reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@daruuunia3 wybacz ale ja się tak uśmiałam czytając historię o wrednym ptaku, hihihihi :) A Ty się biedna wyspać nie mogłaś ;)

My wczoraj też mieliśmy debatę nad nietypowymi imonami. Jako wiedźminowi zapaleńcy jaraliśmy się jak wariaty Lambertem, Foltestem no i oczywiście Geraldem. Mówię do Męża i co będzie ganiał z długimi, rudymi włosami i przedstawiał się Gerald z Huty? xD Hahahaha, myślałam że się popłaczę ze śmiechu ^^

Ostatecznie Mąż dał mi poniekąd wolną rękę. Wybrał które Mu się podobają i wzięłam je pod uwagę mówiąc do brzuszka :) Wiedział, że ja już będę wiedzieć które :D

@eklerkaa Dla mnie Feliks to też bardziej orzeski niż karma dla kotów ;) Słodki mały Orzeszek <3 Ładne imię. Nam niestety niezbyt dobrze brzmiało z nazwiskiem ;)

@Millo Inka jest świetna ^^ Mi się Ida bardzo podobała Idalia <3 W ogóle na dziewczyny mieliśmy miliar pomysłów :D Los zdecydował że mamy małego farfocelka a nie muszelkę ^^

@karolcia ja strącałam najlżejszą wszystkie kręgle do tego stopnia że wyrwałam sobie bark ze stawu ^^ Mimo wszystko oszczędzaj się ;) :* No i dobrej zabawy!

@reniuszek, rany... Napisz co powiedział lekarz. Jestem przerażona tym co piszesz!

@gie_er no to świętujemy w tym tygodniu ;) Tak za wczasu bo zapomnę wszystkiego najlepszego ;)

Mój królik ma jakąś kosmiczną huć... Wychodzi z siebie i staje obok, a na maskotkach wyżyć się nie chce -.- Tak bardzo nie chcę go kastrować ale widzę że aż nam wpada w agresję z braku króliczego bzykania! Mój biedy kruszynek :(
Poszukaj, może Chińczycy wymyślili już dmuchane króliczki? [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi.... Chyba jestem nieźle odwodniona bo krew gęsta :-( jeszcze żyła mi pękła. Boli mnie okrutnie ręka.
Mam nadzieję, że wyniki nie będą jakieś strasznie koszmarne. Chociaż się boję. @Eraja Ty chyba pisałaś że miałaś też gęsta krew (chyba że coś pokrecilam)

Oska super, że będziesz mieć Tobiasza. Wcale to imię nie wydaje mi się dziwaczne, w porównaniu np do Bradley'i i innych.

Roznawiacie o tych imionach, ja mam nadzieję że jutro poznam płeć to też będę mogła myśleć nad imieniem chociaż nam to pewnie zajmie trochę czasu, zanim coś ustalimy ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy Siemensa, świetna sprawa. Ja nie wiem jak mogłam żyć bez tego urządzenia wcześniej. A jak jeszcze widzę ile w filtrze pyłu zostaje, który normalnie.miałabym w domu do sprzątania to w ogóle. U nas to zakup roku
Nie wiem jak ja z Tobiaszkiem małym dawałam radę bez suszarki
A czy pralko-suszarka to dobre rozwiązanie czy lepiej mieć osobno? Będę musiała kupić pralkę więc się zastanawiam...
 
Poszukaj, może Chińczycy wymyślili już dmuchane króliczki? [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ahahahahaha! Ostatecznie preferuje nasze nogi. A najbardziej Męża bo są kudłate xD Liże je po kolona, hahahahahaha! Mimo wszystko no nie możemy mu na to pozwalać. Bez przesady. I tak jest najbardziej rozpieszczonym królikiem świata. ^^

Kurcze miałam dziś tyle planów a tu ból brzucha i ból pleców. 360 stopni. Nie wiem jak ja to wszystko dziś zrobię. :( Miałam iść po truskawki do bułek na parze, na pocztę, do paczkomatu, poodkurzać chatę, pościerać kurze w dużym pokoju, wyszorowac łazienkę i zrobić serię prania. A najchętniej to bym zawinęła się w kocykowe burrito i zadzwoniła po Ł żeby się mną dziś zaopiekował i napoił kakaem. Echś :( Nawet Muffinka nie daję rady pomiziać za uszkiem. No nic. Poleżę aż mi nie przejdzie. Najwyżej na obiad zamówimy pizze a syf ogarnę jutro. Prawo ciężarnej...
 
Ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi.... Chyba jestem nieźle odwodniona bo krew gęsta :-( jeszcze żyła mi pękła. Boli mnie okrutnie ręka.
Mam nadzieję, że wyniki nie będą jakieś strasznie koszmarne. Chociaż się boję. @Eraja Ty chyba pisałaś że miałaś też gęsta krew (chyba że coś pokrecilam)

Oska super, że będziesz mieć Tobiasza. Wcale to imię nie wydaje mi się dziwaczne, w porównaniu np do Bradley'i i innych.

Roznawiacie o tych imionach, ja mam nadzieję że jutro poznam płeć to też będę mogła myśleć nad imieniem chociaż nam to pewnie zajmie trochę czasu, zanim coś ustalimy ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak to ja tak miałam. Wtedy pobieranie kosmicznie mnie bolało o_O No i faktycznie, od tamtego dnia licząc to pić chciało mi się na non stopie przez 3 dni. Już miejsca nie miałam w żołądku a organizm dalej suchy. Mogę Cię pocieszyć że wyniki miałam bardzo dobre nie licząc RDW-SD. Ale tam miałam poniżej normy takie minimum że lekarz powiedział że na tle innych książkowych wyników ten nic nie znaczy. 0.9 tyle miałam poniżej ;) Także Rossiczka musimy dużo pić i tyle ;) Inaczej nie wiem jak ją rozrzedzić :D
 
Patrzcie jakie reklemy dedykowane mam na forum!
1498551392-aaaaaa.jpeg

I jak tu nie być wiecznie głodnym? ;)
 
Tak to ja tak miałam. Wtedy pobieranie kosmicznie mnie bolało o_O No i faktycznie, od tamtego dnia licząc to pić chciało mi się na non stopie przez 3 dni. Już miejsca nie miałam w żołądku a organizm dalej suchy. Mogę Cię pocieszyć że wyniki miałam bardzo dobre nie licząc RDW-SD. Ale tam miałam poniżej normy takie minimum że lekarz powiedział że na tle innych książkowych wyników ten nic nie znaczy. 0.9 tyle miałam poniżej ;) Także Rossiczka musimy dużo pić i tyle ;) Inaczej nie wiem jak ją rozrzedzić :D
Dzięki to mnie uspokoilas. Ostatnio faktycznie mało pije. Muszę znowu zacząć sobie timer ustawić by co 25 minut pić kilka lyczkow
 
reklama
Dzięki to mnie uspokoilas. Ostatnio faktycznie mało pije. Muszę znowu zacząć sobie timer ustawić by co 25 minut pić kilka lyczkow
Ja bez timera bym przepadła. o_O Mam wyliczoną szklankę na godzinę. A żeby nie biegać to ogarnęłam sobie dużą na dwie godziny. Zresztą i tak muszę wtawać co 5 min na siku xD Także nie wiem skąd to moje lenistwo do uzupełniania szklanki [emoji14]
 
Do góry