reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Kurcze co do mojego uderzenia się w brzuch to wlasnie tak, jak Wy stwierdziłam, ze lepiej chuchac na zimne i chcialam isc na wizyte, ale juz nie maja terminow tam, gdzie bylam ostatnio, napisalam maile do innych przychodzi, zobacze, czy mnie gdzies przyjmia :( Pod tym wzgledem, to chce juz w Polsce byc :(
 
reklama
I wogole jakiegos dola ostatnio mam..dzisiaj się pobeczalam,bo mi obiad totalnie nie wyszedl, udalo mi sie zdobyc kapuste biala i mialam jeszcze resztke maki ziemniaczanej,co rodzice przywiezli, wiec stwierdzilam,ze zrobie tez kluski. Kapusta ciapowata wyszla i mogla byc duzo lepiej doprawiona, a kluski z sosem to polegly totalnie, okazalo sie, ze maki jest jednak trochę za malo, chociaz proporcje robilam takie jak zawsze..wyszla kleista maz, chcialam ratowac pszenna, ale zrobilo sie to.jeszcze bardziej kleiste, no i efekt taki, ze cala kuchnia w kapuscie i maczno-ziemniaczanej ciaplecie, a obiadu nie ma..borok ze mnie, ze hej ;]
 
Kurcze co do mojego uderzenia się w brzuch to wlasnie tak, jak Wy stwierdziłam, ze lepiej chuchac na zimne i chcialam isc na wizyte, ale juz nie maja terminow tam, gdzie bylam ostatnio, napisalam maile do innych przychodzi, zobacze, czy mnie gdzies przyjmia :( Pod tym wzgledem, to chce juz w Polsce byc :(
Ja bym do szpitala jechała
 
Ja też mam dystans i w sumie ani nie kupuje ani nie oglądam no chyba ze chce kupić coś chrzesnicy ☺
Ja nie dość że nie kupuję to nawet mnie to na razie nawet nie interesuje! :D nienormalna jestem? Może pojedziemy na targi Mother & Baby w niedzielę, ale tylko, żeby zapamiętać co nam się podoba - porobimy zdjęcia :) Nie będziemy jeszcze kupować. Dla nas to za wcześnie. Poza tym czeka nas remont i przeprowadzka, więc nie chcemy się dodatkowo zawalać rzeczami :)
 
Ja z córką 1 używałam haggies bo miały wyciecie na pępek. Potem 2 pampers premium a potem pampersy activbaby. I często w Tesco czy gdzieś były promocje więc na razie nie kupije na zapas.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Tak chodzi o baby care. Jak Tobiasz był mały to huggies już nie było. Więc pierwsze uzywalismy belle bo miała wycięcie na pępek, ale po tygodniu już te białe pampersy
 
Ja nie dość że nie kupuję to nawet mnie to na razie nawet nie interesuje! :D nienormalna jestem? Może pojedziemy na targi Mother & Baby w niedzielę, ale tylko, żeby zapamiętać co nam się podoba - porobimy zdjęcia :) Nie będziemy jeszcze kupować. Dla nas to za wcześnie. Poza tym czeka nas remont i przeprowadzka, więc nie chcemy się dodatkowo zawalać rzeczami :)
ja mam podobnie ... puki co nie ciągnie mnie nawet do kupowania .
 
reklama
Do góry