reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Jadwiga leż, stosuj luteine, magnezuj się a i tak powiem Ci na Twoim miejscu rozważałabym przeprowadzkę na chociaż 2 najbliższe miesiące do Polski, wiem dzieci, szkoła itd. ale tej bezsilności sobie nie wyobrażam jakby co...

Aneta ja w pierwszej ciąży tak panicznie się bałam porodu przedwczesnego, teraz mniej, może dlatego, że tamta ciąża z pewnymi komplikacjami i to nasilało strach chociaż odnośnie Madzi i Maciusia poszłam i wyciągnełam wózek z garażu, żeby już uprać:( czas najwyższy coś ogarniać...

Czarownica co prawda to prawda i każdy na wikipedii napisać może, większość o kant tylka tych artykułów, ale opracowania z badań klinicznych nieznacznie się różnią:( np. doświadczenia z Matki Polki w Łodzi
Link do: Leczenie obumierającego zapalenia jelit – doświadczenia własne • Nowa Pediatria 3/2000 • Czytelnia Medyczna BORGIS tylko tyle, że w nowszych badaniach nieznacznie ale zawsze o parę procent ten współczynnik umieralności się zmniejsza.
Ważne, że ratują takie dzieciaczki i trzeba wierzyć, że Maciuś da radę!!!!
 
Ja na szybko bo dopiero wieczorem będę mieć czas siąść. 1 września zobowiązuje.

Anio0 Lisia bardzo mi przykro.

DZIEWCZYNY MACIUŚ MADZI POTRZEBUJE NASZEJ MODLITWY. Jego stan się pogorszył :(

cb7wugpju04jz4q8.png

Przekaż proszę Madzi, że jesteśmy z nią całym sercem i modlimy się o Malutkiego. Wierzę, że będzie wszystko dobrze. W końcu Maciuś jest już małym fighterem - dał sobie radę do tej pory, to pokona wszystko!
 
Anetka to m'y obie z grudniowek bedziemy zyc z tygodnia na tydzien. Ale pomimo swojego optymizmu ja nie wiele mam. Dla siebie wkladki i wklady poporodowe, dla malej reklamowke ubranek, butelke pieluszki tetrowe, oliwke i plyn do kapieli, reczniki. Z grubszych rzeczy to kompletnie nic. Ogladam tylko na internecie, zeby pokazac mezowi zeby wiedzial jakie kupic.
 
:D:D

Jadwiga leż, stosuj luteine, magnezuj się a i tak powiem Ci na Twoim miejscu rozważałabym przeprowadzkę na chociaż 2 najbliższe miesiące do Polski, wiem dzieci, szkoła itd. ale tej bezsilności sobie nie wyobrażam jakby co...

Aneta ja w pierwszej ciąży tak panicznie się bałam porodu przedwczesnego, teraz mniej, może dlatego, że tamta ciąża z pewnymi komplikacjami i to nasilało strach chociaż odnośnie Madzi i Maciusia poszłam i wyciągnełam wózek z garażu, żeby już uprać:( czas najwyższy coś ogarniać...

Czarownica co prawda to prawda i każdy na wikipedii napisać może co chce ale opracowania z badań klinicznych nieznacznie się różnią:( np. doświadczenia z Matki Polki w Łodzi
Link do: Leczenie obumierającego zapalenia jelit – doświadczenia własne • Nowa Pediatria 3/2000 • Czytelnia Medyczna BORGIS

Myslalam o tym, ale to bym musiala zniknac na min 3 miesiace, a nie mam nikogo do dzieci. Ni i nie wiem czy 20 godzin w drodze by mi nie zaszkodzilo bardziej. W Polsce wycofali tamten lek wiec tez nie wiem Jakie by mi szanse Dalí.
8 lat temu tak zrobilam jak piszesz i dobrze wyszlo, ale teraz to bardziej skomplikowane.
 
reklama
Witajcie. Co do snów, to też miałam jakieś dziwne, na końcu śniło mi się, że mąż mnie wkurzył i się sprawdziło :crazy: przyjemniejszy był początek snu, jak szłam sobie drogą i znajdowałam non stop pod nogami kaskę ;)
My po rozpoczęciu roku szkolnego, synek zwarty i gotowy na pójście jutro do szkoły ;)

Będę się modlić i trzymać kciuki za małego Maciusia, jest silny i wierzę, że da radę
 
Do góry