reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny [emoji8]
Udanych wizyt [emoji110][emoji110]

Widzę, że wczoraj trochę mnie ominęło...

Wróciłam właśnie z zakupów i w końcu dorwalam fasolka szparagowa [emoji7]
Na zdjeciu mój dzisiejszy obiad i deser [emoji7]
Dzwoniłam do mojego A. powiedzieć co robię na obiad a on taki "czyli mieska nie będzie?" [emoji23][emoji23]

Wybieracie się jutro na targi w Warszawie?
1496991986-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
Ja się wybieram. Będę raczej jutro rano do ok 14.
 
reklama
Dzień Dobry ;)
Ja mam w planach łazienki zrobić. Idę koło 13 po wyniki z krwi to mi podpowiecie czy wszytko ok i jak moje tsh. We wtorek po 3,5 tyg w końcu będę miała wizytę już tuż tuż. ;) ja się budzę prawie codziennie z samego rana koło 5-6 czasem i wcześniej nie śpię już bo nie mogę a potem gdy zaprowadzam dzieci i kładę się jeszcze raz, przeważnie tak to wygląda.
Oooo właśnie wczoraj miałam takie dziwne uczucie mocnego walenia serca oraz jego nierówna akcja z uczuciem niepokoju, koło 15 godziny. Wiecie co to mogło być?
Miłego dnia Dzieczyny i powodzenia na wizytach
@allime @mrsMalec @Angella210

@allime myślałam ostatnio o Tobie co tam słychać i jak się czujesz.

......:::::::::13t. i 3d::::::::.........

Ja mam często dziwne uczucie w okolicach serca do tego ciężki oddech. Pytałam lekarza twierdzi ze może to być spowodowane niska hemoglobina i niskim tsh. Z badań wynika ze mam nadczynność tarczycy ale potwierdzę to kolejnym badaniem w poniedziałek.
Czytałam też kiedyś artykuły, ze to może się zdarzać na poczatku ciąży ze względu na dużo większą ilość pompowanej krwi.
Zobaczysz jak wyniki to się okaże :)
 
@Digital wszystko będzie dobrze, czekamy na wiadomości od Ciebie.
Co do bóli, kłucia, ciągnięcia już przestałam się przejmować. Podobno e drugim trymestrze możliwe są różne bóle, wszystko rośnie i rozciąga się. Puki nie ma krwi, nie ma czym się przejmować.
@eklerkaa ja mam często takie uczucie, u mnie jest spowodowane nerwicą. Ale mogą być różne przyczyny. Zmęczenie, jakiś chwilowy stres, albo co innego związanego ze zdrowiem. Jeżeli to była jednorazowa akcja, to bym się nie przejmowała. Kiedy masz robione badania, może to tsh jak napisała Lady_Waiting.

Jakie są dzisiaj targi? Nawet nic nie wiem.
Miałam okropne sny.. Umęczyłam się strasznie. Chyba nawet nie będę Wam opisywać co mi się śniło, bo to koszmary związane z dzieckiem i ciążą. Jestem strasznie zmęczona, więc dzisiaj chyba przeleże cały dzień z książką..

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
 
Ale się wypompowałam. Cale mieszkanie sprzatnęłam, nawet łazienkę i toaletę w maseczce, wyszorowałam fugi druciakiem i prysznic :) podłogę w kuchni szczotka ryżowa. Odkurzyłam. Pranie zrobilam. Podłogi umylam i nawet już klatkę domestosem. Aż mnie brzuch boli i jestem cala mokra. Zaraz prysznic i kladę sie plackiem

p19uflw1nv024jhl.png
Ale, że kiedy? Dzisiaj? :szok:
Ja dopiero zastanawiam się którą nogą zejść z łóżka ;)
 
reklama
Do góry