reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Bo trzeba samemu takie pismo napisać przed drugim rozwiązaniem. Przepisy z roku na rok się zmieniają a jak lekarz dyzurujacy jest rąbnięty to wszystko może się zdarzyć. Byłam cięta normalnie
Niestety można trafić na różnych lekarzy. Dlatego ja prowadzę ciążę u takiego który pracuje w szpitalu i zajmuje się swoimi pacjentami na miejscu. W poprzedniej ciąży jak odeszły mi wody to przyjechał w dzień wolny zrobić mi CC.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Mi lekarz mówił, że wyniki ładne więc nie zdecydowałam się na test Pappa, teraz myślę, że trochę szkoda, ale wyniki po USG mamy chyba faktycznie na tyle ok, że mogę być spokojna?
Zobacz załącznik 810953

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Gdzie robi prenatalne ten lekarz? Bo od lipca będzie robił też na Sobieskiego w Gyncentrum.
 
Tusiaczek -Super!!! Gratulacje!!! ;-)
Ja już nie mogę się doczekać swojej wizyty którą mam w poniedziałek! Po prawie miesiącu zobaczę moją kruszynke, ciekawe co tam między nogami jest u nas ;-)
 
reklama
Do góry