reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Znacie jakieś fajne torby dla nas co i do wózka można przypiac cos w podobie La Millou :D ? Żaden wzór mi nie odpowiada na 100% a mam sobie wybrać prezent na urodziny :D

p19uflw1nv024jhl.png
Ja taką będę chciała
Link do: Torba Duo Matylda

Na ich fb jest więcej zdjęć :-) moim zdaniem jest boska
 
reklama
Ja też mam 94 i mój powiedział że faktycznie troszkę dużo ale żeby na razie nie panikować. Przy kolejnych badaniach na glukozę zobaczymy jaki będzie wynik i zdecydujemy co dalej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ide w poniedziałek do mojej to ją pod pytam. Myślałam, że to ok ale wyniki koleżanki dały mi do myślenia
 
Kochana to raczej @reniuszek moje stopy butów sportowych od dawna nie widziały :-(

Cały czas sobie obiecuje, że jutro.... Ale mam opór po krwawieniu dzień po treningu....

Krwawienie było co prawda infekcja spowodowane , ale jednak
No właśnie Reniuszek! Już zmieniłam! :p No to przeznaczenie Kochana, jutro wygodne buty i na delikatny spacer ;-)
 
Już myślałam że tylko ja taka "nieczula" jestem :p
Ogólnie druga ciąża i człowiek ma takie zdystansowane nastawienie, oby to był dobry znak :-)
 
ja glukozę miałam 86 więc wynik ładny, a co do zakupów to mam jedynie skarpetki z lidla, jakoś tak podkusiło ;) ogólnie powstrzymuję się od zakupów jeszcze na 3-4 miesiące bo jakieś ciuszki mam dostać od kuzynki mojej przyjaciółki i jeszcze od szwagierki paczka ma przyjść więc nie wiem czego jeszcze będzie brakowało, a poza tym planujemy przeprowadzkę we wrześniu więc też nie chcę na razie się zarzucać rzeczami żeby potem się nosić, kupię już na nowym mieszkanku :D
 
reklama
Do góry