reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Słuchajcie co z tymi facetami?! - mój od 2 dni przeziębiony, a dzisiaj to ma najgorzej, kupiłam mu furę leków... w nocy prycha i smarka :( na szczęście odpukać mnie nic nie bierze, ale się boję... mamy małe mieszkanie i tylko jedno łóżko. No i dwa koty jeszcze z nami są - biała kitka i czarny kocur :)
I ja mam bialego, czarnego i 2 szarobure. Nienplanowalam tyle, ale np. Bialy w grudniu sam.sie wprowadzil. Szukalam jego domu ale nic, ani ogloszenia papierowe, ani internetowe, nawet chipa nie mial, wiec.zostal. Tylko ja mam prawie 200m2 domu z duzym ogrodkiem. Kazdy moze miec swoj pokoj: ja, maz i kazdy kot :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do kawy to jestem kawoszka maksymalna, kupuję świeżo paloną, sama mielę w ręcznym młynku i robię w kawiarce. Teraz kupiłam sobie też taką dobrą z palarni kawy, ale bezkofeinową i okazało się, że jakoś ochota na kawę mi przeszła - w tym tygodniu piłam jedną, a wcześniej bez kawy nie mogłam żyć! :)
 
I ja mam bialego, czarnego i 2 szarobure. Nienplanowalam tyle, ale np. Bialy w grudniu sam.sie wprowadzil. Szukalam jego domu ale nic, ani ogloszenia papierowe, ani internetowe, nawet chipa nie mial, wiec.zostal. Tylko ja mam prawie 200m2 domu z duzym ogrodkiem. Kazdy moze miec swoj pokoj: ja, maz i kazdy kot :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
1491554872-aaaaaa.jpeg

A to moja powypadkowa kaleka :) całe życie w pieluszce, więc jesteśmy już wytrenowani w tych sprawach :D ale jest to najcudowniejszy kot świata, nigdy wcześniej (ani później) nie spotkałam takiego pieszczocha :)
 
reklama
Lubię czytać i słuchać Nikole z mamaginekolog, mówiła o wielu aspektach ciąży i między innymi, że żadne badania nie wskazują na zły wpływ kawy na ciążę. To raczej mit że nie wolno i myślę , że można spokojnie wypić sobie kawę jeśli ktoś lubi. Ja lubię :)
Wszystko zależy od ciśnienia ;) mi lekarz zabronił bo mam wysokie, ale ogólnie można bez problemu pić :)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry