reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja wczoraj postanowiłam tak jak pisałam przespać to wszystko... Dziś obudziłam się (póki co, odpukać) bez tych bóli, jedynie mam uczucie mega zakwasów na calutkim brzuchu :p Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie lub nie... Ogólnie dzięki za słowa wsparcia, jesteście wspaniałe :D

@Karolcia90 Właśnie troszkę na to liczę, co prawda mojego lekarza na pewno nie zastanę ale będzie pani dr, która robiła mi prenatalne i może uda się wbić w kolejkę, choć teraz jak lepiej to już sama nie wiem czy iść czy dać na wstrzymanie.

@Brzuchatka2017 Właśnie u mnie to raczej nie od żelaza bo ja od jakiś 10 lat stale byłam na tabletkach, z miesięcznymi przerwami raz na jakiś czas i znów musiałam do nich wracać (po mamie odziedziczyłam upośledzone wchłanianie żelaza przez co na prawdę ciężko je suplementować). Teraz w ciąży za to jak na złość mam chwilowy zakaz od gina brania mojego żelaza bo wzmagało zbytnio ciążowe objawy, które u mnie i tak są dość silne. Na tej wizycie za tydzień mieliśmy podjąć decyzję czy już próbujemy wracać do żelaza, czy dalej wstrzymanie...

@mrsMalec Spóźnione ale w pełni szczere (troszkę mi zajęło całkowite nadrobienie zaległości ;) ) wszystkiego naj, naj, najlepszego na nowej drodze życia i jak najwięcej miłości dla Was :)

@iwilleatyou Udanego odpoczynku w rodzinnych stronach, no i spokojnej drogi :)

@gie_er , @eklerkaa Powodzenia na wizytach, samych cudownych wieści :)

Powodzenia także tym niewpisanym wizytującym, a wszystkim miłego dnia życzę :D
 
reklama
Mnie sie Feliks bardziej kojarzy z orzeszkami niz karmą dla kotów ale ogolnie smieszą mnie takie porownania.Tak samo Kubuś to przeciez soczek, Leon to samo, Bartek to batonik itp itd.
Nasza coreczka jak sie potwierdzi bedzie miala w takim razie imię kawy [emoji14]



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
No dokładnie faktycznie, pełno jest właśnie tych skojarzeń.

......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
Widzę, że się wywiązała dyskusja co do imion. U nas, tak jak pisałam na odpowiednim wątku, imię już wybrane i będzie Piotruś. W sumie zajęło nam to 2 dni :D także nie najgorzej poszło. Pierwszego dnia mieliśmy więcej śmieszkowania nad listami imion męskich (trafiliśmy na jakąś dziwną listę) niż jakiegoś racjonalnego myślenia, a jak już któreś coś wynalazło, to drugiemu za nic się nie podobało. Postanowiliśmy więc sami następnego dnia pomyśleć nad swoimi listami imion (bez ustalania limitów ale samo tak jakoś wyszło, że ostatecznie oboje mieliśmy po 3 kandydatów). No i się okazało wieczorem, że 1 imię się pokrywa. :D Stwierdziliśmy, że wstępnie obojgu pasuje więc zostanie, a teraz już coraz bardziej się przywiązujemy do niego i jak ostatnio S. coś wspomniał o możliwości jeszcze zmiany, to było tylko obustronne "nieee". ;)
 
Powodzenia na wizytach dzisiaj. Ja też mam, ale u dentysty [emoji22] U nas będzie Tobiasz (dzięki Rosiczka) I Sara. Im bardziej ktoś był na nie tym bardziej my na tak. Teraz mówię o moich Maluchach Tobinek i Saruńka. Czesto wysuwano mi argument, ze Sara to imię dla psa, ale to ludzkie imię i nie moja wina, ze ktoś tak psa nazwał. Nie martwi mnie to. A Tobuasz zbyt wymyslne i powazne, mi sie podoba i koniec. Ogólnie te porównania są beznadziejnie głupie. Zresztą to tylko i wyłącznie decyzja rodziców. Jeśli nie jest to imię obraźliwe i prześmiewcze, z którym dziecko będzie miało kłopot w przyszłości to gdzie tu problem? Ja nikomu w rodzinie nie doradzałam z wyborem i nikomu nie pozwalam teraz ingerować w nasz wybór.
 
@Oska305 @Mikado93 piękne imiona!!!! <3 U nas będzie prawdopodobnie raczej już nie chcemy zmienić Jakub. ;-) dzieci same wymyślily i nie dadzą już zmienić na inne ;-) wszędzie się chwała że mama w brzuszku ma Kubusia

......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
@eklerkaa Jednym z moich typów był właśnie Jakub ale nie wiedzieć czemu S. się nie podobało... Też śliczne imię, a co do wyboru przez rodzeństwo, to ja też swojej młodszej o 5 lat siostrze wybrałam imię :) bo stwierdziłam, że jako starsza siostra muszę od początku umieć pisać jej imię, a jako, że jeszcze wszystkich literek nie znałam, to sporządziłam rodzicom listę z zaznaczeniem, że najbardziej mi odpowiada Ola albo ewentualnie Ala bo reszta jest brzydka :p no i została Ola :D
 
Witam się dziś 16 tydzień ;-)

@Brzuchatka2017 wiem dlatego też robię sobie zrzuty ekranu. Hehe ;)

@gie_er która rocznica? Powodzenia na wizycie, dziś nasz dzień ;-) ooo to skojarzenia teraz będziesz mieć widząc kebab ;-)





......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
O której wizytujesz? My dopiero o 17 [emoji20] rocznicę ślubu mamy 6. Dużo u nas tych 6 w tym roku 6 rocznica, 6 lat Nadii, moje 26 tylko mąż się wyłamał bo 33, ale jak dodać, to też 6 [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.
Powodzenia dla wszystkich wizytujacych. Kciuki zacisniete od rana.

@Eraja piękne imię - Olus!! :-*
W ogóle cudowny etap jak już większość z nas ma juz nazwane dzieciaczki, to znak że jesteśmy coraz bliżej do spotkania z nimi :-)

@Mikado93 @Oska305
@eklerkaa
piękne imiona :*
Z tymi psami to już tak jest. Mój Maks też był psem jak się wszyscy dowiedzieli o moim wyborze :-D
@Brzuchatka2017 może faktycznie pomysl o zwolnieniu, dziewczyny dobrze Ci radzą. I właśnie co to za praca, że w ciąży musisz stać????? Jeśli nie ma warunków spełniających przepisy są zobowiązani oddelegowac cię do innego zajęcia. Ubiegaj się o to masz do tego prawo! Ściskam :-*

Z moimi oczami jest na tyle fatalnie, że już umówiłam okuliste na popołudnie. Cieszę się, że widzę, ale boję się o Jaska, nawet jeśli to nie ma wpływu na niego to o to, że musi przeżywać że mną ten ból :-(
 
reklama
Oska moja sąsiadka miała owczarka o imieniu Daria tiaaaa nie wiedziałam czy mnie woła czy psa :p
Powodzenia na wizytach!!! Kciuki zaciśnięte!!!
Mnie jakiś paskudny ptaszor obudził o 4!!!! Ale to nie był piękny ptasi świergot tylko darł się jak podupcony! Co już usypialam to rozdział dziób, miałam iść na balkon wrzasnąć na pół osiedla ale .. .. zasnęłam :p teraz kisze jeszcze w łóżku, Bart mi śpi, Ł w robocie, głód daje się już we znaki więc obieram kierunek kuchnia życząc Wam miłego dnia!!!!
 
Do góry