reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ojjj Reniuszek bardzo współczuję, jedź do okulisty niech Ci ulży... Ale żeby oliwka takie dziadostwo narobiła ehhh wszedzie sama chemia :-(
 
reklama
Któraś mówiła że w tym roku będzie chciała sesje świąteczna w sweterkach, wstawiam więc alternatywę dla swetrów [emoji16]
Screenshot_2017-06-27-08-56-07.png


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-06-27-08-56-07.png
    Screenshot_2017-06-27-08-56-07.png
    162,4 KB · Wyświetleń: 357
O której wizytujesz? My dopiero o 17 [emoji20] rocznicę ślubu mamy 6. Dużo u nas tych 6 w tym roku 6 rocznica, 6 lat Nadii, moje 26 tylko mąż się wyłamał bo 33, ale jak dodać, to też 6 [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo ja faktycznie!!! Wszytko 6! Ja mam wizytę o 17.40. Więc jeszcze trochę poczekamy aaaa no i na wizytę idę z 7 letnim synem ;-) bardzo chciał iść. Mąż będzie niestety na 2 zmianie więc będzie bo godnie reprezentować ;-)

......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
@gie_er , @eklerkaa powodzenia na wizytach :)
@reniuszek przerypane z tymi oczami :/ dziś trochę lepiej?
@Millo Inka? :) bo już mózg przeczesuje pod tym kątem

Wzruszające jest to, że nasze dzieciaczki powoli dostają imiona..rozpływam się :)

U nas chlopczyk miał być Eryk (germański oprawca :p) lub Ernest. Będzie córeczka więc mieliśmy kłopot bo jakoś nie do końca umieliśmy się zdecydować.
Postawiliśmy na los :D każde wypisało po 3 typy imion, potem każde z nas miało prawo veta na jedno z imion i tym sposobem odpadła Gaja i Rita. W grze została Marylka, Adelka, Kalinka i Stasia. Wszystkie imiona trafiły do woreczka i nastąpiło losowanie :D i mamy KALINKĘ :)
 
@gie_er , @eklerkaa powodzenia na wizytach :)
@reniuszek przerypane z tymi oczami :/ dziś trochę lepiej?
@Millo Inka? :) bo już mózg przeczesuje pod tym kątem

Wzruszające jest to, że nasze dzieciaczki powoli dostają imiona..rozpływam się :)

U nas chlopczyk miał być Eryk (germański oprawca :p) lub Ernest. Będzie córeczka więc mieliśmy kłopot bo jakoś nie do końca umieliśmy się zdecydować.
Postawiliśmy na los :D każde wypisało po 3 typy imion, potem każde z nas miało prawo veta na jedno z imion i tym sposobem odpadła Gaja i Rita. W grze została Marylka, Adelka, Kalinka i Stasia. Wszystkie imiona trafiły do woreczka i nastąpiło losowanie :D i mamy KALINKĘ :)
Jejku!!! Macie Kalinke!!!!! ale bosko :-* :-*
To bym mój typ od samego początku nawet do brzusia mówiłam Kalinka, żeby przywołać córeczkę ale los chciał inaczej :-D

A oczy fatalnie. Wyglądają 10razy gorzej niż wczoraj z tymże widzę jeszcze. Jadę później do okulisty
 
Ehh..okulista pewnie poradzi coś na oczy ale ile się wmęczysz to Twoje :/
Faaaaaktycznie! Chciałaś Kalinkę, dopiero skojarzyłam :) imię piękne i znam tylko jedną Kalinę a to dla nas plus bo chcieliśmy takie mniej popularne imię.
 
reklama
@iwilleatyou dzięki że przypomnialas o praniu. Zbieram się ostatnio do tego i jakoś leń mnie zawsze bierze. Zastanawiam się nad kupnem suszarki do ubrań. Czy któraś z Was posiada i jakaś poleca? Myślę że to będzie super sprawa przy maluszku. U nas dzisiaj od rana słoneczko. Mam nadzieję że jutro też tak będzie bo zaplanowałam wypad nad jezioro z koleżankami i dzieciakami. A teraz czas na śniadanko [emoji3] @basiulka mnie tez ptasiory obudzily ale ja akurat to lubię [emoji2]miłego dnia dla wszysykuch

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z reguly tez dzis tylkp mnoe wkurzaly
 
Do góry