reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziekuje Wam wszystkim :* No-spe bralam od razu jak to poczulam, ale I tak po 20 minutach dopiero przeszlo (pewnie zaczela dzialac) Co do objawow to wiem ze nie sa wyznacznikiem... Potrafilam to juz kilka razy na forum napisac oczywiscie komus innemu a sama panikuje jak glupia ale wiecie jak to my kobiety... zawsze panikujemy....:):):):) Tylko ze wlasnie w listopadzie ciaza przestala sie rozwijac w 5 tygodniu I wtedy przestaly mnie bolec piersi...Caly czas odpoczywalam, mialam duzo spokoju relaksowalam sie, a ten bol mnie dopadal nagle I juz spokoj odlecial....
Janeheart- Jogi chyba sprobuje!!!! Od dawna chcialam a to niepowtarzalan okazja:) no I sie przyda:)
Tylko zacznij koniecznie od cwiczen dla poczatkujacych, bo sa bardzo przyjemne i cie nie zniecheca :) mi najlepiej sie cwiczy jak jestem sama i jest cicho i rzeczywiscie moge sie skupic na oddechach i sie odprezyc :)
 
reklama
A ja dziś mam rozmowę z Przełożona i będę mówić o ciąży :D nie wiem czemu się stresuję...

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już mam tą rozmowę za sobą. Ale też byłam zestresowana. A Moja szefowa jak to Ona musi dodać Swoje pare groszy i się oczywiście nasłuchałam, że ciąża to nie choroba i ,że Ona pracowała do 8miesiaca. Wredne babsko[emoji12] [emoji12] [emoji12] A Ja jestem już na zwolnieniu bo jestem po stymulacji i lekarz woli dmuchać na zimne.
 
Wiem, wiem dzis po poludniu juz moze sprobuje... zawsze o tym myslalam tylko nigdy sie nie zdecydowalam a ciaza to super okazja:) Cos znajde jakbym miala problem- bede pisac;)
 
Ja już mam tą rozmowę za sobą. Ale też byłam zestresowana. A Moja szefowa jak to Ona musi dodać Swoje pare groszy i się oczywiście nasłuchałam, że ciąża to nie choroba i ,że Ona pracowała do 8miesiaca. Wredne babsko[emoji12] [emoji12] [emoji12] A Ja jestem już na zwolnieniu bo jestem po stymulacji i lekarz woli dmuchać na zimne.
Też bym chciała już na zwolnienie [emoji14]

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już mam tą rozmowę za sobą. Ale też byłam zestresowana. A Moja szefowa jak to Ona musi dodać Swoje pare groszy i się oczywiście nasłuchałam, że ciąża to nie choroba i ,że Ona pracowała do 8miesiaca. Wredne babsko[emoji12] [emoji12] [emoji12] A Ja jestem już na zwolnieniu bo jestem po stymulacji i lekarz woli dmuchać na zimne.


NIe daj sie wrednemu babsku!!! Cale szczescie ze rozmowe masz za soba. NIektorzy zapominaja ze kazda ciaza jest inna. Moja siostra z pierwszym dzieckiem nie czula ze jest w ciazy pracowala do tygodnia przed terminem, brzuszek jej delikatnie urosl I to wszystko...a przy drugiej- lezala od 9 tygodnia. NIe nawidze okreslenia ze ciaza to nie choroba. Dla niektorych faktycznie nia nie jest a dla innych jest nawet gorsza niz choroba:)
 
Też bym chciała już na zwolnienie [emoji14]

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm Ja Ci powiem tak, Ja jestem już tydzień na zwolnieniu i już świra dostaję. Nic Mi się nie chce. W kółko tylko wyszukuje objawy u siebie. Jak są słabsze to zaraz stres i w ogóle. Także nie wiem czy to zwolnienie to jak dla Mnie taki dobry pomysł. Nie mogę się na niczym skupić. Normalnie w wolnym czasie robię na drutach albo szydełkuję bądź też czytam książki. A teraz nic Mi się nie chce [emoji20] [emoji20] [emoji20]
 
Hmm Ja Ci powiem tak, Ja jestem już tydzień na zwolnieniu i już świra dostaję. Nic Mi się nie chce. W kółko tylko wyszukuje objawy u siebie. Jak są słabsze to zaraz stres i w ogóle. Także nie wiem czy to zwolnienie to jak dla Mnie taki dobry pomysł. Nie mogę się na niczym skupić. Normalnie w wolnym czasie robię na drutach albo szydełkuję bądź też czytam książki. A teraz nic Mi się nie chce [emoji20] [emoji20] [emoji20]
Może i racja chociaż mi się za to strasznie pracować nie chce i ciągle bym spała a tu terminy gonią i wszyscy mnie ścigają [emoji14]

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
1491549421-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry