reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja z reguly tez dzis tylkp mnoe wkurzaly
U mnie na osiedlu jakiś idiot od 3 nocy chodzi z latarka na śmietnik przekopuje kontenery i depta puszki o 2 w nocy!!! Co noc mnie kretyn budzi.

Myślicie, że powinnam mu powiedzieć, że ta poduszka to nie z myślą o nim kupiona? [emoji23]
1498548012-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na osiedlu jakiś idiot od 3 nocy chodzi z latarka na śmietnik przekopuje kontenery i depta puszki o 2 w nocy!!! Co noc mnie kretyn budzi.

Myślicie, że powinnam mu powiedzieć, że ta poduszka to nie z myślą o nim kupiona? [emoji23]
1498548012-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedz i to szybko [emoji6] żeby się za bardzo nie przyzwyczaił [emoji16]. Moja siostra ostatnio próbowała mi zabrać moją [emoji6] bo ja przecież mam się do kogo przytulić, a ona by miała poduszkę [emoji6][emoji23]
 
Cos mi sie pomieszało kruca.
gie_er ale mnie ubawiłaś tym tekstem, sie poduszki ciesza powodzeniem chyba musze sobie w koncu sprawic
 
Ostatnia edycja:
Ehh..okulista pewnie poradzi coś na oczy ale ile się wmęczysz to Twoje :/
Faaaaaktycznie! Chciałaś Kalinkę, dopiero skojarzyłam :) imię piękne i znam tylko jedną Kalinę a to dla nas plus bo chcieliśmy takie mniej popularne imię.

Ja właśnie też jedną Kalinke znam :-D ogólnie wymarzone imię, bo mój em jest leśniczym dwa mieszkamy w lesie i Kalina tak naturalistycznie brzmi, mam piękne skojarzenia jak kwitną Kaliny no ale ale :-D

@Millo właśnie robiłam kawę i zastanawiałam się o jakie imię może Ci chodzić :-D
Inka piękne i też mało popularne :-)
 
@iwilleatyou dzięki że przypomnialas o praniu. Zbieram się ostatnio do tego i jakoś leń mnie zawsze bierze. Zastanawiam się nad kupnem suszarki do ubrań. Czy któraś z Was posiada i jakaś poleca? Myślę że to będzie super sprawa przy maluszku. U nas dzisiaj od rana słoneczko. Mam nadzieję że jutro też tak będzie bo zaplanowałam wypad nad jezioro z koleżankami i dzieciakami. A teraz czas na śniadanko [emoji3] @basiulka mnie tez ptasiory obudzily ale ja akurat to lubię [emoji2]miłego dnia dla wszysykuch

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
My mamy Siemensa, świetna sprawa. Ja nie wiem jak mogłam żyć bez tego urządzenia wcześniej. A jak jeszcze widzę ile w filtrze pyłu zostaje, który normalnie.miałabym w domu do sprzątania to w ogóle. U nas to zakup roku
Nie wiem jak ja z Tobiaszkiem małym dawałam radę bez suszarki
 
U mnie na osiedlu jakiś idiot od 3 nocy chodzi z latarka na śmietnik przekopuje kontenery i depta puszki o 2 w nocy!!! Co noc mnie kretyn budzi.

Myślicie, że powinnam mu powiedzieć, że ta poduszka to nie z myślą o nim kupiona? [emoji23]
1498548012-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
:-D nie daj się!!
Ja zauważyłam że jak że swojej nie korzystam to em leży pozawijany :-D
 
reklama
@daruuunia3 wybacz ale ja się tak uśmiałam czytając historię o wrednym ptaku, hihihihi :) A Ty się biedna wyspać nie mogłaś ;)

My wczoraj też mieliśmy debatę nad nietypowymi imonami. Jako wiedźminowi zapaleńcy jaraliśmy się jak wariaty Lambertem, Foltestem no i oczywiście Geraldem. Mówię do Męża i co będzie ganiał z długimi, rudymi włosami i przedstawiał się Gerald z Huty? xD Hahahaha, myślałam że się popłaczę ze śmiechu ^^

Ostatecznie Mąż dał mi poniekąd wolną rękę. Wybrał które Mu się podobają i wzięłam je pod uwagę mówiąc do brzuszka :) Wiedział, że ja już będę wiedzieć które :D

@eklerkaa Dla mnie Feliks to też bardziej orzeski niż karma dla kotów ;) Słodki mały Orzeszek <3 Ładne imię. Nam niestety niezbyt dobrze brzmiało z nazwiskiem ;)

@Millo Inka jest świetna ^^ Mi się Ida bardzo podobała Idalia <3 W ogóle na dziewczyny mieliśmy miliar pomysłów :D Los zdecydował że mamy małego farfocelka a nie muszelkę ^^

@Karolcia90 ja strącałam najlżejszą wszystkie kręgle do tego stopnia że wyrwałam sobie bark ze stawu ^^ Mimo wszystko oszczędzaj się ;) :* No i dobrej zabawy!

@reniuszek, rany... Napisz co powiedział lekarz. Jestem przerażona tym co piszesz!

@gie_er no to świętujemy w tym tygodniu ;) Tak za wczasu bo zapomnę wszystkiego najlepszego ;)

Mój królik ma jakąś kosmiczną huć... Wychodzi z siebie i staje obok, a na maskotkach wyżyć się nie chce -.- Tak bardzo nie chcę go kastrować ale widzę że aż nam wpada w agresję z braku króliczego bzykania! Mój biedy kruszynek :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry