reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Eklerka nie miałam pisać ale po Twojej kolacji jednak napisze aaaaa jaka pychotaaa a!! !! Podziel się :p
Wróciłam z budowy i padam na pysk trochę pozamiatałam itp i jakoś siły mi odeszły. Ale z dobrych wiadomości to mamy w domu kominek!!! Jupi :-D
Gratuluję udanych wizyt!!!
Eraja czyli nie Bartuś- Aleksander też fajnie ;-)
Reniuszek oby obyło się bez okulisty!!!
Na ból gardła sól z ciepłą wodą i plukac.
Zjadłabym coś dobrego jakieś frytki! :p
Gratuluję postępów w budowie [emoji3] my właśnie w tym roku musimy obłożyć swój kominek cegłą bo już nie daję rady z czyszczeniem . Jest cały biały tylko z taką czarną obudową na szybę i miejsce na drewno strasznie się brudzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :) Obudziłam się wreszcie. Jaki miałam pojechany sen! Śniło mi się że Oluś tak przylgnął do mojego brzucha że w lustrze było widać wszystko. Oczy, nosek, ustka, brzuszek... Wszytko jak na USG xD Trochę to było upiorne. [emoji14] No i ten kebab też gdzieś w między czasie przemknął ^^ Wiedziałam że tak będzie ;)

@Karolcia90, aleś mi tymi kręglami humor poprawiła :D Tylko się tam nie przeciąż jeżeli będziesz rzucać ;) Wiesz, ja wczoraj przed USG już oglądałam sukienki z tiulem dla małych dziewczynek. I mówię do Męża: "Popatrz, podrośnie to będę Jej takie kupować" xD Taka byłam pewna co do płci. A tu Synuś psotnik mały :D

@Śliwka91, drogą eliminacji do tego z Ł doszliśmy :) Jeszcze Olaf był, ale tak dostanie na drugie. Patryka też rozważaliśmy... No ale tak jak pisałam wczoraj, powiedziałam Oluś i mnie iskierki przeszyły. To już tak musiało zostać :)

@Brzuchatka2017, wiem wiem że tak wyglądają. Lekarz mnie przyzwyczaił do profilowych zdjęć i to jakoś tak w pierwszej chwili mnie przeraziło. A potem wpatrzyłam się w to USG i nie mogę oczu oderwać od Jego oczu. Wpadłam jak śliwka xD Też mi się podobają te dwa imiona z tym że Kamila już mamy w rodzinie a Wojciech tak bardzo nas zawiódł że już nic nie chcę mieć do czynienia z Wojtkami ;) Aczkolwiek nowy szef mojego Ł też jest Wojciech i to jest złoty człowiek ;)

@basiulka9, a marudź sobie ile chcesz. Mamy do tego prawo :D

@iwilleatyou może dopadnie mnie bezsenność to Ci potowarzyszę w podróży. Kto wie ;)

@gie_er, @eklerkaa, widzę że jesteście na dziś zapisane. Czekamy na wieści :)

Idę wziąć leki i odczekać na śniadanie. Miłego dnia!
Gratuluję synka! [emoji3] ja tak jak ty dziewczynki, jestem pewna synka, ciekawa jestem co się okaże [emoji4]
 
Hej dziewuszki, odzywam sie ostatnio raz na 2 tygodnie, wiem..pewnie juz zapomnislyscie, ze byla tu taka Brzuchataka [emoji14] ale po tym powrocie do PL to czasu nie mam na nic, praca mnie wykancza, w czw ide do mojego gin i zobacze, czy da mi L4. Dzisiaj stalam i obslugowalam chyba z 5 h i plecy mnie bolec zaczely i w brzuchu klulo, jak wracam do domu to padam..nie tak to powinno byc :/
Widze, ze duzo podrozujecie teraz:) Korzystajcie i odpoczywajcie! :-)
Mam nadzieje, ze jeszcze troche i bede miec wiecej czasu i sil na pisanie i czytanie Was:)
Idź koniecznie na zwolnienie. Mnie też dziewczyny przekonały żeby iść. I dostaniesz na pewno. Ja jak poszłam do gina wczoraj to przygotowałam sobie cały tekst żeby go przekonać do zwolnienia a tymczasem okazało się że moja gin mi sama to zaproponowała! [emoji3] i taka byłam w szoku. Ale muszę w pracy pokończyć trochę rzeczy, więc ma mi wypisać na następnej wizycie. W pracy już powiedziałam o tym że będę tylko do końca lipca bi lekarz już mnie chciał zatrzymać. Ja nie mam stojącej pracy jak ty... Nie jest taka męcząca, ale mam bardzo dużo stresu i siedzę przed kompem cały dzień.
 
Hej dziewuszki, odzywam sie ostatnio raz na 2 tygodnie, wiem..pewnie juz zapomnislyscie, ze byla tu taka Brzuchataka [emoji14] ale po tym powrocie do PL to czasu nie mam na nic, praca mnie wykancza, w czw ide do mojego gin i zobacze, czy da mi L4. Dzisiaj stalam i obslugowalam chyba z 5 h i plecy mnie bolec zaczely i w brzuchu klulo, jak wracam do domu to padam..nie tak to powinno byc :/
Widze, ze duzo podrozujecie teraz:) Korzystajcie i odpoczywajcie! :-)
Mam nadzieje, ze jeszcze troche i bede miec wiecej czasu i sil na pisanie i czytanie Was:)
A gdzie Ty pracujesz, że Cię przepisy BHP odnośnie pozycji stojącej w ciąży nie obowiązują?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się dziś 16 tydzień ;-)

@Brzuchatka2017 wiem dlatego też robię sobie zrzuty ekranu. Hehe ;)

@gie_er która rocznica? Powodzenia na wizycie, dziś nasz dzień ;-) ooo to skojarzenia teraz będziesz mieć widząc kebab ;-)





......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
Hejo Mamusie:*

Wrocilismy:)Bylo super choc spieklismy się na raki normalnie heh:p

Mam nadzieje ze same pozytywne wiesci tutaj byly:*

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
Postaram sie cos nadrobic choc duzo mam dzis na glowie :*
Buziaki

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli w ciąży ma prawo wszystko boleć to mnie od soboty strasznie pobolewają kolana i kostki, niby nie są napuchnięte, ale po intensywnym weekendzie sprzątania chodzenie na trochę dłuższym dystansie nie jest zbyt przyjemne..

@iwilleatyou ja bym powiedziała, że najgorsze przed Tobą [emoji6] jak ja nienawidzę się pakować! Za to podróże zwykle bez problemu przysypiam [emoji16]

@Eraja będę rzucać najlżejszą kulą [emoji6], uwielbiam kręgle, ale jestem w nie tak beznadziejna, że na pewno szybko mi się odechce gry [emoji23].
Ohh, jak mi brakuje iskierek przy jakimkolwiek imieniu dla naszego brzdąca [emoji6]. Może jak poznamy płeć to będzie łatwiej, bo mąż już się przekonał do moich różnych typów i ostatnio wszystkim mówi, że na pewno będzie Feliks [emoji6], a ja nadal nie czuję "tego czegoś"..

Miłego dnia dziewczyny [emoji6].


Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli w ciąży ma prawo wszystko boleć to mnie od soboty strasznie pobolewają kolana i kostki, niby nie są napuchnięte, ale po intensywnym weekendzie sprzątania chodzenie na trochę dłuższym dystansie nie jest zbyt przyjemne..

@iwilleatyou ja bym powiedziała, że najgorsze przed Tobą [emoji6] jak ja nienawidzę się pakować! Za to podróże zwykle bez problemu przysypiam [emoji16]

@Eraja będę rzucać najlżejszą kulą [emoji6], uwielbiam kręgle, ale jestem w nie tak beznadziejna, że na pewno szybko mi się odechce gry [emoji23].
Ohh, jak mi brakuje iskierek przy jakimkolwiek imieniu dla naszego brzdąca [emoji6]. Może jak poznamy płeć to będzie łatwiej, bo mąż już się przekonał do moich różnych typów i ostatnio wszystkim mówi, że na pewno będzie Feliks [emoji6], a ja nadal nie czuję "tego czegoś"..

Miłego dnia dziewczyny [emoji6].


Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak mi bardzo podoba się imię Feliks ale siostra właśnie sklrytykowala mnie mówiła mi że każdy będzie krążyć go z KOTAMI, że karma dla kotów Fotelik jest.... ;/ i tak.jakos mi się odechcialo. A Feliks podoba Mi się nadal

......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
Mnie sie Feliks bardziej kojarzy z orzeszkami niz karmą dla kotów ale ogolnie smieszą mnie takie porownania.Tak samo Kubuś to przeciez soczek, Leon to samo, Bartek to batonik itp itd.
Nasza coreczka jak sie potwierdzi bedzie miala w takim razie imię kawy [emoji14]



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak mi bardzo podoba się imię Feliks ale siostra właśnie sklrytykowala mnie mówiła mi że każdy będzie krążyć go z KOTAMI, że karma dla kotów Fotelik jest.... ;/ i tak.jakos mi się odechcialo. A Feliks podoba Mi się nadal

......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
Mojego męża przekonał Feliks Zaradzisz z Ralpha Demolki [emoji23][emoji23][emoji23].
Moi rodzice się śmieją, że możemy wybrać imię jakie sobie chcemy, oni i tak będą wołać jak im się najbardziej spodoba [emoji6]. Teściowie chcą referendum, abyśmy nie popełnili błędu przy wyborze [emoji23]
 
Do góry