reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Hej kobietki, a ja wczoraj urodziłam o 19:20! Moja mała kluska 3570g i 57 cm szczęścia :) cieszę się że mam to już za sobą, 3 dni po terminie - 40+3. Mimo że nie mogłam nacieszyć się malutka bo od razu wzięli ja na badania i obserwacje ze względu na podejrzenie tej zastawki cewki tylnej to i tak jestem w niej zakochana. Ja też muszę dojść do siebie bo słabo ze mną było, już widzę poprawę i jutro myślę że dostanę już moja Julcie :) wyniki ma dobre uff ulga

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Luxuorius mam podobne przeczucia ;) albo zacznę rodzić w wigilię albo w sylwestra [emoji14] aaaale zaczynam się tym już nie przejmować, wyjdzie kiedy będzie chciała :) w pt mam termin i pojadę od razu na kontrolne ktg (dzwonilam na IP, żeby dopytać czy na pewno mnie przyjmą), żeby w święta już spokojnie siedzieć w domu i czekać :)
 
No u mnie w szpitalu czekaja niby tydzien ale ja musze pogadac z moja pania doktor bo jesli Franek jest taki duzy to nie ma sensu tyle czekac....jutro termin z usg. Ech...czekanie..ide wziac ciepla kapiel.
 
reklama
Do góry