopku, który szybko zadziała.
 
reklama
Oska tym razem Mu niestety tak łatwo nie popuszcze bo przegioł pałe.. nie bede dluzej tolerowac jego napadów zlosci.Zwlaszcza teraz jak jestem w ciazy.Rzucilam Mu nawet obrączką to widze ze swoja tez sciagnąl.Nawet sam nic nie potrafi wymyslec:/Jeszcze wykrzyczalam Mu placząc takie rzeczy ze teraz zaluje sama ale trudno.Moze wkoncu Go cos zaboli i przemysli swoje zachowanie..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
No to jeśli tak to Cię rozumiem. Z tym ściągnięciem obrączki zachował się jak kompletny dzieciak. Nie odzywaj się do niego, ale już nie denerwuj tak, bo jesteś w ciąży, o czym on zdaje się zapomniał.. .
 
Do góry