reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Hej, prawie nie spalam mialam zgage stulecia, skurcze w nogac wrocily, ale tak silne, ze beczalam z tego wszystkiego malemu dobrze w brzuszku i nie zamierza wychodzic jade odebrac dzis wyniki moczu i do giki po wynik GBS i moge rodzic hehe :)
@perla8 nie nie rodze :) mam uparciuszka w brzuszku :)
@Ola0303 moze i mi sie uda w wigilie :D
 
reklama
Dzień dobry!Pierwsza noc w domu ahhh Lili grzeczniutka, teraz senna bo żółtaczka schodzi, choć jak chce to potrafi się głośno domagać o swoje. Przyszedł nawał cyce balony. W domu organizacyjnie chaos ale nie przejmuje się.. chyba.

Chodzę jak połamana siadać nie mogę, staram się leżeć ale jak widzę ten sajgon w domu to mnie nosi.

A dziś choinkę mamy ubierać..

Miłego dnia dziewczyny
 
@Luxuorius napisz jak tam wyniki. Ja noc przespalam i teraz tez sie godzinke przespalam po sniadanku. Teraz juz wstalaam i robie obiad i znowu ogarne dom zeby sie poruszac chociaz wcale nie mam na to ochoty....:/
@elifit nie ma jak w domku super ze juz jestescie :) domyślam sie jak ciezko bo dochodzisz do siebie...mnie tez to niedlugo czeka a ja tak nienawidze balaganu w domu a jednak trzeba odpuscic i odpoczywac. Jeszcze teraz swieta i przygotowania.. no to milego ubierania choinki :) ja juz zrobilam to w sobote ;)
 
@Eli a mąż w domu czy sama ogarniasz trójkę ?
@Lux czekamy na wieści :)
@ola moja już od zeszłej soboty stoi ubrana, bo tak się bałam, że mogę nie zdążyć ;) haha prędzej opadną wszystkie igły niż urodze :|
 
Ha ha ha @ana ana idealne porownanie :D u mnie tez tak bedzie chyba...bo dzis jakies skurcze sa i leci cos gestego.. ble! Bola pachwiny ale to moze byc po wczorajszym spacerze i bujaniu sie na pilce :p jak sie malo co czlowiek ruszal pod koniec ciazy i teraz nagle taka aktywnosc to nic dziwnego ze wszystko mnie boli:p
Ja teraz obiecuje ze jade do szpitala jak juz skurcze beda wyrazne mocne i czeste albo odejda wody. Szpital za bardzo stresujaco na mnie dziala...;)
 
@elifit
Super że jesteście wszyscy już w domu!
Balaganem się nie przejmuj - teraz każdy ci go wybaczy ;) a to jedyny taki moment korzystaj! :)
Psych też musisz odpocząć po takiej wycieczce szpitalnej.

Miłego aklimatyzowania się! !
 
Witam się [emoji4]

@elifit ja po 2 tygodniach odpuściłam zamartwianiem się bałaganem. Ogarniam na tyle na ile Młody mi pozwala.

Dziewczyny nierozpakowane, ja im bardziej nastawiałam się na poród, tym chyba mniej Oskar chciał wyjść. Jak już odpuściłam wszystkie sposoby przyspieszenia porodu to mój Skrzat się pojawił[emoji6]

Normalnie nie poznaje dziś swojego dziecka. W nocy 2 razy obudził się na cyca i nie marudził tylko poszedł spac[emoji4] Tfu tfu... byle nie zapeszyc[emoji4]
Jak tylko mąż wróci lecimy na pierwszy spacer[emoji4]

Miłego dnia[emoji9]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. U nas dzisiaj marudząco, mała coś niespokojna.. po wczorajszym mega spokojnym dniu przyszedł czas na zmianę ;) i tak ogólnie jest naprawdę grzeczna, sąsiedzi mówią, że dziecka nie słychać. Ja już lepiej się czuję, wczoraj przy chodzeniu bolało mnie pobrzusze i pachwiny, ale po nocy przeszło..
@elifit daj sobie czas i nie przejmuj się bałaganem, wszyscy na pewno rozumieją, że musisz dojść do siebie.
@Luxuorius , @Ola0303 ile jeszcze macie do terminu ?

Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
Do góry