reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jej gołąbki jutro moja mama robi i na pewno się na nie załapię :) ja jutro na obiad wymyśliłam sobie placki po węgiersku placuszki z młodych ziemniaczków tak mi się chce że nie ma wyjścia i się poświecę i utrę je na tarce.
Dziewczyny ja to chyba mam za dobre serce dla swoich dzieci dałam się mojemu synkowi namówić na to na co chciał i troszkę wydałam ale co się nie robi aby dziecko było zadowolone ale niestety ja ta cholerną zabawka składałam prawie 5h bo tak zrąbana instrukcja była i nawet mi się zostało kilka elementów i nie wiem gdzie ja je mam wsadzić ( wiem czy któraś ma police tzn więzienie z playmobil ) a pod wieczór mnie chłopaki namówili na rowery i poszłam z nimi a że mój starszy syn powiedział że nie chce jeździć to ja oczywiście wsiadłam na rower i ścigałam się z tym młodszym a starszy syn za nami biegał ( dobrze mu to zrobiło trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi )
Jutro maja być wynik z testu PAPPA aż się boję jak on wyszedł i nie wiem do tej pory czy mam jechać po wynik czy będzie w przychodni ehh
Ok uciekam spać bo rano się z mama umówiłam że pójdę z nią na rynek ( i po fasolkę szparagowa bo tak za mną chodzi mniam )
 
ja zacznę kupować jak poznam tak na 100% już płeć .

Czyli po porodzie:D wtedy tylko znamy płeć na 100% zawsze jest ryzyko pomyłki.

@reniuszek szkoda ,że nie mieszkasz blisko przydałby mi się w okolicy zapaleniec sportowy może taki ruszyłby mi tyłek po porodzie. ja zaczęłam biegać i jak się nie spodziewałam bardzo polubiłam bieganie. Mój organizm niestety nie straszne bóle ściengien ,ale nie poddałam się. Potem przyszedł czas na kolano do tej pory mnie boli ,prawdopodobnie poszła łękotka dupa z biegania ,ale na rolki za Tobą mogłabym pójść :cool2:
 
Dzień dobry :-)
Trzymam kciuki za wizytujące! Czekamy na dobre wieści!
Ja jeszcze w łóżku, czekam aż letrox się wchłonie i idę jeść bo głodna jestem ;-)
Dzisiaj chyba zrobię gołąbki później jadę do mojej gin po receptę na duphaston i jedziemy zamawiać łazienki; -)
Tyle w skrócie :-) miłego dnia!
 
Dziewczyny, dziewczyny poczułam ruchy!!. Któryś Małolat się kręci i wierci na wszystkie strony i wypina gdzie może. Boże, jakie dziwne uczucie! Próbuje to złapać na filmie, ale jak tyłka włączam to on się uspokaja. To jakby się jelita przesuwały. Zaraz pod pępkiem mam wraznie zarysowania główkę i pupkę. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Tyle lat łez i czekania i w końcu. Boże drogi dziękuję...[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Dziewczyny, dziewczyny poczułam ruchy!!. Któryś Małolat się kręci i wierci na wszystkie strony i wypina gdzie może. Boże, jakie dziwne uczucie! Próbuje to złapać na filmie, ale jak tyłka włączam to on się uspokaja. To jakby się jelita przesuwały. Zaraz pod pępkiem mam wraznie zarysowania główkę i pupkę. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Tyle lat łez i czekania i w końcu. Boże drogi dziękuję...[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Ale cudownie!!! Aż się wzruszyłam :)
Ja to czekam na brzuch jeszcze nie mówiąc już o ruchach ;)
 
@Oska305 ale świetnie. Nie wiem jak ale dzieci to wyczuwają że chcemy to złapać na zdjeciu i wszystko milknie miałam tak samo.

Ja skorzystałam z dnia seksu i dziś mam kujki kurde ten seks nie jest wart tego stresu :o.
 
reklama
Dzień dobry[emoji2] ja też już powoli zbieram się do pracy ale przeszczepów jestem bo wymyśliłam sobie że jutro wezmę wolne [emoji1] ja ostatnio dzień w dzień mam ochotę na chałkę . I tak zjadam połowę z serem [emoji2] doublemummy szaleni jesteście - już kupujecie pampersy[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry