reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Czesc. Za biciem dzieci nie jestem aczkolwiek w takiej sytuacji jak byla @milo jestem pewna ze moj Franek tez dostałby klapsa i nawet by mi go szkoda nie bylo. Na szczescie najczęściej mojemu dziecku da sie wszystko przegadac bez krzyku ale roznie bywa :) no ideałem nie jestem a moje dziecko jest zywym srebrem :D na szczescie nie strzela mi fochow na srodku miasta :) zbieram sie zaraz laski na wizyte bo mam byc po 8 u lekarza. Wcisnal mnie na szczescie :) wam zycze powodzenia i miłego dnia. Ciesze sie ze Was mam :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1496984083-aaaaaa.jpeg
1496984087-aaaaaa.jpeg
1496984092-aaaaaa.jpeg
aaaa to wczoraj znalazlam na allegro i mam zamoar kupic jak bede w polsce hehe :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry ;)
Ja mam w planach łazienki zrobić. Idę koło 13 po wyniki z krwi to mi podpowiecie czy wszytko ok i jak moje tsh. We wtorek po 3,5 tyg w końcu będę miała wizytę już tuż tuż. ;) ja się budzę prawie codziennie z samego rana koło 5-6 czasem i wcześniej nie śpię już bo nie mogę a potem gdy zaprowadzam dzieci i kładę się jeszcze raz, przeważnie tak to wygląda.
Oooo właśnie wczoraj miałam takie dziwne uczucie mocnego walenia serca oraz jego nierówna akcja z uczuciem niepokoju, koło 15 godziny. Wiecie co to mogło być?
Miłego dnia Dzieczyny i powodzenia na wizytach
@allime @mrsMalec @Angella210

@allime myślałam ostatnio o Tobie co tam słychać i jak się czujesz.

......:::::::::13t. i 3d::::::::.........
Przyspieszone bicie serca i uczucie niepokoju - też tak mam, choć coraz rzadziej. Może to być spowodowane zmęczeniem, stresem, ciśnieniem... albo może mieć to związek z atakiem nerwicowym. Pierwszy raz tak miałaś? Przeszło samo? :)
 
A ja wczoraj dostałam pierwszy prezent dla maluszka! [emoji3] i to od koleżanki od której kompletnie nie spodziewałabym się tego. Dostałam skarpetusie, kocyki w żyrafki i kwiatki śpioszki i śliczne pieluszki bawełniane w misie [emoji4] ale się wzruszyłam! Pierwszy prezent [emoji7]
 
Z przekasek na imprezę ja ostatnio robiłam sałatki, nieśmiertelne tortille zawijane, małe grzanki z Biedronki z różnymi pastami, szynka konserwowa z jakimś dobrym serem w środku zawinieta i zawiązana cienkim szczypiorkiem (forma takich paczuszek), cukinia panierowana...
 
Przyspieszone bicie serca i uczucie niepokoju - też tak mam, choć coraz rzadziej. Może to być spowodowane zmęczeniem, stresem, ciśnieniem... albo może mieć to związek z atakiem nerwicowym. Pierwszy raz tak miałaś? Przeszło samo? :)
Kiedyś miałam jeszcze tak ale jakoś szczególnej uwagi na to nie zwróciłam, Wczoraj faktycznie dużo robiłam w domu, dzieci nie dałam do szkoły przez te moje badania i tak cały dzień miałam rozbrykany i w biegu. Zauważyłam że mam tak po kawie przeważnie

......:::::::::13t. i 3d::::::::.........
 
Dziewczyny już od jakiegoś czasu czuję ból. Tak dołem brzucha nad spojeniem łonowym i do około aż do bioder. Jakby jajniki i okolice. Gdy leżę lub siedzę nie jest źle, a w czasie chodzenia najchętniej podtrzymywalabym brzuch żeby uniknąć tego uczucia. Macie tak? I to kłucie w pochwie od czasu do czasu. Badali mnie w szpitalu i niby jest ok, ale i tak się martwię.
 
Ja nie wiem jak by to wyglądało u nas w takiej skrajnej sytuacji. Nie mam dzieci więc nie mam doświadczenia. Poza tym po urodzeniu coś się w nas zmienia i nie mam pojęcia ile cierpliwości będę miała do własnego dziecka. Moja Mama natomiast uderzyła mnie tylko jeden raz, co pamiętam do tej pory. Jednakowoż Ona miała inną taktykę wychowawczą. Przemoc psychiczną. Dla mnie to jest dużo gorsze. Skrzywiła mnie tym bardzo nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Jak @milo sama napisała młody o klapsie już dawno zapomniał a to Ona sama ma teraz wyrzuty. Moja mama nigdy nie miała wyrzutów że za to że zapomniałam w którą stronę pisze się pisane E nie odzywała się do mnie 2 dni. I to był stały numer. Zrobiłam coś nie tak? Dostałam tróję a nie czwórkę czy piątkę? Przychodziłam do domu i już widziałam po Jej twarzy że znów mnie za karę od siebie odetnie na kilka dni. Najgorsze było to że jak przestała się obrażać to stawała się wzorem cnót jakby nigdy nic. Papka z mózgu dla dziecka mówię Wam ;)

Powodzenia dziewczyny na badaniach!
 
Dziewczyny już od jakiegoś czasu czuję ból. Tak dołem brzucha nad spojeniem łonowym i do około aż do bioder. Jakby jajniki i okolice. Gdy leżę lub siedzę nie jest źle, a w czasie chodzenia najchętniej podtrzymywalabym brzuch żeby uniknąć tego uczucia. Macie tak? I to kłucie w pochwie od czasu do czasu. Badali mnie w szpitalu i niby jest ok, ale i tak się martwię.
Ja tak mam. Zapytam dzisiaj lekarza

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry