reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Akcje w snie pt. zdrady mojego D tez przerabialam ci na D chyba tak maja (w dodatku nasi faceci maja tak samo na imie) tylko mi sie snilo ze na moich oczach zdradzal mnie ze swoja eks a mieszkalismy u mojej kuzynki myslalam, ze go zabije i caly dzien taki mialam pozniej rozwalony przez to bo ciagle o tym myslalam ! A on jak na zlosc w ten dzien wyjezdzal w delegacje na tydzien ...

Dodam, ze widzialam jak oboje badzy wchodza do lazienki a po tem slychac bylo odglosy [emoji14]

No to nieźle. Mój się tylko głupkowato śmiał, ale nic z tą laską nie robił, nawet koło niej nie siedział. Ale ten śmiech był taki irytujący...
 
Ja wczoraj widziałam synka we śnie. Wpatrywałam się w jego buzię, miał jasne delikatne włoski i takie granatowe mądre oczy... Piękny sen :) pierwszy raz taki wyraźny był syn.

Mąż codziennie rozmawia z małym tłumacząc mu żeby spróbował się ułożyć główką, mówi mu jak to zrobić. Rozczulają mnie te moje chłopaki :)
 
Hej dziewczynki. Ale u nas dzisiaj zimno, wczoraj tak pięknie było a dzisiaj buuu... Synuś w szkole a my z mężem siedzimy w domku.


Moj m widzial wszsytko i zupelnie go to nie ruszyło. Normalnie palca opatrzec nie moze a tu patrzyl jak mnie nacinali itd i nic. Seks po.porodzie jeszcze lepszy i czestszy. My tez tylko 4 tyg wytrzymalismy ;) ja tylko zaluje ze nie robia u nas lewatywy przed porodem.

Obudzilam sie na siku i spac nie moge. Maz wrocil z pracy z gorączką i bolacym gardlem. No pieknie...

Klarolina moj tez tak nie robi ale mnie to nie rusza. Wiem ze martwi sie o mnie i o dzieci i bardzo mu na nas zalezy. Jak sie urodzi to znowu będzie chodzil i przytulal i spiewal i w ogole sie zajmowal. Nie wszyscy faceci przezywaja ciaze kobiety jakos specjalnie uczuciowo. Oni muszą zobaczyc zeby uwierzyc:D



Dokładnie, faceci to całkiem inne od nas stworzenia:p i póki nie zobaczą to tak jakby nie do końca wierzą.. Także Ci, którzy nie przejawiają teraz jakichś wielkich uczuć, nadrobią to z pewnością po porodzie ;)Mój namawiał mnie na dziecko już od dawna, kiedy w końcu się zgodziłam i zaszłam w ciąże cieszył się ale tak bardziej głaskać brzuch itp. też zaczął dopiero niedawno i coraz więcej właśnie teraz o tym rozmawiamy.

Co do porodu rodzinnego to każdego osobiata decyzja. Ja rodziłam z mężem, bardzo mi pomógł i teraz też chcemy rodzić razem. Jak mały się urodził to On pierwszy go kąpał itp. w ogóle był w jakiejś takiej mega euforii, jak to powiedział potem nie wiedział co ma ze sobą zrobić :p Nie zmieniło to naszych relacji czy jego stosunku do mnie jako do kobiety, nie mógł się doczekać seksu po porodzie, ja się bałam bo byłam obolała, po jakichś 6 tygodniach spróbowaliśmy, czułam pewnien dyskomfort ale później było już tylko lepiej.
 
dziewczyny jakby nie mój mąż to ja nie dałabym rady urodzić, nie mówię o parciu bo to pikuś dla mnie w porównaniu z fazą rozwierania szyjki - na prawdę wyskoczyłabym z okna jakby nie on!!! Pewnie zależy to od chłopa, u nas szczęśliwie mimo, że całość porodu przypominało rzeź, nic w życiu intymnym nie zmieniło. Wracałam do formy trochę dłużej niż 6 tygodni, po 6 tygodniach dyskomfort był zbyt duży jednak.... ale próbowaliśmy...

Tuiles - dzięki wielkie ja na pewno skorzystam zaraz z promocji jak tylko serwery im będą przyzwoicie działać... za dużo przeglądających, boje się tylko że nic nie zostanie;)

Sterta prasowania się do mnie uśmiecha także miłego dnia dziewczyny!!!
 
Słuchajcie, wszystkie mi się dzisiaj snilyscie!

Miałam sen, że u mnie w domu zajęcia i konkurs rodzenia. Prowadziła go elifit.
Siedzialysmy w kręgu.
Elifit wywoływała każda z nas po kolei na środek i każda rodziła siłami natury. Włączany był stoper, która w najkrótszym czasie urodzi wygrywa wyprawkę dla dziecka.
Lux urodziła dwuch chłopców.
Bonusowa urodziła dziewczynkę, która od razu zaczęła biegać.
Czarownica urodziła córkę z głową kota i każda z nas rozczulala się i zazdrością takiego dziecka.
Joshi urodziła dziewczynkę o ciemnej skórze.
Antiope miała trojaczki co trzymały się za ręce.
Lisiamama urodziła rudego chłopca z lokami.
Krasnal urodziła odrazu w rozku takim szarym.
Ja urodziłam 4 letniego syna....

Ale wybaczcie nie pamiętam kto wygrał...
Po wszystkim poszliśmy na drinka a nasze dzieci wzajemnie zmieniały sobie pieluchy..


Ja nie wiem skąd ten kosmos w mojej głowie...........

Hahaha piękny sen! [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny jakby nie mój mąż to ja nie dałabym rady urodzić, nie mówię o parciu bo to pikuś dla mnie w porównaniu z fazą rozwierania szyjki - na prawdę wyskoczyłabym z okna jakby nie on!!! Pewnie zależy to od chłopa, u nas szczęśliwie mimo, że całość porodu przypominało rzeź, nic w życiu intymnym nie zmieniło. Wracałam do formy trochę dłużej niż 6 tygodni, po 6 tygodniach dyskomfort był zbyt duży jednak.... ale próbowaliśmy...

Tuiles - dzięki wielkie ja na pewno skorzystam zaraz z promocji jak tylko serwery im będą przyzwoicie działać... za dużo przeglądających, boje się tylko że nic nie zostanie;)

Sterta prasowania się do mnie uśmiecha także miłego dnia dziewczyny!!!

Mam to samo, nie da się dodać nic do koszyka. Chyba się więcej mam skrzyknęło na promocję :) Ja uskutecznię zakupy wieczorkiem i mam nadzieję, że jeszcze coś zostanie... ale ceny sa naprawdę przyzwoite. Ja akurat lubię rzeczy ze smyka.
 
reklama
Ja też mam ostatnio fazę na głupie sny. Ostatnio np śniło mi się, że jak byliśmy w Hiszpanii, to pokłóciłam się z mężem i poszłam na zakupy, ale wszystko było baaardzo drogie. W tym sklepie były też Polki, które ukradły lakier do paznokci, ale to była przykrywka, żeby odwrócić uwagę, bo prawdziwym celem był jakiś bardzo drogi pies i jakoś tak zaczęłam z nimi uciekać. Później się rozdzieliłyśmy i uciekałam z tylko z trzema dziewczynami i psem - jedna to chyba jakaś aktorka była. I tak uciekamy po ulicach Barcelony i tylko widzę jak policja i jacyś faceci gonią pozostałe dziewczyny. A my tak długo uciekałysmy, że do jakiś slamsów dobiegłysmy i po kurnikach się chowa łysy, a i tak na koniec ukradli nam tego psa[emoji36][emoji24][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry