reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Pamiętacie jak Wam mówiłam, że jestem czarownica i ze każda z nas będzie miała zdrowe piękne dziecko w grudniu????? To jedyne w czym się pomyliłam to z tym grudniem! Ale reszta będzie jak mówiłam! Wiec Maciuś tez będzie z nami cały i zdrowy!!!! Nie masz innej opcji skarbeczku, tyle ciotek za Ciebie kciuki trzyma..... [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
to przeczytałaś ten "łaskawszy" opis bo na wikipedii jest napisane, że rokowanie u dzieciaczków mniej niż 1500g 50 %.
Jestem nie praktykująca ale w takich sytuacjach pozostaję się modlić i liczyć, że Maciuś jest w najlepszych rękach i dysponują oni taką wiedzą, która pozwoli zrobić wszystko, żeby można było mu pomóc....
Jakbym na Wikipedii czytała na temat chorób to zostałby mi jeszcze max 4 lata życia. A moja dr się z tego śmieje. nie czytaj takich bzdur. Tam napisać może każdy...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na szybko bo dopiero wieczorem będę mieć czas siąść. 1 września zobowiązuje.

Anio0 Lisia bardzo mi przykro.

DZIEWCZYNY MACIUŚ MADZI POTRZEBUJE NASZEJ MODLITWY. Jego stan się pogorszył :(

cb7wugpju04jz4q8.png
Niech Bog ma w swojej opiece malenstwo. Modle sie z Maciusia I jego zdrowko !!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi juz mowia, ze to niemozliwe aby z przegroda macicy utrymac dlugo ciaze, a jednak w Polsce mi utrzymali. Wiec Polscy lekarze wiele potrafia. I nie wiem co wymysla gdyby mala przestala rosnac.
 
reklama
Kazda z nas sie boi. Ja sie modlę o chociaz 6 tyg. Minimum tyle musimy wytrzymac. Chociaz Wam sie przyznam ze zaczynam pakowac torbę do szpitala. Kosmetyki juz upchnelam w kuferku. Pizamy leginsy i klapki mam kupione i wyprane. Wystarczy wrzucic do torby. Dzis zrobiłam prawie wszystkie zakupy. Kosmetyki dla dziecka mam w domu bo synek używa wiec tylko pampersy musze malutkie kupic czapeczke ciepłą bo dziś zadnej nie znalazłam i na i na necie zamowic. Ta taką podkladke na komode do przebierania wkład do wózka dla niemowląt ta taka torbę znaczy sie i wozek z kolyska. Ale to moze mąż zrobic bo ma w zakładkach zapisane wiec nie ma tragedii. Gdyby nie zdążył to tez nic sie nie dzieje bo mam jeszcze gindole do wózka ktorego synek uzywa to sie w miedzy czasie przełoży i tez będzie dobrze. Taki mam jakis strach przed wczesniejszym porodem ze mam juz wszytsko zaplanowane. Mysle ze się myle i dotrwamy do terminu ale bede spokojniejsza jak wszystko mam przygotowane.

Mam wielką nadzieję ze Maciuś sobie poradzi. Jest taki silny i dzielny.


 
Do góry