reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny mój doktor na urlopie jeszcze tydzień czasu. Porażka.. . A kazał mi się zgłosić po wyjściu ze szpitala w sprawie odstawienia ostaniego zastrzyku. Jakiś strasznie zamotany jest. Niby tyle mu płacę, a czuje się olewana. Nawet na mój pobyt w szpitalu nie zareagował! Zastanawiam się nad zmianą lekarza. Nie wiecie jak to jest? Muszę mu mówić, że wiecej nie przyjdę? Czy po prostu pójść do drugiego?
Możesz zmienić. Ja 2 razy zmienialam lekarza zanim trafiłam na takiego co mi odpowiada :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
A no dzisiaj :D ja juz obiad nastawilam i leże :D

p19uflw1nv024jhl.png
je lezę, ale bez obiadu :D Moja babcie nas dzisiaj zaprosiła to nie muszę gotować, na jutro ogarnę kalafiorową o ile wstanę ;p Czuję się taka pusta w środku jak mi w labie 7 probówek krwi zabrali ;) odczekałam grzecznie w kolejce godzinę i na sam koniec jak była kobitka przede mną w środku wchodzi gwiazda w ciąży ludzi w kolejce chyba z 15, a ona mówi, że ona sobie teraz wejdzie bo jest w ciąży, a ja jej mówię, że niestety ale teraz wejdę ja bo też jestem, więc musi usiąść i poczekać ;p
 
je lezę, ale bez obiadu :D Moja babcie nas dzisiaj zaprosiła to nie muszę gotować, na jutro ogarnę kalafiorową o ile wstanę ;p Czuję się taka pusta w środku jak mi w labie 7 probówek krwi zabrali ;) odczekałam grzecznie w kolejce godzinę i na sam koniec jak była kobitka przede mną w środku wchodzi gwiazda w ciąży ludzi w kolejce chyba z 15, a ona mówi, że ona sobie teraz wejdzie bo jest w ciąży, a ja jej mówię, że niestety ale teraz wejdę ja bo też jestem, więc musi usiąść i poczekać ;p
Gwiazda nie gwiazda ale takie jej prawo. ;)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dziewczyny mój doktor na urlopie jeszcze tydzień czasu. Porażka.. . A kazał mi się zgłosić po wyjściu ze szpitala w sprawie odstawienia ostaniego zastrzyku. Jakiś strasznie zamotany jest. Niby tyle mu płacę, a czuje się olewana. Nawet na mój pobyt w szpitalu nie zareagował! Zastanawiam się nad zmianą lekarza. Nie wiecie jak to jest? Muszę mu mówić, że wiecej nie przyjdę? Czy po prostu pójść do drugiego?

Tez bym zmieniła, ale nie musisz go informować zwyczajnie idź do innego :)
Swoją drogą on Cie nie poinformował o urlopie ;)
 
Ja wczoraj usłyszałam, że skoro ciąży nie widać to mogę stać w kolejce do pobrania. [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Mnie krew zalewa na coś takiego. Ludzie są totalnie bez wyobraźni... Chyba bym wybuchła na taki tekst. Nie powiem że jakby wpadła ciężarna blada jak ściana albo prawie na rozwiązaniu to wiadomo że bym puściła. Ale takie teksty to jest dno. :/

Ostatnio miałam miłą sytuację w autobusie. Siedziałam sobie grzecznie, otwierają się drzwi a tam wchodzi pokaźna brzuchatka. A że ścisk w autobusie jak cholera no to ją puściłam bo mi serduszko pękało jak widziałam ten ściśnięty brzucholek między ludźmi i mówię "Niech Pani usiądzie, Pani jest dalej jak ja" Obdarzyła mnie takim cudownym uśmiechem i jeszcze sobie o Orzeszkach naszych pogadałyśmy. Czasem są mili ludzie. Poprawiła mi bardzo humor bo wcześniej byłam zjadana wzrokiem przez staruszków że siedzę sobie jak królowa xD A było tak cholernie duszno... Myślałam że zjadę z siedzenia o_O

@DigitalGirl jesteśmy z Tobą. Pisz jak tam u Ciebie :*
 
reklama
Digital daj znać po lekarzu!
Ja znalazłam zajęcie- pocwiczylam poszłam pod prysznic i powoli ogarniam się na imprezę. Na razie leżę i pisze do Was :-D
 
Do góry