reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Kurcze dziewczyny coraz bardziej się boję o to swoje kp. Bardzo mi na Tym zalezy a mi cycki nie urosły nic a nic, siary nie Mam ani kropli. Boję się ze cos bedzie nie tak. Możliwe że do porodu nic się nie bedzie dzialo a będę miała normalnie pokarm? Jakoś mnie dręczy ten temat
Ja w pierwszej ciazy mialam siare tylko przy ucisku i bolalo bardzo. A jak urodzilam to mala zaraz jadla i mialam mnostwo pokarmu ;) nie martw sie bo to szkodzi !!

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zaaaazdroszczę!! Ja chyba środkowy palec cukrzycy pokazuję, igram z ogniem. Miesiące wyrzeczeń mnie złamały. Jem i się ruszam, żeby cukry rozgonić.
ja musze tez pilnowac tych cukrow i jutro jedziemy na urodziny corki szwagierki i torta se zjem choc kawalek, a tak my se czekolade zjadla ehh lub duzzzaaaa porcje lodow a nie moge, bo jednak ten cukier mam na granicy, choc czesto jest niski, ale lekarka caly czas mnie straszy, ze mam uwazac z dieta
 
ja musze tez pilnowac tych cukrow i jutro jedziemy na urodziny corki szwagierki i torta se zjem choc kawalek, a tak my se czekolade zjadla ehh lub duzzzaaaa porcje lodow a nie moge, bo jednak ten cukier mam na granicy, choc czesto jest niski, ale lekarka caly czas mnie straszy, ze mam uwazac z dieta
Lux, ja dziś budyń i lody :/, ale trzymam się w normach. Muzyka i taniec pomagają rozgonić cukry.

Mierzysz cukry?
 
Ostatnia edycja:
Elifit jesteś w ciąży????? Gratulacje kochana!!! To kiedy rozwiązanie? Pod koniec czerwca???? :D

A tak na serio to uważaj, bo to też są objawy zbliżającego się porodu lub.... Jakiś rotawirus się przyplątał....
Dziękuję Dziękuję [emoji14]
Właśnie kurcze wiem że oczyszczanie się przed porodem ale mam nadzieję że jeszcze z kilka tyg mi zostało
 
Ja bym napisała tak jak Lena radziła :) ale coś napewno bym napisała

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisaliśmy w koncu tak:

Bardzo nas cieszy wasze szczęście i wyobrażamy sobie że chcecie uwiecznić każdą minutę życia waszego synka ale może warto jednak założyć mu album ze zdjęciami i je tam wklejać [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
a u mnie brak apetytu

U mnie tez apetyt zerowy... zmuszam sie do jedzenia...

A najlepsze jest to, ze kupiłam kilka dni temu cala torbę cukierków na halloween dla dzieciaków i ani jednego nie jestem w stanie tknąć... koleżanka przywiozła mi pudełko ptasiego mleczka milki i tez nie moge patrzeć na nie [emoji85]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry