reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny jestem już po wizycie i same fantastyczne wieści :) Chłopak potwierdzony na 100%! Łożysko wyszło z szyjki :) Koniec celibatu! [emoji85] [emoji76] Fotek nie robiliśmy, bo tydzień temu miałam usg więc tylko przy okazji podglądaliśmy Maksa, ale jaki to już jest duży człowiek na tym ekranie :)
I wielka ulga dla mnie bo przytyłam w tym miesiącu tylko 200g, więc po ostatnich 2,5kg w miesiąc wróciłam do normy :) a bałam się, że przesadziłam bo już mi brzuch dużo urósł.
Jedyny słaby aspekt to, że chłop w delegacji i nie mam z kim świętować, ale sama też sobie poradzę [emoji28] [emoji2]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
Dziewczyny jestem już po wizycie i same fantastyczne wieści :) Chłopak potwierdzony na 100%! Łożysko wyszło z szyjki :) Koniec celibatu! [emoji85] [emoji76] Fotek nie robiliśmy, bo tydzień temu miałam usg więc tylko przy okazji podglądaliśmy Maksa, ale jaki to już jest duży człowiek na tym ekranie :)
I wielka ulga dla mnie bo przytyłam w tym miesiącu tylko 200g, więc po ostatnich 2,5kg w miesiąc wróciłam do normy :) a bałam się, że przesadziłam bo już mi brzuch dużo urósł.
Jedyny słaby aspekt to, że chłop w delegacji i nie mam z kim świętować, ale sama też sobie poradzę [emoji28] [emoji2]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Świetne wiesci!! Gratuluję kochana :-* no i kolejny chłopczyk :-) super!!!
 
Dziewczyny jestem już po wizycie i same fantastyczne wieści :) Chłopak potwierdzony na 100%! Łożysko wyszło z szyjki :) Koniec celibatu! [emoji85] [emoji76] Fotek nie robiliśmy, bo tydzień temu miałam usg więc tylko przy okazji podglądaliśmy Maksa, ale jaki to już jest duży człowiek na tym ekranie :)
I wielka ulga dla mnie bo przytyłam w tym miesiącu tylko 200g, więc po ostatnich 2,5kg w miesiąc wróciłam do normy :) a bałam się, że przesadziłam bo już mi brzuch dużo urósł.
Jedyny słaby aspekt to, że chłop w delegacji i nie mam z kim świętować, ale sama też sobie poradzę [emoji28] [emoji2]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Gratulacje, bardzo się z Tobą cieszę :-)
Jak ten Twój facet wróci to będzie się działo , hehehe :-)
 
Dziewczyny jestem już po wizycie i same fantastyczne wieści :) Chłopak potwierdzony na 100%! Łożysko wyszło z szyjki :) Koniec celibatu! [emoji85] [emoji76] Fotek nie robiliśmy, bo tydzień temu miałam usg więc tylko przy okazji podglądaliśmy Maksa, ale jaki to już jest duży człowiek na tym ekranie :)
I wielka ulga dla mnie bo przytyłam w tym miesiącu tylko 200g, więc po ostatnich 2,5kg w miesiąc wróciłam do normy :) a bałam się, że przesadziłam bo już mi brzuch dużo urósł.
Jedyny słaby aspekt to, że chłop w delegacji i nie mam z kim świętować, ale sama też sobie poradzę [emoji28] [emoji2]

yuudhqvkh0cpri5e.png
super :) Gratuluję !!!
 
Cholewcia nie było mnie od weekendu i nie nadrobię!Wybaczcie..urwanie głowy w domu.Rodzice na tych wczasach to pilnujemy im domu a tam z netem cieniusieńko..do tego jezdzic do siostry kwiaty podlewac bo tez ich nie ma..ciotka z Niemiec przyjechała..Wszystko na raz.
Oska widzę,że jestes w szpitalu! Kurde nieciekawie z tym zapaleniem nerek..oby szybko ból odpuścił.. Fajnie,ze przynajmniej dzieci Ci pokazali i się pod tym względem uspokoiłaś!:*Będzie dobrze!!a antybiotyk niestety czasem wskazany i mniej szkodzi niz infekcja ktora moze zagrazac.
Mam nadzieje,ze same dobre wieści po wizytach przez te dni były:* i ze u reszty Mamuś wszystko dobrze:*
Mam chwilke bo jestem u siebie w mieszkaniu to przelece wstecz:)
Już myślałyśmy że cię wsiorbło, bo nie było żadnych wieści od ciebie :) dobrze ze się znalazłaś :)
 
My powoli się już zbieramy do wyjazdu, czekac nas 2,5 tys km do przejechania, mam nadzieję, że jakoś to przeżyję ;)


Co tam gotujecie dzisiaj dobrego? Ja dalej mieso bleee, wiec jem kukurydze, cukienie, pomidory i papryki z makaronem, ale juz jakos wena mi sie kończy..;)

Samochodem jedziecie???

U mnie rosół, pomidorowa (a co się będę do jednej zupy ograniczać, kasza z sosem i surówka do tego :)
 
Powiedział, żebym nie jadła rzeczy:
Pikantnych
Smażonych
Kwaśnych [emoji6]
Przy moim ciśnieniu również słonych, więc chyba zacznę papki dla niemowląt jeść [emoji6]
Jeżeli się źle czuję po jedzeniu to jeść bo zupy, ale po groszku zjeść 6-7 łyżek poczekać z 15 minut aż to się przetrawi i kolejne parę łyżek.
Jak biorę różne leki to mam między nimi mieć minimum godzinę przerwy, bo czasem się może zdarzyć tak że dwa różne leki rozkłada ten sam enzym i jak biorę je naraz to wątroba już jest mocno obciążona.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Papki dla niemowląt są super, uwielbiam. Pisałam kiedyś że jak byłam mała byłam bardzo chora i właściwie takie lekkostrawne jedzenie tylko mogłam jeść. Np zupkę ryżową na maśle (bo nie mogła być gotowana na kościach, chyba, że na samym mięsie) ze startą marchewką, pietruszką i niewielką ilością przypraw. Ani ja ani brat (który nie był chory) nie mogliśmy się najeść. DO tej poty czasami gotuję, mmmm... Pewnie możesz np wołowinę, albo jajka w sosie beszamelowym, gotowaną marchewkę, buraki - takie rzeczy. Są suuuper smaczne.
 
Dziewczyny to zapraszam do siebie na golonkę ;) Zawsze robię z przypieczoną skórką bo taka jest najlepsza ;) Za mną chodzą jeszcze placki ziemniaczane z młodych ziemniaków i chyba się jutro na nie skuszę ;)
Kurde Angela, jak twój mąż narzeka to głupi jest! taka kucharka z ciebie... żebym ja tyle umiała zrobić mąż byłby w siódmym niebie, bo ja to nawet nie wiem jak do takiej golonki się zabrać! Podziwiam!!!
 
reklama
Do góry