reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ale Wam fajnie z tymi objawami... Ja tez chcę

mnie troszkę przeraża perspektywa, że praktycznie wszystkie kobiety w rodzinie zawsze miały wszystkie możliwe objawy w trakcie ciąży... do tego mam spore szanse na cukrzycę ciążową bo mama miała we wszystkich swoich 4 ciążach :/ no ale zobaczy się jak to u mnie będzie, trzeba myśleć pozytywnie :)
 
A macie zachcianki jedzeniowe? Ja mam obsesje na sushi :) lubiłam już wcześniej, ale teraz jem co 2 dzień. Ogólnie taka azjatycka kuchnia za mna chodzi robię jakieś chinskie makarony, wczoraj wieprzowine na ostro w karmelu. I oczywiście wszystko co jem paleczkami jest lepsze [emoji23]
 
Czesc wszystkim:) Ja niestety dzis od rana strasznie panikuje. Probuje umowic wizytye u lekarza polskiego bo nigdzie inndziej mnie nie przyjma- za wczesna ciaza. Wczoraj przed zasnieciem I nad ranem dostalam strasznych boli, okropnych....Cos ja na okres, do tego ciagniecie, bolalo tak ze nie moglam stac, lezec, siedziec, chodzic, praktycznie nie mialam co ze soba zrobic... przeszlo za kazdym razem po jakis 15-20 minutach I jakgdyby nigdy nic- spokoj. Nie mam plamienia, brudzenia ani nic podobnego wiec to chyba dobrze. Ale strasznie sie boje....Czytalam o tym ze brzuch ciagnie czy sa bole jak na okres ale te przeszly same siebie....:(:( Dzis nie moge sie na niczym skupic.... tak jak ostatnio uspakajalam z objawami ze jeden dzien sa jeden nie ma tak dzis dostalam paranoje.... piersi mnie od rana nie bola wogole, wiem ze bolaly wieczorem ale teraz nic... nudnosci jak mialam tak dzis nie ma.... jak na zlosc.... a czekam na jakikolwiek znak ze wszystko w porzadku...
 
Czesc wszystkim:) Ja niestety dzis od rana strasznie panikuje. Probuje umowic wizytye u lekarza polskiego bo nigdzie inndziej mnie nie przyjma- za wczesna ciaza. Wczoraj przed zasnieciem I nad ranem dostalam strasznych boli, okropnych....Cos ja na okres, do tego ciagniecie, bolalo tak ze nie moglam stac, lezec, siedziec, chodzic, praktycznie nie mialam co ze soba zrobic... przeszlo za kazdym razem po jakis 15-20 minutach I jakgdyby nigdy nic- spokoj. Nie mam plamienia, brudzenia ani nic podobnego wiec to chyba dobrze. Ale strasznie sie boje....Czytalam o tym ze brzuch ciagnie czy sa bole jak na okres ale te przeszly same siebie....:(:( Dzis nie moge sie na niczym skupic.... tak jak ostatnio uspakajalam z objawami ze jeden dzien sa jeden nie ma tak dzis dostalam paranoje.... piersi mnie od rana nie bola wogole, wiem ze bolaly wieczorem ale teraz nic... nudnosci jak mialam tak dzis nie ma.... jak na zlosc.... a czekam na jakikolwiek znak ze wszystko w porzadku...
W takich sytuacjach bierz szybko no spę, żeby zapobiec skurczom macicy.

 
Czesc wszystkim:) Ja niestety dzis od rana strasznie panikuje. Probuje umowic wizytye u lekarza polskiego bo nigdzie inndziej mnie nie przyjma- za wczesna ciaza. Wczoraj przed zasnieciem I nad ranem dostalam strasznych boli, okropnych....Cos ja na okres, do tego ciagniecie, bolalo tak ze nie moglam stac, lezec, siedziec, chodzic, praktycznie nie mialam co ze soba zrobic... przeszlo za kazdym razem po jakis 15-20 minutach I jakgdyby nigdy nic- spokoj. Nie mam plamienia, brudzenia ani nic podobnego wiec to chyba dobrze. Ale strasznie sie boje....Czytalam o tym ze brzuch ciagnie czy sa bole jak na okres ale te przeszly same siebie....:(:( Dzis nie moge sie na niczym skupic.... tak jak ostatnio uspakajalam z objawami ze jeden dzien sa jeden nie ma tak dzis dostalam paranoje.... piersi mnie od rana nie bola wogole, wiem ze bolaly wieczorem ale teraz nic... nudnosci jak mialam tak dzis nie ma.... jak na zlosc.... a czekam na jakikolwiek znak ze wszystko w porzadku...
Objawy ciąży nie są oznakiem, że jest w porządku. Można mieć cały wachlarz i ciąże zavrożoną i można nie mieć żadnego i wszystko super, więc to żaden wyznacznik. Na spokojnie postaraj się zająć czymś co cie nastroji pozytywnie, są fajne książki dla ciezarnych z pozytywnym podejściem i dystansem lub blogi albo videoblogi nie wiem co ci bardziej podchodzi. Zrelaksuj się, zadbaj o siebie, zjedz coś dobrego i zdrowego i to najlepsza będzie pomoc dla ciebie i dla tego malucha w środku :) jeśli się mocno stresujesz takie skurcze mogą mieć podłoże psychiczne
 
reklama
Ja również żadnych objawów nie mam. I to mnie trochę nie pokoi. Nawet przy biochemicznej miałam mdlosci a teraz nic a nic. Chwilami podbrzusze boli i wczoraj zauważyłam,że sutki mnie troszkę bolą przy dotknięciu. Codziennie robię test i codziennie piękny pozytyw,ale obawy są.
 
Do góry