reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

racja-dziecko nie jest przeszkoda :) ja bede zabierac malego wszedzie (ku rozpaczy tesciowej, ktora uwaza, ze malenkie dziecko do restauracji czy kina isc nie moze) jak jej powiedzialam, ze bede chodzic z malym na basen to az sie zapowietrzyla, ze jak moge isc z niemowlakiem na basen?!

No z kinem jednak jest problem:/ Tzn są jakieś seanse specjalnie dla matek z dziećmi ale to pojedyncze wybrane, a tak normalnie to jak chcemy iść do kina to musimy babci zostawić. Ale to jedyne ograniczenie, do restauracji, na basen, na wakacje wszędzie jeździmy/latamy z dzieckiem. Z jednym jest całkiem lajtowo;) Ale wiadomo, że inaczej, niż przed dzieckiem.
 
reklama
No z kinem jednak jest problem:/ Tzn są jakieś seanse specjalnie dla matek z dziećmi ale to pojedyncze wybrane, a tak normalnie to jak chcemy iść do kina to musimy babci zostawić. Ale to jedyne ograniczenie, do restauracji, na basen, na wakacje wszędzie jeździmy/latamy z dzieckiem. Z jednym jest całkiem lajtowo;) Ale wiadomo, że inaczej, niż przed dzieckiem.
sa seanse dla matek z dziecmi i sprobowac moge :) bardzo chce prowadzic takie zycie po porodzie jak i przed ;)
 
Super sprawa z tym basenem, u mnie maz tez juz sie napalił na zajęcia na basenie z młodym [emoji4] ale nie dziwie sie ze teściowe czy babcie mogą patrzeć jak na wariatów, bo za ich czasów to było nie do pomyślenia! [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
no przeciez wtedy dzieci byly w domu ciagle trzymane :D albo tak z 10 lat do tylu, tez bylo inaczej
 
Ale wy dużo piszecie. Tez się zastanawiam co zabrać na przekąskę, bo u mnie bez mleka i jaj i czekoladę wole zostawić na pózniej. A tu uwielbiają omlety. Miej się głowie nad piżama a przekąska.
Dziś tez pozwoliłam sobie na zakupy i dokupiłem śliniaczki bo są na liście do szpitala, znalazłam biały kombinezon i ochraniacz do łóżeczka z myszka mili. Pisze tez żeby mieć sweterek wiec mi się trafił taki ocieplany. A na samym końcu piżamka Mikołaja. I taka całkiem malutka czapeczka. Mowię babce, ze będę miała dwie córki z grudnia, a ona z którego bo ma dwóch chłopców z 22 grudnia. Może i mi się uda 10 urodzić? Super by było

No ja nigdy nie narzekałam na podróże z dziećmi. Moich mogę zabrać i na księżyc. Ostatnio maź sam z nimi jechał i byli jak aniołki. A teraz gdybym urodziła do 38 tyg to jedziemy 2 tys km. Da się, bywa nawet zabawniej. Grunt to organizacja.
 
Jak synek będzie zdrowy i silny to będziemy podróżować. Ja jestem miłośniczką zimnych miejsc, więc pewnie swoje pierwsze wakacje spędzi na wyspach owczych ;) Jak już zrozumie trochę świat to pokażę mu Islandię.. Ach! Jeszce kilka tygodni i go przytulę.
 
Jak synek będzie zdrowy i silny to będziemy podróżować. Ja jestem miłośniczką zimnych miejsc, więc pewnie swoje pierwsze wakacje spędzi na wyspach owczych ;) Jak już zrozumie trochę świat to pokażę mu Islandię.. Ach! Jeszce kilka tygodni i go przytulę.

Ojej z tymi zimnymi miejscami to mam podobnie! Jakis czas temu spędziłam miesiąc podróżując po Norwegii, zjechałam calutką z południa az do Nordkappu, wcześniej jesienią po Bałkanach zwłaszcza góry Durmitor w Czarnogórze i Bośnia i Hercegowina mi przypadły do gustu. Islandia jest na liście, ale chciałabym wjechać w interior (najchętniej konno, ale z dzieckiem nie da rady [emoji12]). Z Młodym to pewnie Szkocja pójdzie na pierwszy rzut, bo jest chyba najbardziej przyjazna jesli chodzi o warunki, noclegi itd.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojej z tymi zimnymi miejscami to mam podobnie! Jakis czas temu spędziłam miesiąc podróżując po Norwegii, zjechałam calutką z południa az do Nordkappu, wcześniej jesienią po Bałkanach zwłaszcza góry Durmitor w Czarnogórze i Bośnia i Hercegowina mi przypadły do gustu. Islandia jest na liście, ale chciałabym wjechać w interior (najchętniej konno, ale z dzieckiem nie da rady [emoji12]). Z Młodym to pewnie Szkocja pójdzie na pierwszy rzut, bo jest chyba najbardziej przyjazna jesli chodzi o warunki, noclegi itd.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Islandia absolutnie genialna! Mieliśmy szczęście i upolowaliśmy zorzę 3 dnia pobytu. Rozkochała mnie:) Szwecja i Norwegia też zachwycją, fiordy zjawiskowe. Są miejsca do których można wracać setki razy.
 
reklama
Islandia absolutnie genialna! Mieliśmy szczęście i upolowaliśmy zorzę 3 dnia pobytu. Rozkochała mnie:) Szwecja i Norwegia też zachwycją, fiordy zjawiskowe. Są miejsca do których można wracać setki razy.

To prawda my w Norwegii tez upolowalismy zorze [emoji4] niezapomniany widok!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry