reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Jak kupiłam 4. Nie wiem po co tyle ale nie wiem ile trzeba [emoji1] jakby co to będę miała zapas dla Hanki do lozeczka jak zasika tamten to zanim się wypierze to będę miała te jednorazowe :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
O żesz, ja kupiłam ok. 20 podkładów. Po porodzie czeka nas krwawienie, więc potrzebne będą:)
 
Ja nie zabezpieczam, jak się wydarzą wody w łóżku zrobimy pranie ochraniacza ;) Mnie zastanawia czy rozpoznam wody... I hope.

Na pewno rozpoznasz. Ja w tamtej ciąży nie zabezpieczałam, zresztą wody posączyły mi się niespodziewanie jak w nocy wstałam na siusiu, później rano znowu tylko posączyły. Tego nie da się zatrzymać, tym się różni od siusiu;) Ja może podłożę podkład jednorazowy, nie wiem, pomyślę jeszcze.
 
O żesz, ja kupiłam ok. 20 podkładów. Po porodzie czeka nas krwawienie, więc potrzebne będą:)

Ja do szpitala kupiłam te jednorazowe - paczka ma chyba 10 sztuk.

Na łóżeczko mam 2, ale dobrze podpowiedzialyscie z tymi wodami! Jeden na razie założę pod prześcieradło na łóżko na moja polowe po prostu. Szkoda byc było materaca, bo sporo w niego zainwestowaliśmy, zeby miec wygodne spanie....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry