reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Ola u nas było to samo. Pomogla zmiana pampersów na te z rossmana i używanie sudocremu. Teraz sobie jesZcze linomag z Polski zamówiłam to wypróbuję ale zmiana pieluszek na prawdę pomogła. Podobają mi się te 3 z babydream są jakieś takie fajnie miękkie i połowę tańsze niż pampersy a lepsze

k0kdj44jit133s3w.png

km5stv73hx4t59k1.png
O tak, ja tez sie przylacze :) my mamy na razie 2 z rossmana, ale 3 tez juz mam kupione i naprawde sa fajne. I tak jak mowilam, nie przelewa sie przez nie, gumki przy nozkach naprawde fajnie trzymaja bo kupa ani razu ta drogą nie uciekla [emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ten sam argument uzylam dla lubego [emoji14] ale on powiedzial ze bredze kazalam mu isc do ksiedza i zapytac haha
Poki co milczy z chrzcinami

Aneta my tez na babydreamach od poczatku dla mnie rewelacja mieciutkie i tanie ;)
Ja ostatnio w promocji kupilam bo byly po 19,99 ;) to zapas mam chyba na 2 miesiace [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola u nas było to samo. Pomogla zmiana pampersów na te z rossmana i używanie sudocremu. Teraz sobie jesZcze linomag z Polski zamówiłam to wypróbuję ale zmiana pieluszek na prawdę pomogła. Podobają mi się te 3 z babydream są jakieś takie fajnie miękkie i połowę tańsze niż pampersy a lepsze

k0kdj44jit133s3w.png

km5stv73hx4t59k1.png

Muszę spróbować tych rosmanowych pieluch- my do tej pory pampersow premium care używaliśmy- bez zarzutu, teraz mamy dada little one- zdecydowanie mniej chłoną, No i są grubsze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:) u nas dzien jak co dzien:) karmienie, odbijanie, duuuuzo kupek. Dzis to apogeum. Franio ma juz tak dupcie czerwona ze szok! Ciagle smaruje i zasypuje zeby sie to zgoilo. Teraz juz prawie spi...tatus go usypia:) ja zaraz lece sie szybko wykapac i do lozeczka. Wczoraj moj maluch pobil rekord jak dotychczas bo spal od 19 do 1 w nocy! Az bylam w szoku;)
Co do chrztu to bedziemy pewnie kolo wielkanocy chrzcic a slub koscielny juz mamy :)
Spokojnej nocy wszystkim zycze :*
Ola u nas też jest/był problem z dupka. Widzę duża poprawę po maści, która przepisał mi pediatra. Maśc jest robiona w aptece. Z recepta kosztuje grosze. Mogę Ci podesłać skład maści jak chcesz. Ewentualnie tak jak Anetka pisała zmiana pieluch.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzis zakupilam te z rossmana i sa oki chociaz grubsze od pampers premium care. :) i wydaje mi sie ze mniej chlonne ale moze mi sie wydaje..
Co do dupci to dzis byla polozna i kazala odstawic chusteczki nawilzane i myc dupcie woda i smarowac grubo mascia tormentiol. Zobaczyny jak podziala. Pepuszek jeszcze nie odpadl i smarujemy od dzis piohtanina na spirytusie czy jak to sie nazywa :p
Dzis bylismy na spacerku:) poza tym dzien jak co dzien :) oprócz tego ze Franio bardzo mnie wystraszyl bo sie zakrztusil bardzo jak mu sie ulalo :( masakra..... bylam przerazona. Czy Wam tez sie to zdarza z dzieciaczkami?
Spokojnej nocki :*
 
Do góry