reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Izulka nie martw sie bedzie dobrze. Wytrzymasz jak najdluzej. Zobacz ile ja sie tocze z jakimiś przebojami. Jak nie krwiak to nerki cukrzyca krótsza szyjka. Jedynie rozwarcia nie mam . odpoczywaj jak najwiecej.

Odnosnie badania szyjki. To nie boli mnie zbytnio, bardziej wymaz z szyjki. To bolało jak cholera. I dzis badanie mnie bolało bo podobno zrobila mi sie torbiel mala w pochwie (tego jeszcze nie bylo) i trzeba ja będzie nakłuć ale dopiero po porodzie. Nie podoba mi sie to ale co zrobię.

Ja ciesze sie ze nikt mi dziecka po porodzie nie szczepi. Pierwsza szczepionke dostanie jak skonczy 3 miesiace. Boje sie tylko mmr plus ospy. Syn ciezko ją przechodzil. Na szczęście druga dawka byla juz ok a teraz mamy juz wszystkie za soba szczepienia. Nastepne ma dostac przed szkola około 6 lat.

Dziewczyny ktora mi opisze jak odczuwacie skurcze? Ja zawsze mialam z kręgosłupa wiec te znam a z brzucha?


U mnie skurcze to takie uczucie ze najpierw twardnieje brzuch, potem rozchodzi sie taki kłujący ból od brzucha w strone nerek, i trwa to jakies 30-40 sekund.
Ale to takie skurcze mam od tych 4 dni.
Wczesniej byly skurcze ktore umiejcawialy sie bardziej w brzuchu, nie szlo w strone plecow/nerek.
Porodowych nie pamietam [emoji23]


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no wlasnie ja mysle co mi jest, co kilka minut przez kilka sekund boli brzuch ja na @, jestem na dwoch nospach i magezie...leze i odpoczywam
Lux to chyba Twoja macica zdecydowała się na mały trening przed porodem :) ja ostatnio też coraz częściej czuję takie pobolewanie jak na okres, na szczęście chwila odpoczynku wystarczy :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam dwa rodzaje skurczy:
*pierwszy odczuwam bardziej na lini pępka, brzuch robi się bardziej spiczasty i są bardzo bolesne, ale wiem że nie mają wpływu na szyjkę, są jakby w poprzek brzucha
*Drugie skurcze są mniej bolesne od pierwszych ale czuję je od lini włosków aż po żebra, brzuch jest bardziej płaski niż przy pierwszych i myślę że ich powinnam się najbardziej bać.
 
reklama
Do góry