reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Teraz to już niech siedzi Lux. Tak lepiej dla was. Święta w domu.
moja bratanica mowi ciociu zycze ci bys rozpakowala sie w wigilie, ale najpierw sie najedz porzadnie :D

moja szwagierka nakupowala malemu ubranek, no ok, niech jej bedzie mimo iz uczulalam, ze mam dosc i jak juz to wieksze niech biora a ta mi na 56 kupila...i kiedy maly to wynosi? a bratowa dzis obiecala, ze jesli Tomek nie bedzie mogl byc przy porodzie ze mna to ona bedzie na porodowce mnie wspierac :)
 
reklama
@Luxuorius Tak jak mowi @Jadwiga orłowska lepiej zebysmy w swieta byky w domku. Jak moj Franio sie nie zdecydowal do tej pory to mam nadzieje ze chociaz Wigilie przetrwam. Jutro mam termin:) dzis zakupy na ktorych ledwo chodzilam ale prezenty juz kupione dzieki Bogu :) potem troche posprzatalam a teraz ide sie wykapac i relax :D

Juz teraz chce Wam zyczyc zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:) wszystkiego dobrego dla Was maluszkow i calych rodzin oraz Szczęśliwego Nowego Roku:*
 
A ja jestem w polowie usypiania dzieci. Przysunelam lozeczko Rozalii do Juliana i moge ich na zmiane glaskac zeby usneli. Zaraz ide sie brac za krojenie na saltki u zrobie śledzika i rozmroze rybke na jutro. Farsz do pierogow juz mam teraz tylko wymieszac i niech przestoi do jutra. Ciekawe czy mi sie uda zrobic to co zaplanowalam:D dobrej nocki :)


km5s8u69dm9dsszh.png
 
@Lux już chyba tylko we 3 z Olą zostalysmy... Ja miałam okropna noc, usnelam przed 1, budzilam się co 30min, a wstałam o 6:30 :/
Powiedz mi czy Natan też tak szaleje wieczorami jak kładziesz się spać ? No u mnie rozpychanie na calego...
Dzisiaj mam tp, jadę na kontrolne ktg. Teraz to niech się Mała wstrzyma ze 2 dni, wolałabym jutro nie rodzić przy stole, potem już spoko...
moj od rana spokojny, chyba, ze jest glodny to kopie az nie zjem, tak do obiadu spi a potem dyska po calosci i wieczorem bardzoooo lubi kopac, kocha wrecz :D niewazne jak sie poloze i tak jestem okopana, wypycha wszystko, czuje jego paluszki od stopek jak tak mocno wypchnie noge :)
 
reklama
Hej dziewczyny !
No to ja juz jestem przeterminowana ;)
Byłam wczoraj na kontrolnym ktg plus badanie u lekarza. Na ktg wszystko dobrze, zero skurczy :|
Szyjka 1,5cm i rozwarcie na 2 palce, ale jak na razie nic się nie szykuje... :/ W moim szpitalu po tyg chcą wywolywac czyli zapewne na kolejnym kontrolnym ktg dostanę info, że mam stawić się 30grudnia w szpitalu... Mam nadzieję, że Gaja jednak weźmie tyłek w troki i postanowi pojawić się na tym świecie wcześniej ;) oczywiście zalecenia : dużo seksu i sprzątania ;) od jutra zaczynam ! Dzisiaj czekają pierogi i grzybowa :D
 
Do góry