reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Coraz więcej nas się rozpakowuje... z okazji porodu Kingi poszłam dziś w końcu na rynek i kupiłam wielkie babciowe gacie, które będę miała jako poporodowe. 5XL [emoji23] moja babcia akurat była ze mną i powiedziała, że niestety ale ona to takich nie nosi hahahah no ale ważne,że są bawełniane, wielkie i nie będą uciskaly. Bo te co są w aptekach to ja bym sobie na jedno udo założyła chyba... kupiłam tez podkłady na lozko bo podobno w szpitalach nie należy się druga pościel jak się jedna zabrudzi... zadzwoniłam tez do położnej, z którą mam się spotkać przed porodem. I chyba dzisiaj zacznę pakowanie torby..

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny w super pharm dzisiaj i jutro -50% między innymi na Microlife, kupiłam termometr ze 144 na 72zl. Pampersy za wielką pake chyba 78szt 39zl plus chusteczki za 1gr.
1477402027-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Super- lecę po nebulizator :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po porodzie zabrudzilam calutka posciel i na dodatek jak wstalam to zalalam podloge, na szczescia pigula byla na dyle taktowna ze nawet nie skomentowala tego a nawet widzac moja mine piwiedzuala ze wszystko ok i mam isc do lazienki sie ogarnac tym razem posciele sobie podklad na lozko
 
Juz prawie do domku sie dotoczylam. Chodze jak kaczuszka kolyszac sie na boki.

Iza no wlasnie ja tak mam. Czasami co pol roku albo rok a czasmi wraca co 4 tyg. Na szczescie nie musze leczyc antybiotykami a u lakerza mnie z marszu wzieli nawet nie musialam czekac. Znaja mnie juz dziewczyny na recepcji.


Ja sie tak meczylam moze ze 4 lata, a potem jakos przeszlo i nie wraca na szczescie ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja spałam jak suseł a na ktg skurcze i pelęgniarki panika zaraz.

Ja na położniczym właśnie złapałam. Dlatego dobrze, że mi przypomniałyście. Zaraz dokładam do torby.

Kinga miała skurcze co 4 5 min. Wszędzie pisze, że tak częstych już nie zatrzyma nic. Góra to 7 min jak się chce jeszcze coś z tym zrobić. Dlatego spię ze stoperem koło łóżka.
Nie u kazdego. Ja z młodszą córka pojechalam do szpitala 6 lipca bo mialam skurcze tak co 3-4 minuty i bolalo jak fiks, mimo ze bralam kapiel itd, a jak dojechalam do szpitala to juz przeszlo ale pobadali mnie i rozwarcie bylo na 2 cm czyli takie jak w czerwcu ;) wypisalam sie i wrocilam 10 lipca juz na poród :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooooo jaaaaa, ale wieści, mamy kolejnego maluszka na świecie! No żesz!!!! W tym tempie to trzeba będzie zmienić nazwę naszego forum. Kurcze oby już następne wieści o rozpakowywaniu docierały najwcześniej pod koniec listopada!!!!!!

A który Kinga miała tydzień?
No wlasnie ja chce na koniec listopada ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny w super pharm dzisiaj i jutro -50% między innymi na Microlife, kupiłam termometr ze 144 na 72zl. Pampersy za wielką pake chyba 78szt 39zl plus chusteczki za 1gr.
1477402027-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
To masz taki jak ja, ciut inny model, tez mam microlife ten co nie trzeba dotykac czola. Dalismy w aptece 99 zl.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry