reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Pewnie lux młody urodzi się w sylwestra jak się porządnie wytańczysz ;)
PS mi sex nie pomagał ani w pierwszej, ani w drugiej ciąży. I pewnie bym jeszcze z brzuchem chodziła gdyby nie to wywołanie i cesarka.
Nie stresuj się, przynajmniej święta w domu z rodziną :D wszyscy jak na szpilkach w wigilię będą siedzieć obserwując Cię czy czasem nie rodzisz :D
 
reklama
@Lux już chyba tylko we 3 z Olą zostalysmy... Ja miałam okropna noc, usnelam przed 1, budzilam się co 30min, a wstałam o 6:30 :/
Powiedz mi czy Natan też tak szaleje wieczorami jak kładziesz się spać ? No u mnie rozpychanie na calego...
Dzisiaj mam tp, jadę na kontrolne ktg. Teraz to niech się Mała wstrzyma ze 2 dni, wolałabym jutro nie rodzić przy stole, potem już spoko...
 
Hej Dziewczyny! My nadal z brzuchem na kolanach...zaraz jade na zakupy z mezem i chyba jednak robie prezenty. :) bo mialam dac spokoj ale skoro Franek nie chce wyjsc to zmieniam plany. Wszystko mnie boli plecy brzuch kregoslup no i te uplawy bardzo ich duzo...:/ @ana ana i @Luxuorius jakos musimy wytrzymac. I mam nadzieje na swieta w domu chociaz Wigilie...bo jak maly wyjdzie dzis too.....grrrrrr! Uparciuch jeden mamie zrobi na zlosc maksymalnie :) a co do tegi rozpychania wieczorami...to jest szok! Nie wiem co on tam robi ale moj brzuch sie ŕobi kwadratowy :D ha ha ;) no i za przyjemne to juz nie jest...bardzo sie boje porodu ale probuje sie pozytywnie nastawic. Wczoraj znowu sie poplakalam taki mnie stres ogarnia:(
Milych przygotowan do swiat i spokojnych ostatnich chwil nierozpakowanym:*
 
@Luxuorius u mnie seksik pomogl. Pol godziny po zbierałam się na porodowke. Ale tak jak dziewczyny pisaly z finalem i orgazmem u mnie bo tak "na szybko" to nic nie dawalo ;) zreszta jak dzidziuś nie jest gotowy to nic sie nie ruszy. W pierwszej ciazy potrzebowali 4 dni w szpitalu na wywolanie i dopiero się ruszylo a synek i tak nie chciał wyjsc. W ogole nie wspolpracowal podczas porodu bo spal. Tak ze na spokojnie daj mu czas kochana. Wspolczuje ze tak Ci ciezko. Trzymaj sie :*

A ja u laryngologa. Jak zwykle robi mi sie zapalenie ucha. Nie chcialam czekac jak mi sie to rozwinie bo zaraz święta i co ja zrobię jak wszystko zamkniete.




km5s8u69dm9dsszh.png
 
Lux tyle wytrzymalas to juz te pare dni dasz rade!!!
Jadwiga moze masc z lanolina Ci pomoze? I nie trzeba jej zmywac przed karmieniem :)

U nas wszystko w porzadku, mala zaczela w koncu ladnie ssac, ale wciaz je odciagniete. Powoli bede ja przystawiala do piersi, bo naprawde idzie jej co raz lepiej! Poza tym kupki ladne, kolek chyba nie ma, czasem sie bardzo prezy jak robi kupke, ale przytulamy sie wtedy i po jakims czasie przechodzi. Bardzo malo placze, jest mega grzeczna :) tatus bardzo pomaga i wszystko umie przy niej zrobic, wiec jestem zachwycona. Zarejestrowana, zapisana do przychodni, ubezpieczona. Zostaly becikowe, 500+, urlop macierzynski. Dzis w nocy mialam powodz mleczna, zalalam dwie koszulki i spodenki :( troche mnie wkurzaja te majtki jednorazowe, bo ciagle w nich chodze, ze wzgledu na to, ze inne obcieraja mi rane, legginsy tez nosze z wysokim stanem, choc nie mam juz brzucha wcale. Nie wiem co robic, macie jakies patenty na ta rane?

Ps. Ile zostalo nierozpakowanych? Ola, Lux, ana ana i kto jeszcze czeka?

Ps2. Zdrowych, spokojnych, wesolych swiat dla was i waszych maluszkow, tych po jednej i drugiej stronie brzucha!!

Edit. Czy was tez tak wku.wiaja wieczne telefony, smsy, messengery, fb i wszystkie inne, ciagle pytania co tam jak tam, co po co i dlaczego? Ja juz mam dosc, kazdy chce sie wepchac, jeszcze z malymi dziecmi. Dzis przychodzi tesciowa i szwagierka i ogloszony koniec odwiedzin do stycznia przyjamniej. Mam dosc normalnie, nie moge sie nacieszyc swoim facetem i dzieckiem, bo ciagle musze sluchac jak brzeczy telefon
 
Ostatnia edycja:
Maja mam właśnie maść z lanolina. Wydaje mi sie ze to przez to ze ona pierś wsysa, nie otwiera szeroko buzi.
A na ranę to może ubieraj sukienki? Nie uciskala by brzucha.
U mnie cisza, rodzinka nie dzwoni bo za drogo;). Ja jak mam chwile to dzwonię, czyli niewiele. Z rodziny męża sie obudzili i szukają sensacji to wysyłają zaproszenia na fb ale wiele im nie ułatwię zadania. Nawet siostra męża z tekstem co my tacy obrażeni, a przez prawie rok sie nie odzywała.

Staram sie przygotować święta, ale to nie takie proste. Już nie raz popłakałam i końca nie widać. A mała dziś wyjątkowo nie chce spać.
 
Mamusie mam pilne pytanie: od srody odciagalam pokarm (stal w lodowce caly czas i dolewalam). maz go mial dzis podac malej jak bylam u fryzjera ale przespala ten czas;)) czy moge jeszcze teraz zamrozic ten pokarm?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
dziewczyny, no seks nic nie dal, nawet brzuch nie boli :( mnie mecza pytania, i co urodzilas?! no ku*wa!!!!! i to w kolko te same baby pytaja, codziennie!!!!! dzis maz przyjaciolki napisal i zadal normalne pytanie, jak sie czuje i jak przygotowania do porodu, takie pytania to ja rozumiem a nie: nie rodzisz? no ej urodz :D
 
Do góry