reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A no i joga jak dla mnie super odstresowuje. Długo nie moglam się przekonać, ale bardzo polubiłam. W internecie jest dużo dobrych filmików z którymi można ćwiczyć i w ciazy też jest polecana :)
 
reklama
Omelka nospe kup sobie na wszelki wypadek jakby sie powtorzylo.Spokojnie.Nie ma plamien to najwazniejsze!

Janeheart dokladnie..objawy nie sa wyznacznikiem:(

Izabela po co codziennie robisz testy?:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje Wam wszystkim :* No-spe bralam od razu jak to poczulam, ale I tak po 20 minutach dopiero przeszlo (pewnie zaczela dzialac) Co do objawow to wiem ze nie sa wyznacznikiem... Potrafilam to juz kilka razy na forum napisac oczywiscie komus innemu a sama panikuje jak glupia ale wiecie jak to my kobiety... zawsze panikujemy....:):):):) Tylko ze wlasnie w listopadzie ciaza przestala sie rozwijac w 5 tygodniu I wtedy przestaly mnie bolec piersi...Caly czas odpoczywalam, mialam duzo spokoju relaksowalam sie, a ten bol mnie dopadal nagle I juz spokoj odlecial....
Janeheart- Jogi chyba sprobuje!!!! Od dawna chcialam a to niepowtarzalan okazja:) no I sie przyda:)
 
@Izabela90 Ja też nie mam jakiś objawów.Mdlić mnie nie mdli,nie mam parcia na spanie,tylko piersi mnie bolą.Ale jestem dobrej myśli.Dzisiaj idę na 10 do lekarza i mam nadzieje,że już będzie widać ;)
Mnie piersi bolą jak je scisne. . A tak to nie. W dwóch udanych ciążach to strasznie mnie bolaly i to jeszcze przed datą @. Nawet w tych nie udanych tak samo bolaly,a teraz nic.mimo że testy wychodzą pozytywne mam jakieś obawy. Może dlatego że tyle razy się ciaza nie utrzymała. Trzymam kciuki za wizytę,ja mam dopiero 18.04
 
Ja jestem w swojej pierwszej ciąży,ale długo się o nią staraliśmy z mężem i dlatego ja mam stale jakieś podejrzenia,że może coś jest nie tak i czy wszystko robię dobrze.Cały czas w strachu i cały czas człowiek się czegoś doszukuje co możne być nie tak .Zaczęłam sobie powtarzać,że musi być dobrze i tak ma być ;)Głowa do góry uda się !
 
Dobra, zbieram sie w sobie I nie panikuje. Poki co nie ma powodu, zaopatrzona w nospe, dzis po pracy leze I sie relaksuje- tak jak mowicie- ksiazka, film, dobre przekaski I odganiam zle mysli:*:*
 
A macie zachcianki jedzeniowe? Ja mam obsesje na sushi :) lubiłam już wcześniej, ale teraz jem co 2 dzień. Ogólnie taka azjatycka kuchnia za mna chodzi robię jakieś chinskie makarony, wczoraj wieprzowine na ostro w karmelu. I oczywiście wszystko co jem paleczkami jest lepsze [emoji23]
Tylko nie jesz surowego! Jedynie pieczone.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry