reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja w ciąży z synkiem prawie codziennie około 12 w południe piłam małą kawkę bo spadało mi ciśnienie i bardzo źle się czułam. No a efekt tej kawy to baaardzo ruchliwy człowieczek :)
 
reklama
Moj tez od wczoraj maruda, ze chyba cos go bierze. Juz mu zapowiedzialam ze jak bedzie sie zle czul to zmiana lozka go czeka. A wtedy cale 2x2 moje :d i 4 kotow,.chyba ze choc polowa towarzystwa za mezem pojdzie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Słuchajcie co z tymi facetami?! - mój od 2 dni przeziębiony, a dzisiaj to ma najgorzej, kupiłam mu furę leków... w nocy prycha i smarka :( na szczęście odpukać mnie nic nie bierze, ale się boję... mamy małe mieszkanie i tylko jedno łóżko. No i dwa koty jeszcze z nami są - biała kitka i czarny kocur :)
 
Moj to samo :/ przeziębił się, ale za to awansował na sofę hehe


ja9nsdh.png
 
Ja też kociara jestem pełną gębą :)

Dziś zaczynała mnie boleć głowa, więc zrobiłam sobie swoją pierwszą kawkę w ciąży. Leciutką i małą, ale pomogła. Myślę, że raz na kilka tygodni taka lekka kawa nie zaszkodzi..
Ja piję dwie kawy na dzień z mlekiem. Nie umiem bez nich funkcjonować. W pierwszej ciąży też tak pilam

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piękne cuda [emoji7] ja trochę potrafię i szydełkowe i szyć na maszynie ale mnie to nie ciągnie bo to zbyt monotonne. Moja s.p. babcia robiła cuda na szydełku [emoji7] jeszcze mam skarpetki białe które zrobiła Marcelinie :) będą w sam raz na zimę dla kropka :D

oar83e3kyqqk010i.png
 
reklama
Do góry