reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mam, ból piersi, zmęczenie, senność. Brakuje tych mdlosci.
Nie wiesz co piszesz :D ciesz się że Cie najgorsze omija [emoji14]

oar83e3kyqqk010i.png
 
Mnie też tylko piersi bolą i senność, po pracy chciałam się zdrzemnąć chwilkę a właśnie się obudziłam... No i chmur mam nie bardzo, codziennie chce mi się płakać... Moja beta dzisiaj 12283,4... To chyba dobrze... [emoji1]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eklerka witaj:)Gratulacje!wszystko co jest inne niz zawsze to objaw ciazy takze glowa tez:p a cisnienie mierzylas?

Niech te mdlosci sie juz skonczą.Jak sobie pomysle ze jeszcze tyle moga trwac to brr..:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
mdłości... oj tak... :/ dziś o 4 rano się obudziłam z bólem brzucha od wzdęć (zbliżone do okresowych tylko troszkę słabsze), jak przeszło po jakiejś godzinie to mdłości się zaczęły i ze spania nici już
u mnie poza tym ból piersi, głowy i wypompowanie takie ogólne, (jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży to pierwszy raz w życiu problemy z dziąsłami), no i znajomi mimo że nic nie wiedzą, to powtarzają od tygodnia że promienieję ;)
teraz mam problem ze śniadaniem bo co kilka kęsów mnie odrzuca :(
 
mdłości... oj tak... :/ dziś o 4 rano się obudziłam z bólem brzucha od wzdęć (zbliżone do okresowych tylko troszkę słabsze), jak przeszło po jakiejś godzinie to mdłości się zaczęły i ze spania nici już
u mnie poza tym ból piersi, głowy i wypompowanie takie ogólne, (jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży to pierwszy raz w życiu problemy z dziąsłami)
teraz mam problem ze śniadaniem bo co kilka kęsów mnie odrzuca :(

Witaj w klubie :/ od rana nie wiem czy mam siedziec, stac czy lezec;/


ja9nsdh.png
 
reklama
Do góry