reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No to ja też oglądne ten film.
@rosiczka zmotywowałaś mnie i poszłam z psem na szybki spacer przeplatany truchtem - w sumie 5,5 km także spoko. Wczoraj był aerobik i jutro też będzie :-) trzeba jakoś się zorganizować :-D
Kochana to raczej @reniuszek moje stopy butów sportowych od dawna nie widziały :-(

Cały czas sobie obiecuje, że jutro.... Ale mam opór po krwawieniu dzień po treningu....

Krwawienie było co prawda infekcja spowodowane , ale jednak
 
reklama
Dziewczyny szalejecie i na zakupowych i tutaj.
Czy tylko ja jako już niepierworodka mam taki dystans do kupowania???
Jakoś poważnie nie czuje tego :-D
 
Dziewczyny szalejecie i na zakupowych i tutaj.
Czy tylko ja jako już niepierworodka mam taki dystans do kupowania???
Jakoś poważnie nie czuje tego :-D
Ja narazie tylko jedno ubranko mam więc też na spokojnie do tego podchodzę. Czekam żeby płeć poznać i na wyjazd do teściów bo tam planuje się obkupic od ubranek, przez leżaczki po wózek ale tak jak mówię to dopiero sierpień/wrzesień ;)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
No to ja też oglądne ten film.
@Reniuszek zmotywowałaś mnie i poszłam z psem na szybki spacer przeplatany truchtem - w sumie 5,5 km także spoko. Wczoraj był aerobik i jutro też będzie :-) trzeba jakoś się zorganizować :-D
Darunia to dużo zrobiłaś!! Ja jeszcze się boje, ale zobaczymy co będzie dalej :-)
Jutro powtórka!
 
Jak u Was wyglądają wyniki glukozy? Ja mam 94 i moja ginekolog nie zwróciła na to w ogóle uwagi. Za to moja koleżanka, która jest w tym samym tyg co ja czyli 13, ma glukozę 95 i jej ginekolog dał jej skierowanie do poradni. Tam kazali jej natychmiast zrobić glukozę z obciążeniem i przyjść z wynikami.
Trochę mnie to zaniepokoiło.
Ja też mam 94 i mój powiedział że faktycznie troszkę dużo ale żeby na razie nie panikować. Przy kolejnych badaniach na glukozę zobaczymy jaki będzie wynik i zdecydujemy co dalej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny szalejecie i na zakupowych i tutaj.
Czy tylko ja jako już niepierworodka mam taki dystans do kupowania???
Jakoś poważnie nie czuje tego :-D
Ja też jeszcze nic nie kupiłam. Na pewno nie wynika to z przesądów. Chyba jeszcze po prostu nie działają na mnie te małe ciuszki [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze ale mi ktoraś narobiła znowu ochoty na gołąbki już kilka dni temu za mną chodziły ale nimt mi nie chce zrobić chyba bedę sie musiała sama zmobilizować.
 
reklama
Do góry